Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PROMOCJA:

 

Satelitarna platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę dla klientów planujących zmianę swojego dotychczasowego operatora telewizyjnego:

 

Comfort+

• Abonament: 39 zł miesięcznie

• Umowa - 12 miesięcy

• Pakiet HBO w prezencie przez 12 miesięcy

• Opcja multi+ (kanały tematyczne nc+) w prezencie przez 12 miesięcy

• do 2 miesięcy w prezencie Canal+ Premium Family & Sport

 

Universe+

• Abonament: 59 zł miesięcznie

• Umowa - 12 miesięcy

• Pakiet HBO w prezencie przez 12 miesięcy

• do 7 miesięcy w prezencie Canal+ Premium Family & Sport

• do 2 miesięcy w prezencie Canal+ Premium Film+

 

Oferta dostępna jest u autoryzowanych dystrybutorów nc+. Aby skorzystać z oferty trzeba przedstawić w punkcie sprzedaży rachunek innego operatora telewizyjnego nie starszy niż 3 miesiące.

 

Dostępna jest także specjalna oferta nc+ dla klientów mBanku, w ramach której wybór dowolnej oferty nc+ premiowany jest "100 zł na konto".

 

http://media2.pl/media/109522-Platforma ... Banku.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goral8014

Miałem wypowiedzenie, ale nie miałem HBO w pakiecie wcześniej. Przedłużenie miałem w dniu wpłynięcia wypowiedzenia :).

 

@Colsman123

Czyli? :) do przyjęcia?, miałbym szansę 3 miechy przed końcem na 69pln?

No skoro ja na 4msc wcześniej przedłużyłem na 69zl to logiczne że Ty tym bardziej masz szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ już wie! Dokąd zmierzam! I jaka moja cena jest.

Wszystko odbyło się tak, jak w cywilizowanym świecie. Jestem pod wielkim wrażeniem, choć klamki i wszelkie zapadki jeszcze nie zapadały. Ach te ich procedury. Ważne, że są już poinformowani. Ważne, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Miło było.

 

To o co walczysz? 98zł za allinclusive jeśli można wiedzieć.

Benzyna drożeje! To darowałem im tę złotówkę? :wink: Ale nie ostateczne. Dziwne są tylko ich procedury.

A czy Allinclusive? Mam mieć to, co mam obecnie i dodatkowo to, co sobą niesie migracja na "urządzenie" PACE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oferte do końca sierpnia, ale że sami zaczeli mnie atakować telefonicznie, skusiłem się na wysłanie wypowiedzenia. Dzis zaproponowali mi najpierw comfort z 6xc+ za 54,50 zł, następnie 74 zł za universe z 6xc+. Trzeba chyba poczekać bliżej końca umowy.

ps. oczywiście oferty universe z 6xc+ za 59 zł nie ma i nikt jej w bok na oczy nie widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś mało otwarty nie piszesz co i za ile ci oferowali.

Na dzień dobry było 135PLN. Po dwudziestu minutach rozmowy poinformowałem, jaka jest moja cena. Wtedy dowiedziałem się o ich procedurach. Jak najbardziej bez owijania w bawełnę potwierdził, że są takie oferty za 99PLN. Ale nie w tym czasie trwania umowy. Do końca jest przecież jeszcze kilka miesięcy - wrzesień. Było miło, lekko i przyjemnie. Przynajmniej już wiedzą czego oczekuję. Zobaczymy, co przyniesie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe , platyna czy All za te 135 złociszy?

Odpowiedź moja była prosta jak drut. Mówię, że nie chciałbym być kiedyś zaskoczony informacją, że nie mam jakiegoś kanału w swoim abonamencie. Zasygnalizowałem, że zadowolę się Platyną. Mam mieć to, co mam obecnie: Canal+ Prestige HD i dodatkowo to, co sobą niesie migracja na "urządzenie" PACE. Czas umowy może być na dowolny możliwy okres. Trudno mi jest streszczać całą rozmowę, która w pewnym momencie przerodziła się w towarzyską. Oczywiście świadomy posiadanego sprzętu przyjmuję ze zrozumieniem, że z jakieś usługi po prostu nie skorzystam.

Cena 99PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 z Platynę to nic wielkiego.Za tyle na bank dostaniesz to co chcesz,czyli All..........

Mnie nie kręcą żadne filmowe biblioteki ani przed premierowe "premiery". Nie mam czasu na normalną telewizję a, jeśli już, to co bym robiłbym na przykład po oglądnięciu wcześniejszych ala "premier". Seriali nie znoszę. Repertuar na kanałach "czysto" filmowych jest od dawien dawna bardzo ubogi. Zatem, czym mogliby mnie jeszcze zaskoczyć. To przecież żadna strata.

W każdym bądź razie negocjacje trwają. Wszak to był dopiero pierwszy telefon. I było zrozumienie obustronne. Bez udziwnień. Szkoda, że nie mogę ujawnić całej tej rozmowy. Czynię to dla dobra mojego rozmówcy – konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...