Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odbieranie od nich połączeń na 2 miesiące przed końcem umowy zupełnie nie ma sensu! Oferty jak dla nowych, albo gorsze. Żywcem wzięte z ich propozycji standard z ICA. Wypowiedzenie i 2 tygodnie przed końcem, negocjacje. Mnie tylko szkoda było nerwów i czasu, na ich rzekome "konsultacje z przełożonym". Oczywiście wyjątki się zdarzały, ale rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie, ze w Silverze nie ma C+ ze sportem. Dają jedynie na 2 miechy w promocji. Najtańszy pakiet z C+ Sport to Platinum.

 

Czyli jak mi zaproponowali c+sliver plus dodatkowo canal+ i canal+sport hd to byłaby to promocja tylko na jakiś czas a nie na całość trwania umowy? Obecnie mam c+optimum hd z 2 dekoderami (pace i philips pvr) płacę 67zł. Umowę mam do 31.12. Za ile można teraz to wynegocjować (oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia) Dodam że interesuje mnie opcja 6xcanal+ plus universe wraz z 2 dekoderami hd. Na hbo bardzo mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam c+optimum hd z 2 dekoderami (pace i philips pvr) płacę 67zł. Umowę mam do 31.12. Za ile można teraz to wynegocjować (oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia) Dodam że interesuje mnie opcja 6xcanal+ plus universe wraz z 2 dekoderami hd. Na hbo bardzo mi nie zależy.

Rozsądnie dobrze będzie się trzymać tej ceny co masz. Przy odrobinie szczęścia i sprzyjającej aurze może ciut taniej. Deko taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam WPT płace 48zł. Dekoder Turbobox z blokadą na dysk. Umowa do 31.12. Złożone wypowiedzenie. Dziś telefon z oferta Univers + do tego odblokowanie dysku do 500 gb i filmboxy lub cinemaxy na cały okres umowy za 49zł. Chciałem zamiast cinemax dostać 6x c+ ale twierdziła, że taka oferta u nich nie istnieje. Powiedziałem, że rozważam jeszcze ofertę tv kablowej i ma zadzwonić za tydzień. Czy w moim przypadku da się ugrać 6xc+ zamiast cinemax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabana sprawa z tym blokowanym dyskiem i śmieszne to jest,że używają tego jako karty przetargowej.

Nie zależy mi na odblokowaniu pełnej powierzchni dysku więc jeżeli będą się upierali że jest to niewiadomo jaki ukłon z ich strony to powiem żeby tego nie robili. W sumie i tak jestem zadowolony bo kilka dni temu wymieniłem szrot z dyskiem 250gb na turbobox za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sołtys radzę upewnić się co zawiera pakiet Platinum który Ci oferują żebyś nie był później zawiedziony. Oryginał zawiera VOD i netVODy+ a podróba to tylko Universe+/6xCanal+. Wszelkie Cinemaxy i Filmboxy oraz opcje i dodatki musisz ustalać extra a nie patrzeć na zawartość oferty dla nowych.

 

Jaki pakiet,sprzęt oraz ile płacisz teraz? Cena 129zł nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sołtys z Sagema zadowolony? Jakieś VOD lub HBO GO Cię interesuje?

 

co do dekodera to wiadomo wolałbym dekoder z dyskiem ale sądzę że jest to nie realne. HBO GO mam obecnie rzadko korzystam. Co do VOD to patrząc na ofertę na stronie interesuje mnie Premiery VOD+

 

@dk67 nikt nie mówi, że skorzysta z całej tylko pytam czy wodotryski go interesują,bo jaki jest sens brać oryginał Platynę jak VOD go nie jara? To tylko zawyży koszty w stosunku do Universe+/6xCanal+.

 

Proponowali mi pakiet Universe ale 6x canal+ i 3xHBO na 4 miesiące za 59 zł a później dopłata jeśli dobrze pamiętam 30 zł C+, 20 HBO, no i drugi dekoder za 15 zł czyli po 4 miesiącach abonament wyniósłby 124 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...