Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo na tak masz racje ja dostałem 0 5 zł droższa ofertę i ja zaakceptowałem ;-) Do tego mam to na 18 m-cy ;-) Tu poszedłem na ryzyko z myślą ze MR Cameleon będę miał przez te 18 m-cy ( choć nic mnie nie zdziwi tym bardziej ze mam po MR Standard ''n'' kabelki po mieszkaniu pociągnięte).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na Superpremium HD z konsolą za 137 zł wygasła 3 dni temu. Dzisiaj przedłużyłem, pakiet Universe+6C++3HBO + PACE za 69 zł.

 

Ale miejcie się na baczności. Dzisiaj zadzwoniłem zapytać czy jest dla mnie jakaś oferta, bo jutro miałem iść do punktu wziąć ofertę dla nowych, czyli Universe z Premium Sport i HBO za 59 zł. I okazało się, że umowę sami sobie przedłużyli. :( Pakiet Canal+Platinum z dodatkami na 159 zł. Oczywiście umowa została anulowana i od razu zgodzili się na te 69 zł. :) Pewnie mogłem jeszcze coś utargować, ale nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :smile:

 

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane.

Obecnie pakiet CANAL+ HBO Super Premium ( umowa z tv ), mutiroom, PVR Pace...za całość płacę 157zł.

 

Zgodnie z podpowiedziami , dobrałam dziś drugiego Pace. Popołudniu telefon i propozycja:

Universe + 6xC + 3x HBO + 2x pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty)- za całość 119zł ... dalej moim zdaniem za drogo :/

 

i druga oferta:

Universe + 6xC + 3x HBO + 2x pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty)+ 2x cinemax + 5x filmbox - za całość 124zł ... i tutaj się zamyśliłam i poprosiłam o czas do namysłu (jutro mają dzwonić)

 

Proszę o podpowiedzi, ile jeszcze można z tego zejść ?

Witam, wczoraj dokonałem migracji z oferty jak twoja z tym ze nie dobierałem drugiego Pace HD ze względu na to aby kwota z dekodermi nie była szokująco wysoka dla konsultanta.

Otrzymałem pakiet Canal+ Silver, opcje CANAL+Film & Premiere, opcja Sundance, opcja History i opcja Cinemax oraz MR i Pace PVR HD na 12 m-cy za 99 zł., umowa od 1 II 20014 r.

Odnośnie HBO to zrezygnowałem ponieważ nikt w domu tego programu nie oglądał - wtedy cała wspomniana oferta z HBO była za 109 zł.

O drugim dekoderku za 0 zł. konsultant nie chciał nawet rozmawiać - ciekawe jak bym dobrał przed migracją co by było, ale to tylko gdybanie i tak mam co chciałem i co najważniejsze poniżej 100 zł.

Może twoja oferta ok. 120 zł. jest ze względu na ten drugi dekoder (normalny najem bez zniżki to 20 zł/m-c)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na Superpremium HD z konsolą za 137 zł wygasła 3 dni temu. Dzisiaj przedłużyłem, pakiet Universe+6C++3HBO + PACE za 69 zł.

 

Ale miejcie się na baczności. Dzisiaj zadzwoniłem zapytać czy jest dla mnie jakaś oferta, bo jutro miałem iść do punktu wziąć ofertę dla nowych, czyli Universe z Premium Sport i HBO za 59 zł. I okazało się, że umowę sami sobie przedłużyli. :( Pakiet Canal+Platinum z dodatkami na 159 zł. Oczywiście umowa została anulowana i od razu zgodzili się na te 69 zł. :) Pewnie mogłem jeszcze coś utargować, ale nie narzekam.

Jednym słowem kto rezykuje ten zyskuje!

Dzięki reklamacji i samowlii nc+ masz super ofertę - podaj więcej szczegółów o tej migracji bez twojej wiedzy?

