Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego, że było. Od momentu jak dostali nikt nawet nie zadzwonił. Jak zadzwoniłem raz sam (wczoraj) bo to ostatni dzień wygasającej umowy mówiąc, że mam też N i chcę to jakoś połączyć gdy podpiszę nową umowę tym razem z NC+ to zostałem przełączony do działu.... N. A tam właśnie, że się nie da ew. można zrobić tak, że rozwiążą umowę za porozumieniem z n pod warunkiem, że wezmę umowę z NC+ w cenie... 199zł aby zachować usługę MR :) Kpina. Opisuję tylko "olewatorstwo" tego tworu (NIC+). Nic już od nich nie chcę... od tak dla zasady. Przecież jest też jakaś konkurencja ew. podziemie :jupi: więc nie ma łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Pospiesznie wymyśliłeś coś czego rzeczywiście nie można połączyć. Wcale się nie dziwię, że tak tę sprawę (nie Ciebie) potraktowali. Jedyna rada wróć do swojego wypowiedzenia i negocjuj tylko tą wypowiedzianą umowę. Z drugą musisz jeszcze żyć. Kiedy nadejdzie jej kres, to wtedy coś postanowisz. Albo z tej wypowiedzianej zrezygnuj i zostań z tą, która trwa. Na wszelki wypadek nie zdawaj sprzętu tak pośpiesznie. Zaczekaj może zadzwonią? Jeśli zadzwonią, to będą po łasce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie migrowałem z C+ do NC+ z oferty C+ Platinum 150 zł z 1 dekoderem do NC+ z pakietem C + Platinum + Cinemax + HBO za 129 zł + multiroom na 6 TV = 180 zł, gdzie pierwsza oferta z NC+ obcowała na 230 zł z multiroom. Zasada ? Nie przyjmować warunków oferty konsultanta za pierwszym podejściem. Negocjować ! W moim przypadku to oszczędność rzędu 50 zł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - WAŻNA WIADOMOŚĆ z dnia dzisiejszego, ale najpierw przypomnienie, bo nie każdy czyta ileś stron do tyłu:

Abonent Cyfry, umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane, OptimumHD+6C+. Chciałem dzisiaj dobrać MultiRoom, tak jak tutaj opisano, żeby migrować bez aktywacji za 99 zł i aktualnie nie ma możliwości dobrania MR w ostatnim miesiącu umowy, jeśli zostało wysłane wypowiedzenie :shock: Nie chodzi czy z aktywacją czy bez - w ogóle nie ma takiej możliwości. Jedyną opcją jest... wycofanie wypowiedzenia. :lol2: Ewentualnie przedłużenie umowy plus 99 zł.

Dzisiaj zaproponowano mi Universe+6C+MR (plus 3HBO na 6 m-cy) za 69 zł (plus aktywacja MR 99 zł), na umowę dłuższą (zaproponowaną przeze mnie) 18 m-cy się zgodzili. Swoją drogą konsul nie umiał odpowiedzieć CO jeśli przedłużę umowę i potem przyjdę po MR odnośnie opłat itd. :roll:

Ale ja się nie zgodziłem. Mam ich... no, w nosie. :mrgreen:

Nie wiem czy mnie zrobili w balona z tym MR, ale dzwoniłem 2x, do tego byłem w paru punktach - wszędzie "brak opcji". :shock:

Wyglądałoby na to, że CZYTAJĄ to forum i... zamknęli prostą i tanią furtkę do MR. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios - czasem z postu wynika, że jesteś super facet, a czasem ma się wrażenie, że się rozmawia z przedszkolakiem.

Przecież w punkcie WIDZĄ SAMI, ŻE WYSŁANE WYPOWIEDZENIE, bo kobieta od razu to sama powiedziała - co ty chłopie drogi wygadujesz...? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powiadasz? Dobierałem pejsa w lipcu na 28 dni przed migracją i w APS nic nie wiedział o moim wypowiedzeniu,a może nie chciał widzieć ;) . Tym się kierowałem pisząc posta pod którym chcesz mnie obrazić.... Może teraz coś się zmieniło u nich w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci szwankował spliter, zły jakościowo. Dlatego odradzasz. Uwierz mi. Od kilku lat mam i zero problemów. A ty teraz masz od iti i sobie chwalisz. Dużo kasy wydałeś i wydajesz. Może sam może nie. Ciesz,że dobrze Ci śmiga ten MR,bo jak się czyta to jesteś jednym z niewielu wśód wielu,którym to działa. Myślę,że dobrze zrobi pozostając przy camelach. Przy migracji z c+ MR dostanie na 99% za free. Jeśli z n,to wiadomo,koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spliter na 3 tv. Druga karta od MR do np. obniżenia kosztów ;) .

 

Ja odradzam Splittery. Korzystałem z tego urządzenia przez 4 lata i mówię NIE. Od tygodnia mam Multiroom i to jest taka usługa, jak być powinna. Reszta to półśrodki....

 

Tak jak pisze Kolega ircios - na bank miałeś albo taniochę albo coś uwalone.

Ja mam Clone+ od bodaj 2-3 lat i wszystko śmiga na 3 tv :)

Inna sprawa, że czasem wypuszczą nowy soft, który dla jakichś konkretnych tunków może nie być odpowiedni, ale zawsze można bez problemów wgrać tego starszego, na którym było OK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie obecnie posiadam c+ optimum z cała paczką C+ dekoder Pace 500 gb płacę 76zł umowa do końca marca. Interesuje mnie univerce+ z paczka c+ dekoder może zostać (ewentualnie wymiana na mediaboxa ) hbo mnie za bardzo nie interesuje !!! jaka oferta będzie najbardziej korzystna cena itp proszę o podpowiedzi do negocjacji wypowiedzenie wysłane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...