Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest, że pierwsze oferty są za cenę z kosmosu, jednak złożone wypowiedzenie i ROZSĄDNE negocjacje z DUK przyniosą oczekiwany efekt.

Nie czepiajcie się, że jak ktoś za 59zł ma Universe/6xC+/HBO to Wam też się to należy. Każda oferta jest indywidualna :)

 

Zdublowany - proszę usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dostaniecie zależy z grubsza od tego ile placiliscie, dla mnie to, ze ktoś płacił 139 zł za coś i za to samo a nawet wiecej chce płacić 5 dych jest po prostu nie do pojęcia. A te cenne porady wielu z Was dotyczące jak dostać lepsza ofere są nic nie warte. ;) co do pytań notorycznych 'co pana interesuje' - zgodzę się w zupełności, że to jest męczące ;) ale jakoś muszą dobrać ofertę do potrzeb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka ostatnich stron tego wątku i stwierdzam, że kolega @ julianek ma dość dużo racji opisując obecną sytuacje o ofertach nc+.

Też jestem na starej C+ i oferty jakie mi proponowano były bardzo duże nie mające nic wspólnego z informacjami z tego forum i rozmowami ze znajomymi którzy już migrowali.

Wiadomo pojedyncze sukcesy były są i będą.

Najbardziej mnie denerwuje fakt że nie ma możliwości dopasowania sobie pakietu do własnych potrzeb, tak jak jest to u operatorów komórkowych, a składanie wypowiedzenia aby to mieć to żenada i lekceważenie stałego abonenta.

Nikt nie chce nic za darmo, ale dlaczego mam płać za to co teraz nie oglądam, bo dwa lata czy cztery lata temu to oglądałem.

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dostałem ofertę U+ 6C+ , zwiększenie dysku w Turbo + 3 mies. HBO za 59 zł.

A miałem to co w stopce. Zobaczymy czy powtórzą tę propozycję. Fakt że biorę pod uwagę całkowitą rezygnację z tej platformy + kwota jaka płaciłem do tej pory zapewne otweraja mi drzwi do podobnych ofert. Podobno z migracja z Cyfry jest jeszcze bardziej opłacalna... ale uważam że ta oferta jest już przyzwoita.

Startowali z poziomu 89 zł .... za to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi-s Kolega julianek ma rację tylko w tym, że ciężko oczekiwać drastycznego obniżenia abonamentu jeżeli wcześniej się "przepłacało". Śledzisz forum to wiesz, że w 8/10 przypadków tu opisywanych, abonent migrujący jest usatysfakcjonowany otrzymaną ofertą. Ale nie każdemu się udaje, bo po prostu nie ma gwarancji sukcesu i nie ma co patrzeć, że jak ktoś coś dostał to i mnie się należy-to czym należy się wykazać to elastyczność.

 

@tatrzan proponowana oferta była dobra, ale skoro jesteś w sytuacji, że NC+ nie jest Ci do szczęścia niezbędna to możesz pozwolić sobie na ryzyko a czy się opłaci? Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dostałem ofertę U+ 6C+ , zwiększenie dysku w Turbo + 3 mies. HBO za 59 zł.

A miałem to co w stopce. Zobaczymy czy powtórzą tę propozycję. Fakt że biorę pod uwagę całkowitą rezygnację z tej platformy + kwota jaka płaciłem do tej pory zapewne otweraja mi drzwi do podobnych ofert. Podobno z migracja z Cyfry jest jeszcze bardziej opłacalna... ale uważam że ta oferta jest już przyzwoita.

Startowali z poziomu 89 zł .... za to samo.

 

Ja mam dokładnie tą samą sytuacje-WPT-48 zł,wysłane wypowiedzenie,umowa do końca roku.

Chciałbym mieć to co mam +canal za niewiele wyższą lub tą sama cenę

 

20 minut temu dzwonili: zaproponowali : U+ Filmbox i na 3 miesiące HBO za 49 zł :lol2:

Kiedy zagadnąłem ,że chciałbym do tego co mam jeszcze C+ wyceniła mi opcje U+ 3 kanały -premium film za cenę 74 zł :lol2:

Napomknąłem jej,że znajomi za U+6C+ płacą grubo poniżej 60 zł powiedziała,że były takie oferty ale teraz już ich nie ma a pewnie dlatego dostali takie ceny bo już wcześniej korzystali z kanałów premium

 

trudno czekam dalej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja wczoraj dostałem propozycję którą przyjąłem : U+ plus 4/C (sport plus główny Canal+) za 59 zł, dodatkowo wymiana turbobox na mediabox.

Pani zaczęła od 79 ale jak jej powiedziałem żeby sie nie wygłupiała zawiesiła rozmowę że musi się skonsultować i po chwili było OK. Na sporcie mi zależało więc jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja wczoraj dostałem propozycję którą przyjąłem : U+ plus 4/C (sport plus główny Canal+) za 59 zł, dodatkowo wymiana turbobox na mediabox.

