Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mój kumpel niedawno zmigrował no nc+.

wcześniej: cyfra plus pakiet canal+ start hd. umowa wypowiedziana końcem kwietnia.

teraz: nc+ pakiet universe+ i 6x canal+, umowa na 12 miesięcy, abonament 49 zł.

pierwszą propozycją był gold za 79, za drugim razem pytali co chce mieć i obiecali oddzwonić, ale tego nie zrobili.

za trzecim razem propozycja universe+ i 6x canal+ za 59 zł, ale kumpel skontrował, że chce to za 49 zł. zgodzili się bez problemu.

kumpel uzyskał to dzięki moim podpowiedziom, które czerpałem z tego wątku na forum. dzięki wszystkim za wpisy i życzę powodzenia tym, którzy będą się targować z nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem taką (kolejną ofertę) - pakiet Silver + wszystkie C+ (6szt.) + HBO (3szt) + poszerzenie programowe twardego dysku z 250GB do 500GB - wszystko na 12m-cy, pierwsze 3m-ce za 0zł a reszta (9m-cy) za 69zł - oferta niby dobra ale jakoś im nie wierze !!!!!!!!!!!!!!! Bo taki pakiet wyniósłby niecałe 52zł na miesiąc uwzgledniając m-ce gratisowe - Co o tym sadzicie ???????

 

Myślę, że jest to realne, zważywszy na oferty, które ludzie dostają. Wiara nie ma tutaj nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem taką (kolejną ofertę) - pakiet Silver + wszystkie C+ (6szt.) + HBO (3szt) + poszerzenie programowe twardego dysku z 250GB do 500GB - wszystko na 12m-cy, pierwsze 3m-ce za 0zł a reszta (9m-cy) za 69zł - oferta niby dobra ale jakoś im nie wierze !!!!!!!!!!!!!!! Bo taki pakiet wyniósłby niecałe 52zł na miesiąc uwzgledniając m-ce gratisowe - Co o tym sadzicie ???????

 

oferty są nagrywane więc jest to podstawa do ewentualnej reklamacji później. Ja dzisiaj dostałem pierwszy rachunek i wszystko się zgadza, od początku też działa mi to wszystko co miałem mieć. Jeśli uważasz, że oferta jest dobra to bierz, nie jesteś pierwszy tutaj z taką ofertą, więc widać, jest to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem aby tą ofertę wprowadzili do systemu i w punkcie podpisałbym aneks (miałbym to wszystko na papierze) ale powiedzieli NIE !!! Zresztą jak poprosiłem o wysłanie oferty i warunków umowy na e-mail to jakaś niezbyt miła pani powiedziała że owszem zaraz wyśle ... co dostałem : suchy teks że MOGĘ otrzymać w/w warunki a warunki umowy są w pliku pdf.Otwieram plczek a tam warunki dla GOŁEGO pakietu Silver.Zaraz zaraz jeśli przygotowują "indywidualną" ofertę to niech robią "indywidualne" warunki dla każdego klienta ! Póżniej powiedzą że ma pan przecież pakiet Silver więc co pan chce jakiś HBO czy innych dodatków gratis !!!! O to mi chodzi - chcę mieć to na papierze a co do rozmów to często gęsto one dziwnym trafem giną !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, bo nie chcę zakładać wątku, a do niczego mi ten problem nie podpasował.

Dotyczy mojej znajomej, która migrowała z n do ncplus jeszcze w marcu.

Zgodziła się na Platinum za 99, później jeszcze dostała prezent w postaci HBO wtedy kiedy je rozdawali tym co się pośpieszyli.

Otóż ona do dziś nie ma wystawionej faktury.

Ostatnia faktura jest jeszcze z czasów n.

Nie ma za kwiecień chociaż przeszła do nc+ w marcu. Nie ma też za maj.

Czy ktoś z obecnych tu migrujących w podobny sposób dostał faktury za kwiecień/maj już od nc+?

Ewentualnie czy ktoś z was zna podobny przypadek kiedy nc+ nie chce pieniędzy za świadczone usługi przy migracji przed tym całym szaleństwem?

