Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ech, najgorsze, że człowiek co roku musi się babrać w tym błocie z wypowiedzeniem itd.

Jak za 12 miesięcy uraczą mnie gołym universe to pewnie im podziękuje, a prawdopodobnie inni zrobią tak samo.

Ci znów się obudzą, dostaną karę i będzie coroczny cyrk!

Trudno, mam te 64zł od kolejnego miesiąca (za czerwiec muszę 89zł) czyli od lipca bo w czerwcu im za HBO podziękuję - są wakacje :)

Nie wiem czy też będzie można ich drażnić włączając drugiego kolejnego miesiąca i wtedy mamy ten za free a kolejny za 25zł :)

na chyba, że uraczą aktywacją kanału to zaboli :(

 

Mnie tylko trafia, że zagapiłem się i wcisnęli mi ten ostatni miesiąc płatny wg. starej umowy :(

cóż jedna też nie chciała to jej wciśli :)

 

Pozostaje mi więc za 64zł bez HBO na kolejnych 11 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, bo nie chcę zakładać wątku, a do niczego mi ten problem nie podpasował.

Dotyczy mojej znajomej, która migrowała z n do ncplus jeszcze w marcu.

Zgodziła się na Platinum za 99, później jeszcze dostała prezent w postaci HBO wtedy kiedy je rozdawali tym co się pośpieszyli.

Otóż ona do dziś nie ma wystawionej faktury.

Ostatnia faktura jest jeszcze z czasów n.

Nie ma za kwiecień chociaż przeszła do nc+ w marcu. Nie ma też za maj.

Czy ktoś z obecnych tu migrujących w podobny sposób dostał faktury za kwiecień/maj już od nc+?

Ewentualnie czy ktoś z was zna podobny przypadek kiedy nc+ nie chce pieniędzy za świadczone usługi przy migracji przed tym całym szaleństwem?

A tak to wyglada w ica:

http://imgur.com/XGMLKqa

http://imgur.com/ci9NGCr

Ja miałem dokładnie to samo. Przeszedłem z Film HD na Platinum+HBO za 129zł. Migrowałem 21 marca. Później dostałem jeszcze Cinemax i Filmbox do końca roku gratis. Ostatnią fakturę miałem z 17 marca (będąc jeszcze w N). Przez 2 miesiące nie dostałem faktury, będąc już w nc+. Dopiero przysłali mi ją wczoraj i do zapłaty za 2 miesiące (kwiecień i maj). Powiedziano mi też, że od czerwca powinienem już dostawać faktury regularnie co miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale ostatnio nie jestem na bieżąco więc stąd moje pytanie, ja wypowiedzenie wysłałem na samym poczatku maja, umowa kończy mi sie z ostatnim dniem maja, otrzymałem juz z około 7 telefonów i ciągle oferują mi to samo golda z 6x C+ i i HBO za 89zł, czy szukać już inne operatora czy można jeszcze otrzymać jakąś lepszą propozycję? jak to teraz wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale ostatnio nie jestem na bieżąco więc stąd moje pytanie, ja wypowiedzenie wysłałem na samym poczatku maja, umowa kończy mi sie z ostatnim dniem maja, otrzymałem juz z około 7 telefonów i ciągle oferują mi to samo golda z 6x C+ i i HBO za 89zł, czy szukać już inne operatora czy można jeszcze otrzymać jakąś lepszą propozycję? jak to teraz wygląda ?

 

Trochę dałeś ciała że tak powiem - jeśli wysłałeś w maju to niestety ale zapłacisz jeszcze za czerwiec i to stawkę niepromocyjną - okres wypowiedzenia to 1 m-c o ile w umowie nie miałeś podanych 3 m-cy bo to już bedzie kompletna porażka !!! Ale jak to się mówi - lepiej póżno niż wcale !!! Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale ostatnio nie jestem na bieżąco więc stąd moje pytanie, ja wypowiedzenie wysłałem na samym poczatku maja, umowa kończy mi sie z ostatnim dniem maja, otrzymałem juz z około 7 telefonów i ciągle oferują mi to samo golda z 6x C+ i i HBO za 89zł, czy szukać już inne operatora czy można jeszcze otrzymać jakąś lepszą propozycję? jak to teraz wygląda ?

 

Trochę dałeś ciała że tak powiem - jeśli wysłałeś w maju to niestety ale zapłacisz jeszcze za czerwiec i to stawkę niepromocyjną - okres wypowiedzenia to 1 m-c o ile w umowie nie miałeś podanych 3 m-cy bo to już bedzie kompletna porażka !!! Ale jak to się mówi - lepiej póżno niż wcale !!! Powodzenia !

