Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic szczególnego. Wszędzie są znaki zapytania.

Ale nie zdziwiłbym się gdyby to sie dokonało. Obecne pakiety zalatują śmiesznością. I sami są tego winni. Nie wiedzą co mają pisać w umowach tudzież w aneksach. Zagwarantowane lub nie! Śmieszne! Prawda. Tylko jak już zaczną mieszać, to nikomu nie będzie do śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

Myślałem, że masz jakieś interesujące news-y.

Zgadzam się z Tobą odnośnie zapisów - sami się gubią.

Z drugiej strony sami `rozpieścili` cenami niektórych klientów...a teraz inni chcą to samo albo taniej...

Moim zdaniem te dwa obowiązujące pakiety są OK ale tak naprawdę nie ma w czym wybierać. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WPT , jestem po wypowiedzeniu, jakieś 3 tygodnie do końca umowy, dzwonili z opcja Universe do tego HBO lub Cinemax do wyboru i Redlight do 6 miechów wszystko za 54zł,

a ja tylko chce od nich za 49zł Universe plus do tego 2 Canal Family, to nie dał się przekonać bo to kanał premium lol :)

Może za mało próbowałem U + 6C za 49zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane - 2.02 ze zwykłego działu zaproponowano za 69 zł pakiet Universe+6C+HBO na 6 m-cy. Dzisiaj DUK ściemniał, że w Universe+ nie mogłem dostać bo nie ma CanalPlusów...

A dzisiaj DUK proponuje za 79 zł pakiet "Platyna" (jak to ujął Pan uprzejmie, acz dziwnie) z HBO na 6 m-cy.

Czy może ktoś wyjaśnić czym to się różni dokładnie poza ceną aktualnie...? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna ma VOD i wszystkie C+. Universe ma wszystkie kanały co Platyna z wyłączeniem C+ i VOD

 

Czyli jak dla mnie Platyna to gorzej - ale ten Universe to mi proponowali z wszystkimi 6C+, więc jak mniemam z Canal+ zwykłym również, czy się raczej mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja nadal jestem w c+ i (moje zaniedbanie) mam umowę na czas nieokreślony. Do tego mam stary dekoder Pace nie wspierający programów HD. Wczoraj dzwonili z nc+ pewnie z propozycją migracji, nie mogłem rozmawiać więc kazałem im dzwonić w piątek. Czy bez słania wypowiedzenia jest szansa coś ugrać? Czego mogę żądać gdy zadzwonią? Chciałbym Canal+ i nowy dekoder z możliwością nagrywania. A budżet jaki mogę na to przeznaczyć to max 60zł/miesiąc (miło by było 50-55zł). Multiroom mnie nie interesuje. Jakiego pakietu mam żądać żeby zmieścić się 55-60zł razem z nowym dekoderem i paczka C+? Czy lepiej kazać im spadać i słać wypowiedzenie umowy za 3 miesiace i wtedy negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziś zmigrowałem z Cyfry+ do nc+, bo za miesiąc kończyła mi się stara umowa. Wziąłem full opcję z Multiroomem (minus denne Filmboxy i History HD) za stówkę miesięcznie. Jestem zadowolony, bo płacę tyle samo, co wcześniej, a wpadły mi jeszcze dodatkowo Cinemaxy a ponadto oceniam, że cały pakiet kanałów jest ogólnie lepszy od tego, co miałem w Superpremium HD u nieboszczki Cyfry+. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu nc+ znów "przygruchała" sporo kanałów, które wcześniej były w Cyfrze+, a to chyba jeszcze nie koniec, bo niedługo na tą platformę powinna też wskoczyć paczka Universali. W sumie będzie więc to co, było wcześniej plus jakiś tam "content" z n-ki. Opłacało się więc zaczekać rok z migracją aż się wszystko unormuje, bo jednak jest lepiej, gdy nie ma aż takiej fragmentacji kanałów i praw do transmisji, jaka była przy trzech platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...