Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniła dzisiaj, pani, powiedziałem jej na jakie warunki mogę przystać a więc mianowicie Universe+/6xCanal+/MR/PVR/HBO za 69PLN. Pani zaczęła się śmiać i powiedziała czy zerknie czy jest taka oferta, stwierdziła że za 89PLN. Ja odpowiedziałem że nie pierwszy raz przedłużam z nimi umowę i znam ich oferty na wylot ... i tylko na taką ofertę mogę przystać, pani odpowiedziała że w takim razie skontaktuje się w innym terminie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migrowałem i ja

Silver + 4xC+ (razem 6xC+) + 3xHBO (12m) + MR (dwie karty) + 2xPACE + VOD

cena 69 zł x 1m, 64 zł x 11m

umowa na 12m

Pytanko do Ciebie takie - Ile miałeś do końca umowy przed przedłużeniem i czy miałeś wypowiedzenie??

 

Panowie ja tyrknąłem do NC+, tak zagadać czy byłaby możliwość przejścia na Universe+ bo jestem jeszcze klientem Cyfry z Canal + Optimum HD, 2 x Pace PVR(MR) i płacę obecnie 75zł (65 plus 10 za drugi Pace). Umowa do końca czerwca. No i zaproponowano przedłużenie od ręki na 12msc za 74zł w tym: Unieverse+, 6xC+, HBO na 3msc, i 2xPace PVR. Oferta w sumie dobra jak na tą chwile, tak mi się wydaje. Może i bym wziął gdyby HBO było na całe 12msc.

Ciekawe z jaką ofertą wyjdą jak dojdzie im wypowiedzenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już 2x dzwonili i cały czas to samo :)

Univ+, 6xcanal, mr, pace, hbo za 84zł (chciałem 59-64)

Umowa do końca lipca.

W tygodniu profilaktycznie wyśle wypowiedzenie.

Po drugim telefonie do mnie przestali dzwonić dzień w dzień, chyba się obrazili :)

 

Pan do mnie mówi, że większa cena jest spowodowana (i tutaj marketingowy bełkot) i tym, że doszły nowe wytwórnie do canal+.

Jak powiedziałem, że nie doszły tylko powróciły to pan powiedział, że nic na ten temat nie wie i wie tylko, że doszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że podobny termin,to nie świadczy o tym, że podobną ofertę będziecie mieć. ;)

No wiem że podobne terminy nie oznaczają podobnej oferty, ale mam tutaj na myśli pewien punkt zaczepienia - wiem o co już teraz mogę się bić ;) będąc w podobnej sytuacji jak kolega, który już przedłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory: opiticum hd, paczka canal+, multiroom, pace hd umowa do konca lipca za 76 zl

Pierwszy tel od cyfry: Universe + canal x6, multiroom, pace za 84 zl, wysmialem goscia i wyslalem wypowiedzenie.

Drugi tel cyfry: to samo za 79 zl po zarejestrowaniu juz wypowiedzenia. Czekam mi sie nie pali. Za te 76 moge siedziec do konca lipca i cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by komuś to pomogło ja dziś zmigrowałem z Cyfry placilem za Kompakt + 65 zł plus Multii i 2x Pace.

 

Od dziś mam Universal + 6 C+, Multi i 2x Pace za 79 zł umowa na 12 miesięcy.

 

Myśle, że spoko oferta + 14 zł za sporo wiecej kanałow. Do tego umowe miałem do końca września a ta jest od marca do 28.02.2015 r. więc w sumie 5 miesięcy dłużej to mnie przekonało ostatecznie.

 

No i mam spokój :) wiem, że mogłem wysłać wypowiedzenie i dostać to pewnie za 69 zł po kilkunastu telefonach jednak oszczędziłem sobie tego i mam spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i mnie dopadła migracja :lol: ... Kilka dni przed końcem umowy.

 

Universe+ na 12 miesięcy,

6x C+ na cały okres umowy,

HBO na cały okres umowy,

Multiroom,

Dekoder Pace PVR, podobno mogę też dobrać drugiego Pace do MR

Całość 59 zł miesięcznie

 

I wisienka na torcie: pierwszy miesiąc nowej umowy gratis 8)

 

Dzięki wszystkim piszącym w tym wątku za informacje, pozwoliło to odpowiednio ustalić oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

"Umowa do końca lutego. Płace 195 za full pakiet

Piąta propozycja za Universe plus 6x C+, Hbo x 3 i MR za 84 zł na 12 miesięcy

Odmówiłem, pan powiedział że to ostatnia propozycja i żebym opłacił zaległy rachunek i zdał sprzęt.

Będą jeszcze dzwonić? Został tydzień."

 

Witam ponownie, kilka dni temu pisałem powyższą wiadomość. Dziś telefon numer sześć, konkretny gość.

Propozycja pakiet Universe+ 6x Canal+, 3 x Hbo, Multiroom. Pierwszy miesiąc 109 zł, kolejne 11 miesięcy za 59 zł. Średnio 63 zł za miesiąc.

Umowę przedłużyłem. Myślę że dobry interes zrobiłem :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...