Pani zaczęła od 79 ale jak jej powiedziałem żeby sie nie wygłupiała zawiesiła rozmowę że musi się skonsultować i po chwili było OK. Na sporcie mi zależało więc jestem zadowolony

 

Właśnie na czymś takim mi zależy.

Nie dzwonią do mnie już ze 3 tygodnie, umowa i wypowiedzenie do końca roku.

Zadzwonić i zapytać czy czekać dalej na ich propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniekst wymienili ci na mediaboxa ? a to chyba nowość. w tej cenie ?

 

 

nie w cenie za 5 zł miesięcznie, tyle że konsultantka zaproponowala zapalcic 60 zł juz w styczniu i będę miał tylko opłate miesieczna 59 zł , jak dla mnie to rozsadna propozycja i tak tez zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem dlaczego do mnie dzwonią na 3 miesiące przed końcem minimalnego kontraktu z C+. Ano prawdopodobnie dlatego zeby przed końcem roku czyli przed zamknięciem okresu raportowania dać jakieś pozytywne info.

 

W III kwartale liczba abonentów spadła o 100 tyś.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/2-2-mln-abonentow-platformy-nc-o-100-tys-mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem Canal+ Optimum HD Promo (czyli z 6C+), multiroom, Pace (drugi dekoder własny) za 62 PLN/miesiąc w umowie na 12 miesięcy, która kończyła się na koniec stycznia 2014.

Na początku listopada zaczęły się pierwsze telefonu z propozycją migracji, ale z cenami z kosmosu, więc wysłałem wypowiedzenie.

2 grudnia pierwszy telefon propozycje tańsze niż obecnie, ale i niższy pakiet, więc zaproponowałem sam:

Universe+, 6xC na całą umowę i HBO na sześć miesięcy, multiroom, Pace za 59 zł miesięcznie w umowie na 12 miesięcy.

Pani uśmiechnęła się i powiedziała, że zadzwoni jutro, a zadzwoniła po kilku minutach, z moją propozycją więc zmigrowałem :jupi:

Usługi włączone od grudnia i nowa umowa do końca grudnia 2014.

Cierpliwości w negocjacja i powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj. Silver, + 4xC+ (czyli razem 6xC+), MR, Pace, Philips, HBO na 6m w cenie 64 zł.

Czy ktoś w tym miesiącu dostał w podobnej cenie HBO na 12m?

Ktoś wcześniej pisał że wymienił Philipsa na Pace przy migracji. Jakimi argumentami to się udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra

 

Miała Univers+,Multiroom,2x PVR Pace,Philips za 79 zł na 12 mies

 

Ma od wczoraj Univers+,Multiroom,2x PVR Pace,Philips (+4 mies gratis CANAL HD,FilmHD,Film2HD,HBO HD,HBO2HD,HBO Comedy HD) {z możliwością wyłączenia w Marcu } 69 mies Umowa na 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka mnie kręcą ale nie chcą dać to co proponował pan Łukasz Ł ;-( Zaczynam znowu sie oddalać a nie przybliżać do ''nc+'' ;-)

 

Nie zgodzę sie na żadne C+ SILVER z uprawnieniami na C+ PREMIER za 0 zł & C+ FILM za 0 zł oraz cam CI+ za 0 zł ,MR za 0 złi PACE PVR 500 GB za 0 zł za łaczna kwotę 79 zł bo nie chce mieć na stałe żadnego C+ w pakiecie i nie wiem jak mam im to wytłumaczyć aby zrozumieli !!!

 

Nie wiem jak nie można zrozumieć ze chce mieć ze chce mieć U+z 6x C+ i te same urządzenia za 79/84 zł :mrgreen: To biorę bez namysłu i od zaraz :D inaczej ''pat'' i nie skusi mnie nawet gratis HBO za free na jakikolwiek czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj. Silver, + 4xC+ (czyli razem 6xC+), MR, Pace, Philips, HBO na 6m w cenie 64 zł.

Czy ktoś w tym miesiącu dostał w podobnej cenie HBO na 12m?

Ktoś wcześniej pisał że wymienił Philipsa na Pace przy migracji. Jakimi argumentami to się udało?

W tej cenie to można ugrać HBO na cały okres umowy. Można wymienić Phila na Pejsa. Trzeba być upartym i cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo nie chce mieć żadnego starego pakietu którego nie ma już w ofercie jakim jest C+ SILVER w którym sa te badziewskie C+ FAMILY i C+ FAMILY 2 bo nigdy ich nie bede mógł sie pozbyć z pakietu :D

 

Jezeli tego konsul nie zrozumie to trudno migracja w zawieszeniu a wierz mi jeżeli zaproponuje mi to co chce to ''włączam'' od razu ofertę bez możliwości odstąpienia jak to było ostatnio było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...