Ale ja to złożyłem w APS nc+ to wypowiedzenie, i po 3 dniach znalazło się już u nich w bazie, więc w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale ostatnio nie jestem na bieżąco więc stąd moje pytanie, ja wypowiedzenie wysłałem na samym poczatku maja, umowa kończy mi sie z ostatnim dniem maja, otrzymałem juz z około 7 telefonów i ciągle oferują mi to samo golda z 6x C+ i i HBO za 89zł, czy szukać już inne operatora czy można jeszcze otrzymać jakąś lepszą propozycję? jak to teraz wygląda ?

 

jeśli masz umowę z cyfrą plus - żeby umowa zakończyła się 31 maja, musiałbyś wysłać wypowiedzenie do końca kwietnia. jeśli wysłałeś wypowiedzenie w maju to wydaje mi się, że teraz masz trzymiesięczny okres wypowiedzenia (czyli umowa zakończy się z końcem lipca lub nawet sierpnia). i niestety od czerwca płacisz już abonament z cennika a nie promocyjny. a ten z cennika jest na pewno wyższy. jeszcze raz podkreślę, że piszę o umowach w cyfrze plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że jest inaczej,tzn.wypowiedzenie 3 miesięczne jest wtedy gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony,czyli w tym wypadku od czerwca,wypowiedzenie złożone w miesiącu ostatnim umowy,a nie przedostatnim,czyli w tym wypadku w kwietniu wydłuża okres płacenia wyższej opłaty tylko przez jeden miesiąc,czyli w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem universe, C+6, MP za 59,- kolega natomiast to samo za 56,75 a dokladnie pierwsze 3 miesiace za sam MP po 20,- a pozniej 69,-

Oczywiscie wypowiedzenia byly zlozone i dostalismy to przy 3 telefonie na krakowski numer

 

A jaki pakiet miałeś wczesniej, od n czy Cyfry+? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co udało mi się od nich wydębić (mam umowę do końca maja i jestem codziennie nękany tel. o nich - powiedziałem że nic na "[beep]" nie będę zawierał - chcę mieć to na piśmie) - jeden z konsultantów (rozmawiałem już chyba z 5-ioma) wreszcie coś w tym kierunku zrobił i przesłał mi oto taki dokument na e-mail - wystarczy że go odeślę do nich - oto treść (pisemko jest pliku docx.) :

 

Zgoda na włączenie Promocji

 

Ja, ...... oświadczam, że zapoznałam się i akceptuję warunki Promocji CANAL + SILVER 69 zł DA 12 m

Oświadczam, że przedłużam umowę numer 139....... na warunkach określonych w Warunkach Promocji i Regulaminie Świadczenia Usług. Dodatkowo w ramach oferty dla Abonentów informuję, że przez pierwsze 3 miesiące tej oferty nie będzie płacić Abonamentu (czyli do 31.08.2013 abonament 0zł).

W ramach oferty otrzymam dostęp do wszystkich 6 kanałów canal + oraz 3 kanałów HBO przez cały okres trwania umowy bezpłatnie i nie będę płacić opłaty miesięcznej za użytkowanie dekodera . Dekoder zostanie bezpłatnie powiększony do pojemności 500 GB.

 

Chyba mają wielkie ciśnienie na to aby im już nikt nie uciekł !!!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale ostatnio nie jestem na bieżąco więc stąd moje pytanie, ja wypowiedzenie wysłałem na samym poczatku maja, umowa kończy mi sie z ostatnim dniem maja, otrzymałem juz z około 7 telefonów i ciągle oferują mi to samo golda z 6x C+ i i HBO za 89zł, czy szukać już inne operatora czy można jeszcze otrzymać jakąś lepszą propozycję? jak to teraz wygląda ?

 

jeśli masz umowę z cyfrą plus - żeby umowa zakończyła się 31 maja, musiałbyś wysłać wypowiedzenie do końca kwietnia. jeśli wysłałeś wypowiedzenie w maju to wydaje mi się, że teraz masz trzymiesięczny okres wypowiedzenia (czyli umowa zakończy się z końcem lipca lub nawet sierpnia). i niestety od czerwca płacisz już abonament z cennika a nie promocyjny. a ten z cennika jest na pewno wyższy. jeszcze raz podkreślę, że piszę o umowach w cyfrze plus

Ja mam umowe z Nką, i wypowiedzenie znajduje się już w ich bazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...