Osobiście nie czekał bym do ostatniej chwili szkoda zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobili, ale umowa została przedłużona bez mojej zgody 31 grudnia. Wtedy dzwonili ostatni raz z ofertą 109 zł za ten pakiet, który chciałem, ale oczywiście się nie zgodziłem. Odsłuchali rozmowę, przeprosili, że pomyłka i zgodzili się na moje warunki. A wypowiedzenie wysłałem, bądźmy poważni. ;)

 

Jeszcze jedno, w tej umowie za 159 zł, którą sami przedłużyli nie było HBO. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do 05.01. Universe+/HBO/Premium sport+ za 59zł/12 m-cy i do 2 m-cy Premium film+ gratis a o szczegóły pytaj w wątku dla nowych klientów.

Czy mi się wydaje, czy dla nowych dają więcej niż dla abonentów stałych ?

I mam pytanie odnośnie tego zdania: rozumiem że albo ten sport albo HBO ?

 

Wczoraj dzwonił do nas konsultant. Na dodatek bardzo niemiły.

"Pamiętajcie żeby oddać to zwrócić tamto, dziękujemy za współpracę, czyli nie to nie"

Proponował 69 zl za Comfort + i Canal + Filmy i MR.

Skoro dzwonili to znaczy że wypowiedzenie napisane w połowie grudnia już zarejestrowali.

Kolega który je napisał obiecywał że "teraz wszystko będzie dobrze". :lol2:

A proponują dokładnie to co w grudniu przed wypowiedzeniem :(

Chyba wyczuli że mi zależy na filmach.

Za ten miesiąc i tak przyjdzie rachunek 2 razy wyższy, ale nie chcemy płacić tyle abonamentu.

49 zl to maksimum i najlepiej z jakimiś prezentami :D

Powinniśmy zadzwonić sami do DUK, czy czekać do ostatniego dnia stycznia ? (mam nadzieję że wcześniej nie wyłączą sygnału)

 

Możecie napisać o co można powalczyć. Chcemy mieć filmy, najlepiej takie żeby można było przełączyć lektora na oryginalnego, do tego włączyć czy wyłączyć napisy. Tak oglądam filmy canalplusowe w różnych językach,

na moim starym pilocie cyfry w moim pokoju można sobie to przełączać (na drugim tv z dekoderem hd i nowym pilocie nie umiem).

Czy filmy na Cinemax, HBO i innych dodatkach też mają tę funkcję ???

Zapomnieliśmy sprawdzić gdy były włączone promocyjnie.

Więc C+Filmy to podstawa, tylko im ufam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze. Od momentu pojawienia się marki nc+ pierwszy raz jest taka promocja dla nowych, wcześniej było jeszcze Platinum Try & Buy, gdzie na 3 miesiące było Platinum za 59 i wtedy wysyłając wypowiedzenie szlo uzyskać to samo za 59 ale bez żadnych większych kombinacji takie ceny na całą umowę nie były możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wracają teraz do źródeł Cyfry+ - jak się połączyli to też polikwidowali nawet sprawy, do których abonenci byli przez wiele lat przyzwyczajeni: seriale we czwartki, premiery o 21-wszej. I twierdzili, że "tak jest lepiej". A teraz wracają z powrotem. Totalnie bez pomyślunku, bez sensu, bez szacunku dla widza totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czy mi się wydaje, czy dla nowych dają więcej niż dla abonentów stałych ?

I mam pytanie odnośnie tego zdania: rozumiem że albo ten sport albo HBO ?...

 

Ta promocja to chyba jeden z dwóch krótkich wyjątków, dla wybranych klientów, na przestrzeni tych miesięcy istnienia NC+ kiedy oferta dla nowych jest bardzo dobra lub bardzo dobrą, poprzez kombinacje, można ją uczynić-Kolega pincet do promocji try&buy już się odnosił. Z założenia skierowane były raczej do klienta przechodzącego od innego operatora a wyszło jak widać :mrgreen: Klient dostaje i HBO i Premium sport+.

 

 

 

 

 

@Daria jaką ofertę i za ile masz teraz? Jakie dekodery?

 

Zawsze tak było, że nowym dawali więcej, a starych mieli głęboko... jest dalej i będzie.

Taki paradoks.

 

Pitolisz :mrgreen: jak sobie wynegocjujesz tak masz i pokaż mi tu migrującego który z radością kupuje Universe+/6xCanal+ za 99zł? Migracja musi się przecież kalkulować, bo w odwodzie zostaje zawsze oferta dla nowego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...