Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Seven4u oferta dobra i do przyjęcia jak najbardziej,ale tak jak pisał @dk67 jak Ci się chce to możesz spróbować poszarpać się o HBO na całą umowę.

Próbowałem ale konsultant twierdzi iż nie ma możliwości HBO na cały okres. Tylko 3 miechy i koniec. Był po konsultacji z mitycznym kierownikiem. Ogólnie nie zależy mi na HBO, więc oferte przyjąłem. Nowa umowa zacznie obowiązywać od 1 grudnia a Canale już włączyli po 10 min od rozmowy. Do końca listopada Canale i HBO GRATIS tak więc prawie cały miesiąc. Ku mojemu zdziwieniu " świeci" mi także Canal+ VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie podpisałem umowę z nc + przechodząc z cyfry. Universe+,6xc+,MR + zmiana dekodera na peace 500gb za 69 zł. Wiem ze napiszecie ze mogłem wynegocjować mniej ale i tak jestem zadowolony. Startowaliśmy z 79 zł bez wymiany dekodera. Najpierw zaoferował 74 plus dekoder po czym mowie mu żeby opuścil z 5 zł na lizaki dla dziecka :D..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś dostałem od NC+ jak to powiedzieli ostatnią ofertę ( :brawo: ), gdyż już parę razy do mnie dzwonili.

Zaproponował ofertę na 12 miesięcy, przez pierwsze 3m 79zł z HBO, po 3m wyłączam HBO i zostaje z 6xc+ za 59 zł.

Do tego 10 zł za MR + 199 za wymianę dekodera.

Pokręciłem nosem i odmówiłem.

Jak myślicie dobra propozycja czy czekać dalej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wziolem UNIV+6XC+CINEMAXY na 12 mcy do tego HBO na 6mcy abbonament place dopiero od stycznia grudzien za fre wszystko wlaczone juz dzisiaj i to wszystko za 49zł mialem jeszcze poczekac do tych nowych ofert ale juz mnie tak wkurzaki po kilkanascie tel na dzien

Miałeś wypowiedzenie? Do kiedy umowa?

Jakbym coś takiego dostał to bym się opił z wrażenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz w Nce pakiet wszystkie pakiety tematyczne w cenie 44 zł miesięcznie (średnio w ciągu 12 mieś, bo miałem 3 mieś gratis i 9 mieś po 59 zł).

Co oferują aktualnie w przenosinach do NC+?

Umowa mi się kończy z końcem lutego 2014, wypowiedzenie wysłane (dzisiaj je otrzymali, i już dzisiaj dzwonili - niestety nie mogłem rozmawiać i mają zadzwonić jutro).

 

Co mi mogą zaproponować? Dodam, że zależy mi na utrzymaniu tego co mam, żadne kanały premium mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się z końcem roku, miałem już kilka telefonów. Widzę, że można sporo ugrać, ale czy w sytuacji gdzie płacę teraz 79+30 też można coś osiągnąć?

Mam WPT + 6x Canal+(miałem NPremium, przeszło na C+) + 3x HBO, za to płacę 79zł + 2x multiroom za 30zł ( do września płaciłem 20zł).

Oferta dla mnie to 89zł za to samo + VOD z którego nie korzystam, multiroom oczywiście osobno 2x10z. Przedstawiciel mówi że może taniej, bo teraz C+ dostaje w prezencie po NPremium ( szczegół że za NPremium też płaciłem..).

Nie satysfakcjonuje mnie ta oferta, szczególnie patrząc na to co oferują innym.

Można w mojej sytuacji coś konkretnego ugrać? Wysyłać wypowiedzenie i czekać, a może już teraz uda się coś osiągnąć? Pan ciągle twierdzi, że może mi zaproponować coś wyższego ale ze względu na to co posiadam nie chce obniżyć( gdy chciałem zrezygnować np z HBO).

Dziś wyszła "nowa" oferta ale z tego co widzę to dla przedłużających chyba wiele się nie zmieniło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję,chciałem się upewnić.

 

@rafmik Universe+ za 49zł,bo taniej tego najprawdopodobniej nie dostaniesz. Ale,ale...w tej cenie również jeszcze np.paczkę Canal+-niby nie chcesz premium,ale co zrobić jak taniej Universe+ nie chcą dawać? Comfort+ chyba odpada...

 

 

Dzisiaj dzwonili, się okazało, że mojego wypowiedzenia jeszcze nie mają w systemie. Po prostu przypadek że zadzwonili.

Proponowali Universe za 59 zł. Więc na razie im podziękowałem, poczekam do lutego (tak na 1-2 tyg przed końcem umowy).

 

Unvverse za 49 zł? A w Polsacie Cyfrowym coś podobnego mniejwięcej w jakiej cenie można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wysłałem wczoraj wypowiedzenie umowy do dawnej n.

 

Obecnie miałem pakiet Komfort HD za 33 zł (umowa na czas nieoznaczony).

 

Chciałbym otrzymać:

* Pakiet Comfort+ (z opcja multi) + Superfilm+ (HBO, HBO2, HBO Comedy, Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film2);

lub

* Pakiet Comfort+ (z opcją multi) + paczka HBO + paczka Filmbox.

 

W jakich "hipotetycznie" :D cenach mogę negocjować te pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...