Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca lutego dzisiaj przeszedłem z C+ do NC+ miałem abonament z TV za 182 zł czyli:

 

C+ HBO Superpremium

Cinemax HD

Filmbox HD

Multiroom

 

Od dzisiaj mam:

 

Uniwerse+

Canal+ Platinum OP

HBO

Cinemax HD

Filmbox HD

Redlight HD

Multiroom Standard

 

Wszystko za 129 zł mi to pasuje jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przeszedłem końcem stycznia na

Silver, 6xC+, 3xHBO, MR, i wymiana Phil na Pace = 69zł.

Ale dziś się zdziwiłem bo mi naliczyli opłatę za MR, oczywiście reklamację złożyłem bo specjalnie podczas rozmowy pytałem o to (mam mieć gratis, czekam aż odsłuchają nagranie) i radze wszystkim przedłużającym, każcie konsulowi dokładnie wymienić każdy element umowy i cenę za niego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego. wypowiedzenie złożone 13 stycznia. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia 3 dni telefonów (wszystkie "głuche"). W czwartym dniu zadzwoniłem i poprosiłem że jak coś chcą to niech dzwonią konkretnie. Od tamtego czasu ani jednego telefonu(jakieś dobre 10 dni).Focha strzelili czy jak?:) Czy zarejestrowali że klient nie chce telefonów?(pytał mi się o coś takiego, ale powiedziałem że nie chce głuchych telefonów tylko). Odezwą się czy wykonać pierwszy ruch?;)

 

Jak pisałem wcześniej umowa do końca lutego, telefonów brak od jakiś 3 tygodni. Już się martwię powoli:) Olali mnie?:D Stwierdzili że nie ma sensu? Czy to taka gra psychologiczna:D? Wiem że mam trochę czasu jeszcze ale jednak wolałbym to załatwić jak najwcześniej z pewnych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jedną rozmowę z 2 tygodnie temu co sam dzwoniłem(w innej sprawie, i nie bezpośrednio do DUK) i przy okazji wypłyną temat umowy. Szybko temat się zakończył bo Pani uparcie mi mówiła że nie ma możliwości pakietu Universe z 6xC+(wciskała mi jakiś C+mix) i temat się zakończył, powiedziałem że mają zadzwonić jak się znajdzie taka możliwość. Jak widać nadal chyba nie ma;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi to też coalthar wciskali wczoraj. Co ciekawe 2 tygodnie temu chcieli dać U+6C+ - to jakieś jaja, kuriozum i w ogole b...rdel... celowy zapewne.

czarne_oczy - konsule jasno mówili, że W OSTATNIM tylko m-cu, jakbym poszedł w styczniu to bym dostał.

Ale...

komu tu wierzyć, jak ciągle kłamią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed migracją - ale dobrany NAJPÓŹNIEJ w przedostatnim m-cu umowy przy wysłanym wypowiedzeniu.

 

A może to jest tak, że będąc na wypowiedzeniu w ogóle nie dobierze się MR bez względu na to ile czasu zostało do końca umowy?

Nie ma tak jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej umowa do końca lutego, telefonów brak od jakiś 3 tygodni. Już się martwię powoli:) Olali mnie?:D Stwierdzili że nie ma sensu? Czy to taka gra psychologiczna:D? Wiem że mam trochę czasu jeszcze ale jednak wolałbym to załatwić jak najwcześniej z pewnych powodów.

 

Czekaj nie gorączkuj się ja też nie miałem około 3 tygodni telefonu (umowa do końca lutego) ale nie panikowałem i czekałem spokojnie. Konkretny gość zadzwonił i dawał mi nieźle ale nie to co chciałem, delikatnie zasugerowałem rozmowę z szefem i się dało co chciałem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem z C+ już 5lat, obecną umowe mam do czerwca br. z pakietem Komapakt + 6x Canal+ + multiroom Cyfry za co płace 50zł

Wysłałem wypowiedzenie od tego czasu męczą mnie telefonami po 2-3 dziennie.

Pierwotnie proponowali mi Universe+ + 6xC+ + multiroom Cyfry za 69zł i nie zapierali się że nie ma szans na nic więcej

Alternatywnie zaproponowali Compact+ + 4xC+ + multiroom Cyfry za 54zł

 

Powiedziałem swoje że nie mam zamairu płacić im więcej niż 59zł i kobietka przy 3 telefonie zaproponowała coś takiego:

Umowa na 12 miesięcy od marca

Pierwszy miesiąc - U+ 6xC+ i multiroom + Pakiet Filmbox za 74zł

W pierwszym miesiącu mogę zrezygnować z Filmboxa i wtedy od 2 miesiąca będe płacił 59zł

 

Kwote jestem w stanie zaakceptować - jedyne co mi się nie podoba to ten Filmbox i w tym momencie pytanie czy realne jest ugranie czegoś takiego:

1. U+ 6XC+ i multiroom za 49zł przez całą umowe

lub

2. U+ 6XC+ HBO i multiroom za 59zł przez całą umowe

 

Coś fajnego można jeszcze od nich wyrwać obecnie? jakieś VOD lub nc+go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy na 18 m-cy są, ale nie spotkałem oferty by Redlight komuś na tyle dali ;-)

 

To na ile mogę liczyć? Pół roku, 3 miesiące?

 

Jeszcze jedna kwestia - co robicie jeśli powołujecie się na to że ktoś tam z Waszych znajomych dostał dobrą ofertę a Wam niechcą jej dać póki nie podacie nr abonenta zeby sobie to weryfikowali?

Mam na mysli przypadek kiedy tego nr niechcecie lub niemacie zgody żeby przekazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...