Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieporozumieniem jest pisanie o czymś,o czym nie ma się pojęcia. Mam na 18 m.bardzo dobrą ofertę. Lepszą,aniżeli proponowano mi na 12

Dla ciebie może być dobra, operator widzę tez jest zadowolony skoro zaszalał z długością umowy.

Na wielu rzeczach może się nie znam ale wiele umów negocjowałam w swoim życiu i akurat to się sprawdza.

Przykładem jest moja aktualna umowa, gdy nc+ wchodziła na rynek (uzyskanie takiej oferty teraz nie jest takie trudne ale wtedy był to sukces). I też pytałem wtedy o umowę na 18 miesięcy i spotkało się to z odmową. Na tamten czas była to bardzo dobra oferta dla klienta i mniej korzystna dla operatora...

Śledząc wątek z ofertami też te lepsze są na 12 a nie na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieporozumieniem jest pisanie o czymś,o czym nie ma się pojęcia. Mam na 18 m.bardzo dobrą ofertę. Lepszą,aniżeli proponowano mi na 12

Dla ciebie może być dobra, operator widzę tez jest zadowolony skoro zaszalał z długością umowy.

Na wielu rzeczach może się nie znam ale wiele umów negocjowałam w swoim życiu i akurat to się sprawdza.

Przykładem jest moja aktualna umowa, gdy nc+ wchodziła na rynek (uzyskanie takiej oferty teraz nie jest takie trudne ale wtedy był to sukces). I też pytałem wtedy o umowę na 18 miesięcy i spotkało się to z odmową. Na tamten czas była to bardzo dobra oferta dla klienta i mniej korzystna dla operatora...

Śledząc wątek z ofertami też te lepsze są na 12 a nie na 18 miesięcy.

 

Śledząc dyskusje...(już zmigrowałem)

Powiem tak,w moim przypadku, zdecydowałem się na umowę 12 m-cy bo na 18 była taka sama....Może w przyszłości... jak już wszyscy abonenci będą `zmigrowani`abonament za wszystkie kanały satelitarne oczywiście poza FTA z np. z 6xC+ HBO i MR będzie w NC+ np. za 90 pln..... I co wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdząc nawet, że kosztuje 89zł nie będzie mijać się z prawdą :mrgreen: ale świadomy klient wie, że fakt-tyle kosztuje, ale standardowo bądź w okresie nieoznaczonym i nie da z siebie łosia zrobić :jupi:

 

Pani niech poszuka gdzie indziej :lol2: aż mi się łezka w oku zakręciła na wspomnienia z pracy konsultanta 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie do nich wyslalem maila ktos mi tutaj pisal zeby naciskac na kontakt mailowy bo telefonicznie dostalem gorsze oferty

 

mam wlanne 2 propozycje

 

albo cos mi dadza ciekawszego w przedziale cenowym do 74 zl

 

albo biore standard czyli univerek+ z wszystkimi C+ zalezy mi na MR 0zl i licze tez na redlight

nadal plecy z History HD

 

przynajmniej nie trzeba sie juz zameczac z brakiem Polsatu HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się na mnie obrazili :D bo chciałem dzisiaj zostawić START za 5,90 ( bo tak kiedyś proponowali) ale konsul powiedział że nie ma dla mnie już takiej oferty :D

Universe za 29,90 i HBO na 6 miesięcy gratis.... :(

 

bo tak sobie myślę że jak bym teraz przeprowadził cesję z teściowej na mnie przed końcem umowy ( Start za 13,90 zł) wypowiedzenie złożone , umowa do końca grudnia to może bym zdążył coś ugrać żeby mieć za rok lepsze wyjście do negocjacji ?? pomoże ktoś czy da się tak zrobić :D

 

właśnie konsul powiedział że jeśli teściowa zgodzi się np na 9,90 za start to po cesji ja też będę tyle płacił ?? ( coś mi tu nie gra...) przecież było info że uzyskane promocje przed cesją nie przechodzą po cesji na nowego abo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubroa mieszane uczucia niepotrzebne, bo oferta jest dobra.

 

@Mako tak jak napisał Kolega ircios-cesja po migracji traci sens jeżeli chcemy ją zrobić dla wypasionej promocji, bo(podobno) dostajemy ofertę w cenie standardowej. Warto by mieć na piśmie to co Ci konsultant odnośnie kwoty abo po cesji mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam stary pakiet Superpremium HD + HBO za 105zł. + dodatkowo gratis na cały okres umowy opcję Cinemax oraz Fimboxy. PACE HD za free. Umowa na 12 miesięcy wygasająca w marcu przyszłego roku. Od kilku dni wydzwaniają do mnie konsultanci z propozycjami przejścia do nc+. Najciekawsza oferta jaka padła, to 109 zł. za Universe + opcja Premium sport & film z HBO i Ciemaxami na 12 lub 18 miesięcy. Wg konsultantów jest to max , który mogę otrzymać jako wieloletni abonent C+. Moja propozycja to 99 zł. za ten pakiet. Dodatkowo jestem skłonny dobrać opcję History HD za 1.99 zł. ;) i całość wyniesie mnie 101 zł. Czy uważacie, że przeginam, czy warto zaakceptować ich ofertę ? Jakby nie patrzeć płaciłbym więcej i tracę Filmboxy, a zyskuje kilka nowych kanałów, które dostępne są tylko w platformie nc+, a jestem jeszcze cyfrowiczem i dobrze mi z tym : )

 

Padła jeszcze oferta na 12 miesięcy i płaciłbym te 99 zł., ale po 5 miesiącach wyłączają mi HBO i Cinemaxy : D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowo-walka jak co roku. Wydaje mi się, że moja propozycja jest przyzwoita. Już myślałem, że się zgodzą ponieważ kilkakrotnie "konsultowali się z przełożonym" .

 

Byłem w stanie poświęcić jeszcze Cinemaxy, aby płacić 99 zł., no ale nic z tego :)

 

Z wypowiedzeniem na 90% nie dostaniesz tego taniej jak 99 zł.,ale próbować z wypowiedzeniem i czekać warto jak ci dobrze w c+.

 

Gdyby się na to zgodzili, to byłoby po temacie. 99 zł. by mnie zadowalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...