A tak to wyglada w ica:

http://imgur.com/XGMLKqa

http://imgur.com/ci9NGCr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę może ktoś podać aktualny adres na który mam wysłać wypowiedzenie bo już ma dość tej żenady miesiąc temu platyna proponowana mi była za 99 zł a wczoraj za 117 zł

to jakaś kpina.Bez wypowiedzenia nie da się wogule z nimi rozmawiać.

Dodam ze jestem abonentem Cyfry +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zlozone w kwietniu.

Wczesniej WPT za 48 zl.

 

Oferta z dzisiaj:

 

Umowa zawierana jest na 12 miesięcy od 01.06.2013. Miesięczny abonament wynosi 59 złotych brutto/miesięcznie, w promocji 3 pierwsze miesiące nowej umowy gratis. W ofercie otrzymuje Pan dostęp do wszystkich pakietów tematycznych (warunki promocji Universe+), dodatkowo otrzymuje Pan dostęp do wszystkich kanałów Canal+ (Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ oraz Canal+ Sport) na 12 miesięcy.

 

 

 

Czyli srednia 44,25 za kazdy miesiac.

Ktos juz cos takiego dostal ??

Jakis haczyk ?

 

Pozdrawiam :-)

 

Dostałem to samo. Wcześniej miałem N, turbodekoder z Nfilmami za 69

Czy znacie nr dla osób mających umowy zarówno z N jak i C+? Zwykle partyline nie dają rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cha, niby byłem happy ale jakoś mam niesmak :(

jak co roku prężnie walczyłem z C+ bo tak niestety sami sobie uformowali sposób przedłużania umowy ze "starymi" abonentami

Parę dni temu zmigrowałem z C+ do NC+ na warunkach:

 

umowa na 12 miesięcy

C+ SILVER - 64zł

Opcja PLATINUM - 0zł

MultiRoom - 0zł

PACE PVR 500GB - 0zł

HBO HD (opcja) - 25zł

 

czyli pierwszy miesiąc musowo z HBO HD - 89zł w kolejnym/kolejnych mogę już wyłączyć i pozostaje 64zł za miesiąc.

Największy ból to info, że za maj (przedłużenie odbyło się 17.05) muszę zapłacić starą stawkę 131zł!!!

Inni mają ten miesiąc za free a mnie nabił oszukista :( !!! Patrząc też na pakiety to w sumie różnią się jedynie kanałami C+ więc jak ktoś dostaje ten pakiet 6xC+ za free

to po co mu oferują coś więcej niż Universe? Mnie moteli, że będę miał Platinum w cenie 64zł a w umowie "wpadło" Silver z opcją Platinum.

Fakt mam MR i PACE za free ale widać można i warto brać Univers + 6xC+ za 59zł (bo to to samo) do tego można tez dostać na 12m HBO lub choć na 6.

 

ech, zawsze byłem twardy a tak się dałem zaskoczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cm812 Wciskają silver czy gold, zamiast univers , po to by za rok poinformować Ciebie, że nie możesz zejść w dół i prawdopodobnie tak będzie. NC+ to dziwny twór, niby cyfra jest właścicielem, ale iti rządzi i jak co nie którzy piszą, że w niedalekiej przyszłości cyfra zostanie zniszczona przez iti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wydaje mi się jednak, że bardzo dużo ludzi dostało univers. I nie ma się co zastanawiać co będzie za rok, bo oni są zupełnie nieprzewidywalni. Powtórzy się sytuacja z tego roku - wszyscy będziemy składać wypowiedzenia - choćby dlatego, że wszyscy poza "platynowcami" zostaniemy bez pełnej paczki c+. I pewnie już można ją będzie wtedy spokojnie dokupić - za 70zł minimum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzwonili do mnie już z 5 razy pierwsza oferta jeszcze pod koniec kwietnia universe + 6xC+ za 69 zł odrzuciłem oferte wydawało mi sie ze skoro inni otrzymują tosamo za 59 zł to dlaczego mam być gorszy następne telefony cena coraz gorsza ostatnie dwa telefony odnich w piątek.Ofertra pani była juz taka jak dla nowego klienta z ulicy i że coś takiego jak universe+ 6xC+ nie istnieje.Po jakiś 30 minutach następny telefon koleś pyta jakie miałem juz oferty więc mu powiedziałem otych 69 zł i ze to odrzuciłem facet nie zaproponował mi niczego zadnej oferty a gadał zemną jak by robił jakąś ankiete pytał czy mam tez n-ke odpowiedziałem ze rodzice sobie wiezli do drugiego pokoju n-ke więc wypytywał czy to jest na jednej kondygnacji i takie rozne [beep] na koniec powiedział ze zapisał czego oczekuje i ktoś sie zemna skontaktuje w ciągu 48 h jest już sroda a tu nadal echo umowe mam do końca maja i teraz sie zastanawiam czekac dalej ? czy sam do nich zadzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonią codziennie od piątku. Obecnie mam N z pakietem za 54zł. Zaproponowali mi Universe za 59zł tak jak dla nowego klienta (szok!!!). Powiedziałem, ze za 59zł mogę zabrać ale dodatkowo pakiet 6x Canal+premium. No to konsultant na to, że to muzę mi dać ale za 99zł. Teraz codziennie dzwonią i tłumaczą, że 6xCanal+ tylko za 99zł. Umowę mam do połowy lipca. Chyba wyślę wypowiedzenie i może wtedy zaoferują coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba oczywiste - można wytargować dobrą cenę, ale trzeba wcześniej wysłać wypowiedzenie. niestety tak to działa.

