Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios najpewniej w tych 170zł może miał jakiś TV albo cosik więc sądzę, że po złożeniu wypowiedzenia i negocjacjach kwota poniżej 100zł jest do osiągnięcia, ale należy spojrzeć na to z innej strony również i wkalkulować to, jak mniemam, w kwotę abonamentu-przedłużając umowę w grudniu oszczędza dodatkowo około 200zł różnicy między aktualnym abonamentem płaconym do marca a nowym po migracji teraz. De facto z kwoty 109zł robi się +-93zł średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prusinho moim zdaniem jeżeli w grudniu dostaniesz ofertę korzystniejszą niż dla nowego klienta i korzystniejszą niż to 109zł to warto się nad tym poważnie zastanowić. Tak jak nad dobraniem w serwisie karty do MR tuż przed migracją i wtedy na 99% podczas migracji dostaniesz MR za 0zł jeszcze.

 

@Luks a jaka oferta Cię interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR nie jest mi potrzebny ponieważ to jest oferta którą ja opłacam i "negocjuję" dla moich dziadków a ja zgarniam gratisy i za to płacę. Oni są szczęśliwi bo oglądają a ja jestem szczęśliwi że oni coś od życia dzięki mnie mają :) a ja mam koksiarski monitor jak na Polskie realia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - co masz na myśli że gratisy najwyżej na 2 mies? Ja tu czytam systematyczne o umowach U+ za 59 z gratisowym MR czy 6C na cały rok a nie 2 miesiące. A mnie nie chciano dać prawie gołego U+ za 59 z gratisami na 4 mies. bo chciałem 12 miesięczną umowę.

Ale ok skoro tak to poczekam do ostatniego tyg. Najwyżej zrezygnuję, ja i tak niewiele oglądam. A często jak oglądam to mam wrażenie że mógłbym jednak ten czas spędzić lepiej. Te 60 zł będę wydawać na 2-3 fajne książki miesięcznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko problemem jest to, że mieszkam od nich spory kawał a z tego co wiem (może mam stare informacje) ale chyba w obrębie jednego gospodarstwa domowego można z MR korzystać prawda?

Dobrze myślisz w umowie jest że możesz z MR korzystać tylko w obrębie jednego gospodarstwa domowego.

Co do porad kolegów, to przypuszczam że wiesz że ryzyko naruszenia umowy zawsze ponosisz tylko i wyłącznie ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety MR na zasadach Cyfry działa niezależnie i umożliwia korzystanie z oferty poza obrębem jednego gospodarstwa domowego np. jedna karta w Polsce a druga w UK-nad czym ubolewam oczywiście :mrgreen:

 

ja też niezmiernie ubolewam wręcz zalewam sie płaczem ;) że mam dwie niezależne karty Cyfry i mogę z nich korzystac na swoich własnych dekoderach. Nagrywac na swoj dysk. Do tego własną listę kanałow miec. Nie muszę łączyc dekoderow kablem lan.

Wręcz siedzę i z tego powodu paznokcie do krwi obgryzam z żalu i smutku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko problemem jest to, że mieszkam od nich spory kawał a z tego co wiem (może mam stare informacje) ale chyba w obrębie jednego gospodarstwa domowego można z MR korzystać prawda?

Dobrze myślisz w umowie jest że możesz z MR korzystać tylko w obrębie jednego gospodarstwa domowego.

Co do porad kolegów, to przypuszczam że wiesz że ryzyko naruszenia umowy zawsze ponosisz tylko i wyłącznie ty

 

tylko jak to udowodnią że z drugiej karty korzystam poza jednym gospodarstwem domowym ? Po domach nie chodzą i nie sprawdzają ;) jak sumienie gryzie można nie korzystac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczony ofertami delikatnie mówiąc słabymi wysłałem im przez formularz listę oczekiwań. Universe+6xc+multiroom w cenie max59zł. Do tego hbo lub cinemax mile widziany. Zasugerowałem, że u konkurencji dostanę pełną ofertę programową wraz z wodotryskami za 89zł co w połączeniu z brakiem opłat przez pół roku daje średnio około 59zł/mc właśnie i taką ofertę skłonny jestem zaakceptować. Zobaczymy jaki będzie odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczony ofertami delikatnie mówiąc słabymi wysłałem im przez formularz listę oczekiwań. Universe+6xc+multiroom w cenie max59zł. Do tego hbo lub cinemax mile widziany. Zasugerowałem, że u konkurencji dostanę pełną ofertę programową wraz z wodotryskami za 89zł co w połączeniu z brakiem opłat przez pół roku daje średnio około 59zł/mc właśnie i taką ofertę skłonny jestem zaakceptować. Zobaczymy jaki będzie odzew.

Duża większość posiadaczy nc+ to tylko fani sportu, a głownie piłki nożnej, w innym przypadku konkurencja filmowa jest bezwzględnie tańsz.

Daj znać co odpowiedzią ci na e-maila, tez jestem zmęczony bezsensownymi telefonami o migracji w nieziemskiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo, taniej tak, czy lepiej to już osobny temat. Różne krążą opinie na temat CP. Multiroom w cyfrze też jest na plus ale to nie warunek konieczny żeby działały dwie niezależne karty. Nie będę opłacał dwóch abonamentów bo umowę z cyfrą mam do lutego a ewentualny abonament w CP z gratisem przez pół roku zacząłbym opłacać w okolicach czerwca/lipca. Dam znać jeśli się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...