Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@east Silver+ zawiera nc+GO a aplikacja działa tylko na sprzęcie dawnej N-ki.

ARPU-średni przychód na abonenta

 

Nie ma znaczenia czy weźmiesz Universe+ czy Silver+,ważne za ile to dostaniesz i z jakimi dodatkami. Chodzi tylko o to, że Universe masz szanse dostać kilka złotych taniej w porównaniu do Silver+.

 

Universe+/6xCanal+ max.59zł

Silver+/6xCanal+ max.64zł

 

@krzyg77 szansa jest,chociaż niechętnie dają paczkę Canal+ jak nie miałeś wcześniej nPremium.Największe szanse dostać co chcesz masz szansę pod koniec umowy w grudniu a wcześniej mów NIE.

 

Dekoder również możesz wymienić-kwestia ceny...co Ci nie pasi w Turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcą dać mediaboxa to może turboboxa dadzą, zawsze to coś (na ich stronie niby za darmo dają dla nowych) ?

 

Pytanie dodatkowe o karty Chameleon.

Podobno może je dostać ktoś przed migracją. Komu się należą za darmo i czy mogę ją dostać po wysłaniu wypowiedzenia (pewnie nie :( ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari Turbo jest dla mnie ok, zastanawiałem się tylko czy nowe dekodery coś nowego wnoszą.

 

A jaka jest realna cena za U+ z 6xC+ dla kogoś kto w telewizji n nigdy nie mial pakietów premium

Ja nie miałem Npremium, a teraz mam U+6C+ za 59 PLN. Na początku wkręcali mi że sie nie da, że nie ma dla mnie takiej oferty i proponowali Platyne za 99PLN jeśli chce mieć 6xC+ :lol2: Za każdym razem odmawiałem i pod koniec umowy dostałem o co mi chodziło od początku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzyh7 za darmo to nowy dostaje co najwyżej box+

 

Mój błąd, faktycznie nie dopatrzyłem, że dopiero w ofercie na Uni+ HBO jest turbodekoder i to za więcej niż mediabox.

 

A czy w przypadku MR na karcie Chameleon to jakie dekodery by to realizowały bez wymagania połączenia dekoderów ? W tej chwili mam Sagemcom DSI83 i absolutnie chciałbym się go pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, za namową kolegi zajrzałem na to forum i bardzo dobrze . Poczytałem trochę forum ale jest tego tyle, że może pomożecie w podjęciu właściwych decyzji.

Kończy mi się umowa z Cyfra z końcem roku ( klientem jestem od 2002 r ), którą już profilaktycznie wymówiłem w ub. tyg. Po pierwsze korzystam teraz ze splitera i wiem , że na nowych tunerach to chyba nie funkcjonuje. Jest za to MR, którego kiedyś nie było. Teraz co zrobić czy jechać dalej na spliterze czy wziąść MR ? Jak długo będzie można używać splitera ? Pakiet mam OPTIMUM ( 99 ZŁ )+ MULTI PREMIUM ( 58,90 ) + 11 zł za HD. Razem 168 zł !!! Dzwonią co kilka dni - zaczęli od 199 zł za all teraz 169 zł i gratis jakiś erotyczny kanał. Odmawiam. Innych , tańszych ofert nie mają. Ja bym chciał UNIVERSE + 6 C+ i 3 HBO . To mi wystarczy. Jaką przyjąć strategię i jaka wg Was będzie dobrą ofertą ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...mówienia NIE do skutku :D

 

Spliter i dekodery ADB to się wzajemnie wyklucza,pozostają dekodery z Cyfry. MR Cyfry dobiera się przed migracją w APS i później w wyniku negocjacji przy migracji dostaje się za 0zł.

Pełna oferta VOD, nc+GO itp. działa tylko na ADB.

 

To będzie wyzwanie,ale negocjuj Universe+/6xCanal+/3xHBO za...normalnie napisałbym 59zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzesiek7009. MR weź sobie w grudniu. Druga karta za free nie zaszkodzi,a jak pomyślisz to i jeszcze przyniesie same korzyści. Oczywiście spliter też będzie pridatny. Jeszcze twojego wypowiedzenia pdwnie nie zarejestrowali i stąd takie kosmiczne ceny ci dają. Później to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

umowa mi się kończy z Platformą N na koniec tego miesiąca oferują mi Pakiet Universe + z 6xC i Hbo wszystko za 59zł na 12m

Konsultantka powiedziała że nie istnieje oferta za 49zł U+ 6xC ponieważ nie miałem do tej pory nPremium a płaciłem 35zł

 

Jutro ma do mnie dzwonić konsultantka

 

Czy ktoś miał podobną sytuację ?

Czy na prawdę każdy z nich mówi prawdę że nie mogę mieć za 49zł / z 10 osób potwierdziło mi to

 

Jeżeli temat jest w złym dziale to Sorry.

 

Dzięki z Góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu tak ściemniają, tym co nie mieli nPremium mówią, że to dlatego, że nie mieli nPremium, tym co płacili dużo mówią, że te oferty są tylko dla tych, co płacili mało, tym co są krótko mówią, że to oferty dla osób z dłuższym stażem. Nie zrażaj się, masz taką samą szansę na te oferty co inni :) No i żeby dostać to za 49 złotych to musisz być naprawdę wytrwały i mieć szczęście, bo mało komu to proponują, ale 59 złotych jest jak najbardziej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

 

Ogólnie to było tam że na pałę zadzwoniłem do DUK powiedziałem że ktoś wcześniej oferował mi to za 49zł i coś przerwało i jestem zainteresowany

Pani szybko sprawdziła i do mnie tekst : Tak jak najbardziej jest to możliwe 49zł U+ 6xC zgodziłem się pytałem 3 razy czy na pewno będzie to

Konsultantka potwierdziła

 

Za 5min telefon z DUK

 

Niestety nie mogę panu tego wprowadzić pomyliłam się i widzę że nie miał pan nPremium więc mogę panu to włączyć za 59zł

W ramach rekompensaty zaoferowała jeszcze HBO za 0zł na 12m

 

 

Generalnie czy to dobra propozycja

Universe + 6xC i HBO na 12m wszystko za 59zl?

 

Z tego co czytam to nikt raczej nie dostał tego za 49zł bez Npremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@picet ściemniają, nie ściemniają ;-) należy pamiętać również, że czasami chytry traci dwa razy. Czy jest możliwe dostać Universe+/6xCanal+/3xHBO za 49zł? Jest... i po co przepłacać skoro można mieć taniej? To są negocjacje,nie ma gwarancji uzyskania tego czy tamtego i trzeba wyczuć chwilę by nie spalić mostów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...