Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej będą chcieli dać C+ zamiast pozostałych dwóch opcji dodatkowych. Trzeba sobie ew. odpowiedzieć na czym Nam teraz bardziej zależy, paczka Canal+ kontra HBO i Cinemax a może, mimo wszystko, lepiej trochę dopłacić i mieć więcej, ale mieć? Pełen wachlarz opcji-łącznie z pójściem w zaparte.

 

Podobno konsultant też człowiek więc próbować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki - jak zamierzacie po upływie umowy (rok) utrzymać paczkę c+ w cenie 49-59, skoro niektórzy płacą za to teraz 99-109?

udało mi się wynegocjować 6xc+ (co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe dla konsultanta) i myślę, czy uda mi się to utrzymać za rok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake i co w związku z tym artykułem?

03.2014 już wszyscy mają być po migracji, a 05.2014 już się będą kończyć roczne umowy tym, którzy pierwsi migrowali. jakie oferty dla nich? albo dla tych z sierpnia/września, którzy dostawali universe+6c+ za 49-59?

 

Nieprawda, dzwoniłem do NC+ i powiedzieli mi że propozycja mojej umowy przyjdzie w czerwcu 2014, a teraz mają dla mnie tylko zwykłe promocje, ewentualnie mały rabat.. Stare umowy na Cyfre są spokojnie do końca 2014 roku, dużo ludzi może jeszcze rezygnować..

 

Przypuszczam, że pierwsza oferta migracyjna może być po mocnym targu interesująca, ale już za rok będzie lipa..

 

Siedzę na starej umowie Cyfry+ do końca czyli do wakacji 2014 i nic nie zmieniam, bo nie chce żeby mi zabrali paczkę CBS, paczke Universal, Travel czy przykładowo TCM, bo te kanały oglądam, mam nadzieję, ze NC+ je w 2014 dołaczy, w innym przypadku przejdę do Polsatu.. Gdyby zabrali SecaNagravision (multiroom w conax jest moim zdaniem całościowo drogi i ograniczony) to od razu rozwiązuje umowę, bo taniej i więcej jest np. w Polsacie, a sportu nie oglądam w ogóle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia oferta:

silver, 6c+, 3 HBO na 12m

MR 0zł

UltraBox+/PVR PHILIPS Box+/HD 250GB (dsr 7201/91) za 0zł

SAGEMCOM DSI83 za 0zł

Możliwość zamiany tego Philipsa na Pace 500 GB za 0zł

Wszystko za 69zł w umowie na 12m

 

Mam pytanie

Czy warto zamieniać tego Philipsa na Pace biorąc pod uwagę jakość obrazu w programach SD i HD

Czy miał ktoś porównanie tych dwóch dekoderów?

Sporo mieszanych opinii czytałem, jedni piszą że jakość obrazu philips ma lepszą od pace, inni że porównywalną.

Jak to w końcu jest z tą jakością obrazu w tych dekoderach?

Proszę o opinię znawców tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w n-ce i brałem dekoder w ofercie a`la nc+ MIX i mi kilka dni temu padł.

Czyli wychodzi, że albo muszę zrezygnować i podpisać ponownie umowę albo pożegnać się z nimi definitywnie. Szkoda, bo z tego co czytałem to dobre warunki dają na migracje :(

 

Lekko odchodząc od tematu - a gdybym zmigrował z tym sprzętem, a w trakcie umowy by mi zdechł to wtedy płać abonament i nie oglądaj TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem okres wypowiedzenia umowy i przeszła ona na czas nieoznaczony. W piątek ją wypowiedziałem. Pani w punkcie gdzie to robiłem powiedziała mi że jeśli ostatnio przedłużałem umowę przez tel to okres wypowiedzenia to jeden miesiąc, dzisiaj na infolinii powiedzieli mi że to 3 miesiące?

A jak jest naprawdę? Miałem umowę z N. Wszystkie pakiety za 48 zł bez kanałów premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...