Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra zostaje wycofana z APS'ów oferta 59/69 zł za Universe+ z 6xCanal+ dla wycofujących rezygnację z umowy :?

 

P.S. W ITI pakiet kontrolny mają francuzi z Groupe Canal+ (51% udziałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy :)

Moja sytuacja wyglada tak . Przegapiłem wygaśniecie umowy z cyfrs plus bo miałem ją na 19 miesiecy :/ nie wiem kto takie terminy wymysla... wczesniej płaciłem 78 zł i mialem tam 6 c+ i te wszystkie podstawowe bez hbo filmboxow i cinemaxow jak przesŁo na czas nie okreslony to placilem 107 zl wyslalem im wypowedzenie 3 miesiace temu i mialem pojsc do polsatu ale dzwonili do mnie po wyslaniu wypowedzenia kilka razy wiekszosc razy nie odebralem a jak odebralem to mi zaproponowali platinum +hbo na 6 miesiecy za 109 zl to im podziekowalem mowiac ze chce placic maksymalnie 78 zl jak placilem wczesniej ale nie chcial nic zejsc . Potem na poczatki wrzesnia dzwonili znowu i oferowali mi ten najwyzszy pakiet co kosztuje 129 zl plus do tego filmbox lub cinemax do wyboru na caly okres umowy za 109 zl . Bylem praqie skłonny na to sie zgodzic ale chcialem do tego dostac nowy dekoder na wypozyczenie tego mediaboxa ale mowil ze nie moze mi go dac bo mam inna karte i oferował inny jakis tez z mozliwoscia nagrywania ale bez tych funkcji internetowych jak youtube . Nie wiem czy ten drugi dekoder jest duzo gorszy co mi oferował ? No i sie nie zgodzilem i powtarzalem ze wolal bym nie miec tych filmboxow czy cinemaxow ale mniej placic ale za [beep]e nic nie chcial zaoferowac ponizej tych 109 zl :( i tak z tydzien temu doszedl do mnie list ze przyjeli moja rezygnacje i jak bym sie rozmyslil to mam zadzwonic do nich. Koniec wypowiedzenia mam do konca wrzesnia i nie wiem co mam robic....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z nową ofertą.

Oczywiście na początku C+Platinium za 99 zł, potem jeszcze Universe+ i 4xC+ za 79 zł i jeszcze wciskała coś z Comfortem. Oczywiście podziękowałem. Kiedy zapytałem o Universe+ 6x Canal+ odpowiedź była następująca: Nie ma takiej możliwości. Zobaczymy jak dojdzie wypowiedzenie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info

Mój kolega miał ten sam pakiet co ja w n-ce za 69zł, WPT + kiedyś n-premium a teraz 6xC+ na 15mies

Złożył wymówienie 2 tyg temu. Też się spóźnił z wypowiedzeniem więc umowa przedłużyła się o 3mies do końca grudnia.

Wczoraj po paru próbach się do niego dodzwonili.

Zgodził się na to samo co ma czyli WPT + 6xC+ plus dodatkowo cinemaxy i nvody za 69zł/mies za kolejne 12 mies.

Przedstawiciel nie targował się tylko powiedział z góry o takiej ofercie. Mój kolega powiedział mi że dostał z jakieś 6 dodatkowych kanałów ale nie wiem dokładnie jakich.

Powiedział też że dodatkowe kanały zostaną wyłączone po 12 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...