Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kolejny telefon z DUK.Pani przedstawiła się jako prowadząca moją umowę do końca okresu wypowiedzenia i tylko z nią już będę niby rozmawiał. Oczekiwania moje miała zapisane ( wcześniej miałem już chyba z 40 telefonów), nie naciskała na podpisanie umowy jak konsultanci wcześniej na nieatrakcyjnych warunkach. Powiedziała, że nie mogą mi dać U+6C+ ponieważ nie miałem npremium, wcześniej owszem dawali to również takim osobom jak ja. oferta dla mnie pogorszyła się bo teraz jedynie co mogą mi dać do Silver za 69zł oraz platinum za 99zł z jednym miesiącem gratis. Oferta U+6C+ została tylko dla posiadaczy npremium. Jakby się coś zmieniło ma dzwonić, ale szczerze wątpi bo oferty dla stałych abonentów pogarszają się. Tak więc moje życzenie U+6C+ chyba nie zostanie spełnione ... Umowa do końca października a co telefon to gorsza oferta....Coś czuję że wcześniej proponowany Silver z 2C+ za 64zł też już przeszedł mi koło nosa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frycu nikt z forumowiczów Ci nie da gwarancji tego czy tamtego,ale tylko od Ciebie przecież zależy co i za ile będziesz płacić i czy taka oferta jest warta swojej ceny. Może oferty będziesz dostawać coraz gorsze a może Pani Cię po prostu wkręca. I miej na uwadze, że Platynę za 99 zł to zawsze możesz mieć i bez łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skybar dobre pytanie co to jest "platyna"....... tak naprawdę to niewiadomo :wink:

z tego co napisałeś to jest "Universe" z opcją Canal+ Platinum

Według ich nowej oferty Online to teraz nie ma platyny tylko...... Universe + dodatki wedłg mnie poprzednie oferty były lepsze dla nowego abo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frycu nikt z forumowiczów Ci nie da gwarancji tego czy tamtego,ale tylko od Ciebie przecież zależy co i za ile będziesz płacić i czy taka oferta jest warta swojej ceny. Może oferty będziesz dostawać coraz gorsze a może Pani Cię po prostu wkręca. I miej na uwadze, że Platynę za 99 zł to zawsze możesz mieć i bez łaski.

Wiem, że nikt mi nie da gwarancji, te forum jest czytane również przez pracowników ncplus i dokładnie wiedzą, że negocjujący są twardzi. A czy umiem negocjować?Chyba umiem skoro od dwóch mc nie przyjmuję ich dennych propozycji, dla mnie nieatrakcyjnych dla nich jak najbardziej. Mam ponad 10letnie doświadczenie w handlu i wiem na czym polegają negocjacje.Zastanawia mnie tylko czemu oferty które były wcześniej lepsze dla mnie powróciły do swych normalnych cen. Posiadacze npremium mają paczkę C+ na wyciągniecie ręki co widać na forum, po kilku telefonach i byciu asertywnym nagle jest dla nich U+C+ za 49-59zł,sztuką jest wynegocjować to nie posiadając npremium, a takich w ostatnim czasie na forum jest mało albo w ogóle. Umiejętność negocjacji to jedno a drugie to mieć szczęście i trafić na konsultana który jest to w stanie ci to dać.

Kiedyś jak miałem polsat i wysłałem wypowiedzenie to był dokładnie 1 telefon!!! ze slabą ofertą, którą odrzuciłem i było po negocjacjach bo nikt do mnie już więcej nie zadzwonił,dekoder odesłałem i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frycu co prawda to prawda-szczęście jest konieczne. Ci z nPremium mieli łatwiej, ale wierz mi, że tylko Ci świadomi a pozostali, czyli większość, jak płaciła tak płaci.

 

@kingofsouth jestem odmiennego zdania odnośnie nowej odsłony promocji dla nowych-paczka Canal+Family miała po okresie promo do 2 m-cy kosztować 20zł a proponowana była i za 6zł.-wnioski wyciągnij sam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.. a w starej ofercie platyna byla w dwoch opcjach raz z HBO a raz bez...

Maja taki "[beep]" w tych ofertach zeby zamydlic klientowi oczy...nawet do dzis nie jest wiadome ile kosztuje "NC+GO" czy ktos wie???

 

Myslicie ze jest szansa dostania;

- Universe

- MR-HD

- 6x C+

- 4x HBO (incl. HBO-OD)

- C+ VOD

- NC+ GO

 

za 99 PLN ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

nie zdążyłem jeszcze wysłać wypowiedzenia a już zadzwonili z propozycją której zwykły Kowalski nie dostanie! jako że posiadam ofertę pracowniczą od znajomego proponują mi pakiet Silver z kanałami +Family i +Family2 za kwotę 69zł, bez możliwości multiroomu. Dodatkowo mogę sobie dobrać pakiet HBO lub resztę kanałów C+ w tej cenie.. patrzę na ich stronę a pakietu Silver dawno nie ma.. jest Universe+, czyli podsumowując Silver+ 6Canal+ za 69 zł a płaciłem 49zł za SuperpremiumHD, 6Canal+ i paczkę HBO, czyli zabierają mi HBO i mam płacic 20 zł więcej a i pan powiedział że zwykły klient dostanie taki pakiet za 99zł.

 

widzę że niektórzy dostali taki pakiet za 59 zł, więc poczekam. Pan zaraz po przedstawieniu oferty, zanim coś powiedziałem: "to co? podpisujemy umowę?" ;) oj spieszy im się, kazałem zadzwonić w poniedziałek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przed migracją byłam użytkownikiem Cyfry+, w swoim pakiecie miałam podstawę+ C+ i HBO, za 104zł. Po migracji naliczają mi za te same programy opłate 126zł, więc wysłałam wypowiedzenie, umowa kończy mi się z dniem 31.10.2013. Dziś zadzwonili i zaproponowali mi ten sam pakiet co mam, teraz to jest Universe+canal+ + HBO, za 129/mc. Powiedziałam, żeby pomyśleli nad czymś lepszym bo na to na pewno się nie zgodze- miałabym zmieniać na praktycznie tą samą umowe i dopłacać jeszcze...

Czy może ktoś mi doradzić o jaką kwotę mogę się starać, chcąc mieć

1. 6C+ i HBO

2. 6C+ i HBO + multiroom

3. 6C+ i HBO + multiroom + mediabox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...