Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mihauz jeżeli masz możliwość to osobiście w Centrach NC+(serwis, tam sami wszystko drukują z systemu) lub listem poleconym(najlepiej za potwierdzeniem odbioru) tak powinno być dobrze:

 

ITI Neovision S.A. 02-100 Warszawa skr. pocztowa nr 8

 

{Data i miejscowość}

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Z poważaniem,Podpis

 

{Imię i nazwisko}

{Adres}

{Numer abonenta}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dłuższego czasu śledzę wątek i dzięki niemu udało mi się właśnie zmigrować na uczciwych warunkach. Wcześniej miałem pakiet canal+ kompakt, hd promo, 6x canal+, multiroom w cenie 65zł. Wysłane wypowiedzenie i migracja na pakiet: universe+, 6x canal+, multiroom za 64zł, pvr pace za 0zł :smile: . Nie potrzebuję HBO czy Cinemaxów więc nawet nie musiałem się targować :smile: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dłuższego czasu śledzę wątek i dzięki niemu udało mi się właśnie zmigrować na uczciwych warunkach. Wcześniej miałem pakiet canal+ kompakt, hd promo, 6x canal+, multiroom w cenie 65zł. Wysłane wypowiedzenie i migracja na pakiet: universe+, 6x canal+, multiroom za 64zł, pvr pace za 0zł :smile: . Nie potrzebuję HBO czy Cinemaxów więc nawet nie musiałem się targować :smile: . Pozdrawiam

W coś takiego celuję (ewentualnie 59zł) ale mogliby jeszcze te HBO i cinemaxy wrzucić na pół roku. Narazie jeszcze nie dotarło wypowiedzenie co trochę dziwne bo wysłane było w poniedziałek rano priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@zibi-s ja już w kwietniu zmigrowałem do NC+ a tak na poważnie....

ludzie są teraz zajęci przygotowaniami do świąt i niema czasu na siedzenie na forum :wink:

Większość czekała na jakieś specjalne migracyjne oferty na święta ale..... się nie doczekała

ps.jak chcesz jakiś sprzęt do umowy to UPC daje TV... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...