Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z paczką Canal+ jest problem. Dawniej były Canal+ i Canal+ Film oraz Canal+ Sport (trzy pozostałe pominę). Różniły się ramówką, ale nie repertuarem. Poza tym były w jednym pakiecie. Obecnie nie da się zrobić tak, aby mieć tylko dwa Canal+ i mieć pełną ofertę. Jednak mając pełna paczkę, mamy dostęp do całej oferty Canal+. O to w tym wszystkim chodzi.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia....Dla mnie absurdem byłoby unoszenie się o 5 zeta ale to nie mój problem. Pewnie w innej platformie dobierzesz sobie programy wedle własnego uznania i za cenę, którą uznasz za słuszną :lol2:
no tutaj się z Tobą nie zgodzę. Jak dla kogoś 5 zeta to potężny problem to w ogóle nie bierze pod uwagę TV sat. tylko powinien wziąć DVBT, a do tego jeszcze "grymasi"-tego nie chcę , to mnie nie interesuje itd.ale oczywiście to póki co mamy wolny rynek i zrobił jak zrobił-jego kasa i jego decyzja.

Dla Ciebie absurd, dla mnie nie.

Wybierać ofertę gdzie jest więcej kanałów, których i tak nie będziesz oglądać jest nieporozumieniem.

Czy ubrania kupujesz o dwa numery za duże, bo mają fantastyczny krój, kolor, etc., bo w Twoim rozmiarze ich nie ma? .... Pewnie nie... :smile:

60 zł piechotą nie chodzi i jeśli jest możliwość niższych rachunków, to dlaczego nie skorzystać, będzie na inne przyjemności :) . Dla Ciebie nie ma różnicy, czy za ten sam chleb zapłacisz 2 zł czy 3 zł? OK! Twój wybór. Jednak w skali roku uzbiera się niezła sumka...

Kasa nie jest jedynym i głównym powodem rezygnacji. Przede wszystkim to, że biorą na przetrzymanie klienta, bo może ten się nie upomni i zapomni, że wypowiedział umowę, że obiecują cuda , a nie dotrzymują obietnic. W taki sposób wizerunku i zaufania do firmy nie zbuduje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z migrowałem do nc+ z n 06.04.2013 na universe+ za 49 PLN. Paczkę canal+ z tego co pamiętam powinienem mięć do końca kwietnia dziś jest 09.05.2013 i cały czas mam dostęp do pełnego canal +. Czy ktoś też tak ma bo się obawiam kolejnego rachunku z dopłatą za canal+(w ICA mam gołe UNIVERSE+)

 

podbijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wynegocjować Universe+ za 59 zł + 6X CANAL+ ? ale w ostatnim czasie?(6-9maj)

 

Ja dostałem to co w podpisie wczoraj za 59 na m-c

 

 

ultrabox to PVR BOX+ ? Troche jestem już nie w temacie - można mieć nowy dekoder NC+ i do tego multiroom z oddzielną nieparowaną kartą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wynegocjować Universe+ za 59 zł + 6X CANAL+ ? ale w ostatnim czasie?(6-9maj)

 

Ja dostałem to co w podpisie wczoraj za 59 na m-c

 

kiedy? za co konkretnie?

 

Przeciez napisałem konkretnie "wczoraj" za to co w podpisie!!!!!!! HBO na 6 m-cy gratis

 

 

@redlum Ultrabox to nic innego tylko Pace PVR 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wynegocjować Universe+ za 59 zł + 6X CANAL+ ? ale w ostatnim czasie?(6-9maj)

Migrowałem dzisiaj:

- Universe + 6xC+, na 12 miesięcy za 59 PLN bez MR (nie korzystam)

- bez HBO (...i tak bym nie oglądał więc postanwiłem odpuścić)

- bez dekodera - mam wlasnego sagecoma wiec chyba faktycznie nie dało się nic ugrać poza wynajmem

- maj za darmo - konsultantka broniła go jak niepodległości, zarzekała się że go nie ma jednak po konsultacji z przełożonym cudownie się znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekleję swoją wypowiedź z sąsiedniego tematu bo myślę że warto by każdy zwrócił uwagę:

wynegocjowałem za 69zł silver + op platinum+ dekoder pace + cinemax pół roku... podobno..

 

przed chwilą dzwoniłem na infolinię.
oczywiście okazało się że opcji platinum NIE MAM wpisanej w kontrakt co oczywiście zostało zaraz zgłoszone do reklamacji i mam czekać do 30 dni na odpowiedź...

PROSTE: NADAL LUDZI W CH. ROBIĄ!

1) niech wszyscy zalogują się ICA i sprawdzą czy mają przy pakiecie wyszczególnioną OPCJA PLATINUM !
2) do 1 lipca jest otwarte okno więc KAŻDY ma paczkę Canal +
3) gość poinformował mnie że wysyłka aneksów DOPIERO RUSZY NIEDŁUGO, także jeszcze nie wysłali więc generalnie wszystko śmierdzi kombinowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna propozycja z nc+.

Umowa na 12 m-cy , wszystkie kanały tematyczne oraz 2xCanal+ , do tego 4xCanal+ gratis na cały okres umowy oraz HBO gratis na 6m-cy.

Pakiet nazywa się Canal+Silver , cena 69 zł.