 

pytanko z trochę innej beczki - mam pakiet jeszcze z cyfry plus, umowa do stycznia 2014. co można wg was wytargować jeżeli teraz zgłoszę chęć migracji do nc+? ktoś z was tak migrował z cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam pytanie, wypadłem z rytmu a tu już prawie 1000 stron, otóż moja historia:

a wiec przeszedlem z c+ do nc na to co w stopce, niestety po odebraniu deków okazalo sie ze nie mam cinemaxow, ale co gorsza nie mam tez calej paczki canalow, no wiec zglosilem reklamacje, na ktora dzisiaj otrzymalem telefonicznie odpowiedź iż rzeczywiscie jest blad i ja mam racje, ale...

poniewaz mam nowy sprzet ADB i do tego multiroom tez ADB to system ma blokade i nie sa mi w stanie podlaczyc tych dodatkowych 2 canalow bo nie jest to wykonalne...babeczka stwierdzila ze gdybym byl na starym sprzecie od cyfry to wtedy juz byloby ok...

w ramach rekompensaty moze mi dac HISTORY HD :lol2:

jezeli sie nie zgadzam to moge wycofac migracje i negocjowac nowe warunki...jakas paranoja.

 

pytanie czy ma ktos podobny zestaw i u niego działa??

czy chce mnie tylko babeczka podejsc zeby zaoszczedzic sobie klopotow?

skoro przyznali mi racje to czy nie moge po prostu stwierdzic, ze wymagam respektowania umowy?

 

 

No wiec okazało się że jednak można, a do tego dostałem jeszcze History HD do końca umowy w gratisie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zlozone w kwietniu.

Wczesniej WPT za 48 zl.

 

Oferta z dzisiaj:

 

Umowa zawierana jest na 12 miesięcy od 01.06.2013. Miesięczny abonament wynosi 59 złotych brutto/miesięcznie, w promocji 3 pierwsze miesiące nowej umowy gratis. W ofercie otrzymuje Pan dostęp do wszystkich pakietów tematycznych (warunki promocji Universe+), dodatkowo otrzymuje Pan dostęp do wszystkich kanałów Canal+ (Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ oraz Canal+ Sport) na 12 miesięcy.

 

 

 

Czyli srednia 44,25 za kazdy miesiac.

Ktos juz cos takiego dostal ??

Jakis haczyk ?

 

Pozdrawiam :-)

 

Dostałem to samo. Wcześniej miałem N, turbodekoder z Nfilmami za 69

Czy znacie nr dla osób mających umowy zarówno z N jak i C+? Zwykle partyline nie dają rady ;)

 

Przetrzymałem krakowską infolinię N i ostatecznie wycisnąłem jeszcze paczkę HBO na 6m-cy gratis. 4 razy przepytałem, jakie kanały dostaje i jeszcze to wszystko nagrałem. Uff

Teraz czeka mnie druga batalia z infolinią C+. Pierwsze ich propozycje były sporo droższe :(

Ponawiam pytanie o infolinie dla abonentów obu platform (choć rezygnację N już wycofałem i umowę przedłużyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...