Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedluzylem :P i jestem w NC+

 

U+ 6x C+ 3 x HBO + cinemaxy + filmboxy + MR 0 zl + PACE 0 zl za 64 zl na 12 miesiecy xD do za rok w sumie tutaj to moge sie POZEGNAC i bede wital sie za 2 miechy przy drugiej umowie ale juz przedluzeniu NC+. BYE BYE Cyferko bylo milo ale sie skonczylo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcinelli.Ja bym dobrał nawet samą kartę. Leży w szufladzie i jeść nie woła. Jeszcze nawet połowy lutego nie ma,a Ci ciśnienie rośnie. Jeśli pokażesz im,że aż tak Ci zależy to zapomnij o ofercie marzeń. Cierpliwości. I skończ z tym,że pójdziesz gdzie indziej. nc+ Cię nie odda tak łatwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Kolega zeznał, że mu nie dali, bo podobno już teraz nie można w ostatnim miesiącu dobrać. Już dawno nie trzeba z kartą MR latać co 6 godzin i "doładowywać".

 

Ja zeznałem. :mrgreen: A próbowałem wieeelokroootnie i na różne sposoby: w kilku punktach, na końcu telefonicznie i... kupa. Z tym że jakoś specjalnie mi nie zależało, na tej samej zasadzie wziąłem Pace 500gb, którego póki co nie zamierzam używać. Ale - darowanemu koniowi... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzicie szanowni forumowicze, że da się załatwić kartę do MR przed migracją do nc+? Mam swojego małego Pace'a SD 2221. On się nada jako drugi?

Co prawda Kibo no Hikari trochę mnie już uświadomił co do cen, ale jeszcze jedno pytanko: jeśli wezmę ten Universe + 6 C+ z Pace500 (jeśli dadzą) i ewentualnie MR, to cena powinna być o 5 zł niższa jak za taki sam zestaw z mediaboxem? Chciałbym za pierwszy zestaw dać max 60, a za drugi 65, to wszystko bez HBO. To realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest numer do nc+: 222729099? Ktoś taki dzisiaj do mnie dzwonił, a nie da się pod ten numer oddzwonić. A z tego co widzę to zaczynają już molestować telefonami tych najwytrwalszych fanów cyfry+.

 

to nc+ dzwoniła. Dzwonili dzisiaj do mnie z ofertą universe +6C+MR za 84 złote. Miała iść się pytać przełożonego czy dwa pace może dać za 0 zł.

Powiedziałem że nie ma potrzeby bo na razie podziękuję. Nie wiedziałem za ile teraz można to wywalczyć bo umowa do końca sierpnia z Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcines należy udać się do APS w miesiącu w którym będziemy migrować, ale jeszcze przed migracją i dobrać kartę do MR. Zazwyczaj radziliśmy ostatni miesiąc umowy by w razie poślizgu w migracji a dobraniu MR na długo wcześniej nie wpaść w opłatę +20zł za MR. Ten Pace się nada-jeżeli to co oferuje dekoder SD Ci pasuje ;-) Cena za zestaw z Pace jest realna, natomiast nie sądzę by z mediaboxem udało Ci się tą sprawę tak tanio zamknąć.

 

@scyzoryk ta cena będzie ew.do przyjęcia jeżeli obejmuje 2xPace PVR. Co masz teraz i za ile oraz jakie dekodery dzierżawisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scyzoryk ta cena będzie ew.do przyjęcia jeżeli obejmuje 2xPace PVR. Co masz teraz i za ile oraz jakie dekodery dzierżawisz?

 

Mam CANAL+ OPTIMUM HD +MR + 2xPace za 90zł. 65 za Optimum reszta to MR i Pace (nie pamiętam teraz ile za co).

Poczekam jeszcze. Nie mam ciśnienia na migracje. Zresztą i tak zależy mi na cyfraplusonline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...