Nie zdecydowałem się.Chciałem taki zestaw (bez HBO) za max 59 zł ale podobno nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam od dłuższego czasu o tych ofertach dla migrujących które za kwotę poniżej 60 zł oferują dostęp do praktycznie całej oferty programowej nowej platformy na minimum pół roku (bez opcji internetowych i XXX) i zastanawiam się gdzie tkwi haczyk. Kontakt z nc+ miałem z dwóch pozycji, swojego Superpremium HD z MR i dwoma Pace'ami za 112 zł i pakietu n bez npremium rodziców za 54 zł. Moja umowa nie została wypowiedziana więc skierowana do mnie oferta była śmieszna (C+platinium + HBO + 2 Pace + MR za 159 zł). Umowa rodziców została jednak wypowiedziana, skończyła się 30 kwietnia i nie było propozycji tańszej od gołego Universe za 54 zł. Silver dawali za 69, a Gold za 79. Na pytanie czy do Univers, Silvera lub Gold można dostać wszystkie c+ padła odpowiedź że nie ma takiej opcji. A na uwagę że wiele osób otrzymało takie opcje usłyszałem że te kanały świecą, ale tylko do końca okresu promocyjnego. W trakcie rozmowy ani konsultant ani jego przełożony nie skonkretyzowali określenia "do końca okresu promocyjnego". Od ostatniego telefonu 29 kwietnia brak kontaktu. Na dekoderze n informacja że do końca maja świecie dotychczasowa oferta + 2xC+Family. Czy patrząc na wcześniejsze posunięcia szefów nowej platformy można przypuszczać że obniżyli swoje oczekiwania o minimum 50%? Jakoś trudno mi w to uwierzyć i obawiam się wkrótce jakichś niespodzianek. Na szczęście mogę spokojnie czekać. Moja umowa trwa do lipca 2014 i na razie nigdzie z Cyfry się nie przenoszę. A rodzice od maja w CP. Zobaczymy co w ciągu tego roku się urodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawali mi dzisiaj za 59 zł Universe, 6 razy canal, oraz na 6 miesięcy HBO. Umowa na 12 miesięcy plus 10 zł za multirom/ mam drugi biały dekoder a główny czarny 500 G. Jednak nie wyraziłem zgody pomimo ciekawej oferty bo chciałem dostać to na piśmie a nie na telefon. Firma nie jest wiarygodna a zatem wszystko na papierku a nie na [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mnie konsultantka nakrzyczała ( 2 rozmowa ) że goły Gold za 79 z ,to już wielllllka promocja a o żadnych dodatkowych c + czy hbo to wogóle nie słyszala by ktoś dostał.

jak zaczołem czytać posty z tego forum nazwała je nie wiarygodnym.Jak myślicie odezwie się ktoś z ofertą

dawali mi dzisiaj za 59 zł Universe, 6 razy canal, oraz na 6 miesięcy HBO. Umowa na 12 miesięcy plus 10 zł za multirom/ mam drugi biały dekoder a główny czarny 500 G. Jednak nie wyraziłem zgody pomimo ciekawej oferty bo chciałem dostać to na piśmie a nie na telefon. Firma nie jest wiarygodna a zatem wszystko na papierku a nie na [beep].

czy coś w tym stylu?

Wypowiedzenie wysłane w kwietniu ,może należy wysłać powtórnie to inaczej będą rozmawiali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wynegocjował pakiet comfort + z opcją multi + ?

Jestem po trzech rozmowach z konsultantami na przestrzeni dwóch tygodni, i każdy z nich twierdzi, że do pakietu comfort + nie ma możliwości dołączenia opcji multi +. Dla nowych klientów jest taka możliwość, a dla obecnych niestety nie! Czyżby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
A na mnie konsultantka nakrzyczała ( 2 rozmowa ) że goły Gold za 79 z ,to już wielllllka promocja a o żadnych dodatkowych c + czy hbo to wogóle nie słyszala by ktoś dostał.

jak zaczołem czytać posty z tego forum nazwała je nie wiarygodnym.Jak myślicie odezwie się ktoś z ofertą

dawali mi dzisiaj za 59 zł Universe, 6 razy canal, oraz na 6 miesięcy HBO. Umowa na 12 miesięcy plus 10 zł za multirom/ mam drugi biały dekoder a główny czarny 500 G. Jednak nie wyraziłem zgody pomimo ciekawej oferty bo chciałem dostać to na piśmie a nie na telefon. Firma nie jest wiarygodna a zatem wszystko na papierku a nie na [beep].

czy coś w tym stylu?

Wypowiedzenie wysłane w kwietniu ,może należy wysłać powtórnie to inaczej będą rozmawiali?

 

Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

6xCanal

HBO

Filmbox

nSeriale

netvod konto podstawowe

kanał RedlightHD na 6 m-cy za 0 zl

 

Mój Gold :D...kanały świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wynegocjować Universe+ za 59 zł + 6X CANAL+ ? ale w ostatnim czasie?(6-9maj)

Obecnie mam dwie umowy, jedną w NC+ i jedną w Cyfrze+.

 

Zmigrowałem do NC+ 8 maja na warunkach: pakiet Universe+ / 6 x Canal+ / HBO gratis przez pół roku / Multiroom Cameleon = łącznie za 49zł na 12 miesięcy (maj za 0zł).

 

Mam inne pytanie: Za ile można najtaniej wynegocjować goły pakiet Universe+ ze starym multiroomem oraz darmowym dekoderem HD? Da radę zejść poniżej 49zł za całość?

Obecnie mam pakiet Canal+ Optimum HD za 69zł + Multiroom 2 x Cameleon za 10zł i Pace PVR HD za 0zł czyli za całość płacę 79zł. Umowa wypowiedziana i kończy się w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...