Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że było pisane setki razy. I tak to miałem rozegrać. Ale skoro nie wysłałem wypowiedzenia, zadzwonili i zaoferowali 54 zł za uni+/6xC+, MR za 0 zł i opłatę aktywacyjną za 99 zł, to po namyśle zgodziłem się. Oczywiście mogłem inaczej - opłata za list polecony z wypowiedzeniem, dojazd na pocztę, dojazd do aps, czas na poczcie, czas w aps, telefony z nc+, dłuższe lub krótsze negocjacje i ewentualność, że nie dostanę tego co dostałem, czyli pakiet za 54 zł. Dlatego w poprzednim poście świadomie zapytałem: "czy dało się W TRAKCIE ROZMOWY wynegocjować opłatę aktywacyjną za MR za mniej niż 99 zł?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR zawarty w tak niskiej cenie abo dotyczy przede wszystkim klientów z Cyfry i migrujących na sprzęcie innym niż ADB. Opłata aktywacyjna jest w NC+, natomiast jak się ją upchnie w tym abonamencie, to i tak oferta w dalszym ciągu jest dobra.

 

Jedyne "ale" jakie widzę to Philips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - bez ceregieli, ściemniania, przekomarzania itd. Czytałem to forum, zbroiłem się do negocjacji:) A tu taka miła niespodzianka. Oczywiście w trakcie rozmowy konsultant kontaktował się z magicznym i słynnym "przełożonym". Teraz pozostaje czekanie na list z nową umową. I na blisko półtorej roku mam z głowy negocjacje z nc+. Cieszę się, że będę płacił złotówkę mniej a zyskałem wiele kanałów względem poprzedniego pakietu (Canal+ Kompakt HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez pytanie;

Jak myslicie mozna "wyrwac" Universe + 6xC+a 49 pln. Ktos taka oferte dostal/ustalil? Wypowiedzenie dawno poszlo, umowa konczy sie teraz pod koniec miesiaca, migracja z C+, abonament stary ca. 50pln, po okresie promocyjnym ca. 80pln.

To jest ciężka sprawa do ugrania. Ja próbuję - zostało już tylko 8 dni do końca umowy. Telefon na razie milczy od tygodnia. Mają mnie dość chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, iż to indywidualna sprawa, ale osobiście uważam, że usztywnianie się w opcji Universe+/6xCanal+ za 49zł jest ryzykowne. Na taką ofertę musi się złożyć wiele czynników. Byłbym hipokrytą twierdząc, że się nie da czy nie warto, bo sam taką ofertę mam, ale mimo wszystko "standard" dobrej oferty to wciąż Universe+/6xCanal+ za 59-69zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

 

Jestem abonentem C+,dotychczasowa umowa to Kompakt HD+MR za 42,00zł/m do 31.03.2014r.,dekoder Sagem plus swój własny stary Philips.

Interesują mnie pakiety Comfort+/Universe+ z MR lub ewentualnie te pakiety z paczką 6xCanal+.

W jakie orientacyjnie ceny można celować za ww.pakiety?Wypowiedzenie wysłane.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty - dla migrujących do nc+

 

Post przez Śmiałek » dzisiaj, o 12:59

Dzień dobry wszystkim,

 

Jestem abonentem C+,dotychczasowa umowa to Kompakt HD+MR za 42,00zł/m do 31.03.2014r.,dekoder Sagem plus swój własny stary Philips.

Interesują mnie pakiety Comfort+/Universe+ z MR lub ewentualnie te pakiety z paczką 6xCanal+.

W jakie orientacyjnie ceny można celować za ww.pakiety?Wypowiedzenie wysłane.

Taaa i może jeszcze konsolą PS4. Oferta o której piszesz jest świetna i ponadstandardowa, szczególnie w cenie 59zł-przynajmniej ja tak to widzę.

 

Powiem tak Univers+ 6x C+ + MR za 54-59 dostaniesz bez problemu :P tylko wypowiedzenie. Czasem mi sie zdaje ze niektorzy pisza ze nieda sie i wogule jakby sami niedostali za tyle albo chcieli zeby NC+ wiece mialo kasy :P wystarczy na antync+ zajrzec pogadac z ludzmi i zobaczycie daja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy tutaj to pokazuja kosmiczna [beep]osc. Dostaja oferty za uni+ i c+ za caly okores umowy 54-59 i jeszcze im malo chca taniej

 

ja gdyby mial dostac swoj pakiet czyli uni+ c+ mr red i history w cenie zblizonej to bym sie nawet niezastanawial tylko bral i dziekowal.

 

Ogolnie to jestem zaskoczony ze niektorzy maja kompakt z MR z za 42zl bo ta oferta byla najpierw po 60zl online 62 zl w APSie a potem 67 a skonczyla po 82zl po podwyzkach rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Umowa z cyfrą + kończy mi się ostatniego lutego. Proszę o ocenę moich dalszych planów związanych z migracją do nc+. Z początkiem lutego składam wypowiedzenie, ale aktywuję również drugą kartę by mieć szanse na wytargowanie darmowego MR (nie wiem co pierwsze zrobić czy ważna jest kolejność?). Jeśli dostanę ofertę 79zł za universe + 6 canal+ i jak wspomniałem darmowy MR jestem w stanie migrować do nc+ z tym, że musiałbym na wolnym rynku nabyć drugi dekoder do MR. Co uważacie? Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę do MR dobierasz w APS zaraz początkiem lutego przed migracją. Unikasz dzięki temu opłaty aktywacyjnej i masz 90% szans na wynegocjowanie zwolnienia z opłaty miesięcznej podczas migracji za MR i dekoder.

 

Moim zdaniem równocześnie z kartą powinieneś w APS dobrać dekoder do MR http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...