Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 grudnia zmigrowałem do NC+ pakiet Comfort+, Multi umowa na 12m. za 24.90. Teraz zobaczyłem, że niektórzy mają ten sam pakiet, ale za 19.90. Czy w związku z tym mogę zrezygnować z umowy(umowa zawarta telefonicznie- jest chyba 10 dni na rezygnacje, w jaki sposób można to zrobić) oraz negocjować o ten pakiet za 19.90? Ewentualnie mógłbym płacić te 24,90 gdybym dostał jeszcze w cenie ten pakiet EXTRA+(kanały które dzisiaj doszły). Jak myślicie mam jakieś szanse?

 

nie masz gwarancji że dostaniesz ten pakiet za 19.90 , a czy za 5 zyla opłaca się rozwiązywać umowę i podpisywać następną ?

a co zrobisz jak rozwiążesz obecną umowę gdzie płacisz 24.90 a przy podpisaniu nowej nie zejdą do obecnej ceny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w skali roku to jest aż 60 PLN-ów ;)

Z których połowę trzeba będzie wydać na koszty rezygnacji - czas na napisanie, jej dowiezienie lub wysłanie.

Drugą zje koszt czasu poświęconego na rozmowy z konsultantami.

Jeśli się jednak uda - prestiż na formu, i satysfakcja - bezcenne...

 

PS. Ja bym sobie jednak darował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem telefon, oferta Univ + 6xc+ + MR + HBO (6miesięcy) - za 84zł ;/ co wy na to ? niezbyt atrakcyjna oferta. Narazie powiedziałem że musze się zastanowić. ale szczerze nie jestem zbytnio z tego zadowolony. najlepszy tekst telemarketera - niech Pan sie nie sugeruje forami itd. że są niższe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało realne,ale możliwe ;)

Jak najbardziej realne, mialem Canal plus Optimum czy jakos tak z MR (101zl), umowa do konca stycznia, wczoraj zmigrowalem na pakiet gold + 6xC+ +HBO (12m) +MR + wymiana dwóch philipsow na pace, bez dlugich przekomarzan i problemow, cena za calosc 79 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na mnie :)

 

Dotychczas:

C+ Kompakt + HD - 62 zł Umowa do końca stycznia 2014 wypowiedzenie wysłane zarejestrowane. Kilka telefonów z nieciekawymi ofertami. Dziś telefon z konkretną ofertą, od dziś mam:

Silver + 4 C+

HBO - 6 m gratis

Wymiana dekodera na Pace za 0 zł

Umowa na 12 m.

Całość 64 zł

 

Dzięki wszystkim za cenne rady i powodzenia innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMIGROWAŁEM :mrgreen:

Dostałem U+ za 44 zł ,C+ PLATINYM za 40 zł ,MR STANDARD za 0 zł ,MODUŁ CAM CI+ CYFRA+ HD za 0 zł i tu chyba sukces UltraBox+/PVR PACE (MR) za 0 zł czyli w sumie 84 zł tak jak chciałem a od siebie dal mi konsul po mojej prośbie CINEMAX HD za 0 zł na 6 miesięcy bo wole ambitniejsze kino niż HBO :D

 

No i umowę na 18 m-cy

 

Także ten problem mam juz rozwiązany :D

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję zmigrowania do nc+ na następujących warunkach:

 

-pakiet Superpremium,

- 6xC+

- HBO

- Cinemax,

- multiroom,

- dekoder Pace,

 

za 119 zł na 12 miesięcy. Obecnie płacę 157 zł (oferta z PS3) za to samo, bez Cinemax. Umowa do końca roku, wypowiedziana. Czytałem, na forum, że ktoś z taką samą sytuacją, jak moja otrzymał ofertę 99 zł za 6 miesięcy i 119 zł za kolejne 6 miesięcy, co daje średnio 109 zł na miesiąc. Na razie nie skorzystałem.

Biorąc pod uwagę wysokość obecnej opłaty, migracja z abonamentem około 100 zł byłaby odpowiednia. Na 109 zł też zgodziłbym się.

 

Zastanawiam się tylko czy przed świętami nie dadzą umowy z gratisem? Szkoda byłoby zmigrować i za kilka dni zobaczyć ofertę z telewizorem lub konsolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Szybkie pytanie i porszę o szybką odpowiedź.

Dostałem dobrą uferte, U+ 6xC+ 59 12m.

Kwestia dekodera, czy wziąć jednorazowo za 199 czy +10 zł miesięcznie?

Co po 12 miesiącach, czy oni są w stanie anulować to 10 zł miesięcznie?

Nie wiem co wybrać, a czasu mam 25 min na decyzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...