Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja obecna sytuacja - abonent cyfry od 2000 roku (pakiet optimum + canal+HD, najem dekodera - razem 136,90) oraz N-ki od jej powstania (58 zł za 3 pakiety temat.), czyli żadnych promocji, żadnych dodatków typu HBO, filmboxy etc.

Przed tygodniem rozmowa z konsultantem cyfry - nie mamy dla pana jeszcze przygotowanej oferty migracji, w ciągu 48 godzin ktoś się z panem skontaktuje.

Mija tydzień - zero kontaktu, więc sam dzwonię; dalej nie ma dla mnie oferty.

Dzwonię do DUK - oferta jednak jest: pakiet all inclusive za 199 zł. Mówię, że interesuje mnie taka sama oferta PROGRAMOWA a nie cenowa, pani na to, że nie mamy innej oferty - tylko za 2 stówki. Cierpliwie tłumaczę, że nigdy nie miałem HBO, erotyków, filmboxów, cinemaxów, i nie chcę ich mieć, bo mnie nie interesują. Chcę jak najszybciej migrować, żeby nie płacić podwójnie za to samo, a nie mogę.

Zatem nie pozostaje mi nic innego jak wypowiedzieć obie umowy i nie mieć nic wspólnego z instytucją zwaną NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieyo - bez wypowiedzenia ciężko, widzisz ja płaciłem trochę mniej niż ty z tą różnicą, że miałem HBO - bez rezygnacji dawali platyne z HBO za 129 i za 149. Z rezygnacją to inna sprawa na dzień dobry gold+ paczka c+ za 89 więc tędy raczej droga.

 

All in. też proponowali mi za 179zł (promocyjnie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisałem to w sąsiednim wątku, ale nie każdy czyta oba naraz, więc skopiuję tutaj.

 

Właśnie zmigrowałem do nc+. Miałem Canal+ Kompakt HD. Płaciłem 62 zł + 10 zł multiroom. Umowa do końca kwietnia. Wypowiedzenie złożone już w styczniu. Przedtem parę razy dzwonili z nc+ wcześniej, ale tylko raz udało mi się odebrać. Przed Wielkanocą super mega oferta Platinum za 119 zł, ale jak dla mnie "tylko" 109 zł. Podziękowałem. Dzisiaj telefon z zastrzeżonego i konsultant prawie od razu zaproponował mi Universe+ z opcją Canal+ Platinum (6xC+) za 69 zł z multiroom'em w cenie na 12 miesięcy. Pomarudziłem trochę, że drogo, że inni to taniej mają. Poszedł skonsultować z przełożonym (taa, na pewno) i zszedł do 59 zł (multiroom za 0). Nie pytałem nawet o HBO czy inne History, bo nie oglądam. Chciałem jeden dekoder wymienić, bo pada, ale niestety nie da się do Cameleonow dobrać ich sprzętu. Spytałem o wymianę sprzętu na nkowy multiroom, to powiedział, że lepiej jak sobie kupię dekoder, niż się męczyć z tym nkowym multiroom'em :D Tu się pojawia pytanie: jaki dekoder kupić, żeby działał z multiroomem z Cyfry+? Na co patrzeć? Co musi mieć? Nie potrzebuję wodotrysków, jakiś zwykły, tani, niezawieszający się (bo, z tym moim mnie szlag trafia) dekoder HD PVR najlepiej do 200 zł.

Jak tylko będę miał jakieś dowody, tzn. przyjdzie umowa czy aneks czy coś to wstawię. Mam nadzieję jednak, że do tego czasu wszyscy Cyfrowcy otrzymają podobne oferty.

Pozdrawiam i życzę dobrych ofert i udanych negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieyo - bez wypowiedzenia ciężko, widzisz ja płaciłem trochę mniej niż ty z tą różnicą, że miałem HBO - bez rezygnacji dawali platyne z HBO za 129 i za 149. Z rezygnacją to inna sprawa na dzień dobry gold+ paczka c+ za 89 więc tędy raczej droga.

 

All in. też proponowali mi za 179zł (promocyjnie!)

 

No tak, ale jednak jakąkolwiek promocję zaproponowali. Już nie chodzi o te 20 zł, tylko o zasady.

Na moją propozycję pakietu platinum nie było najmniejszej woli negocjacji - że skonsultujemy, że przemyślimy etc.

Oczywiście, wypowiedzenie złożę; nie wiem tylko, czy chcę dalej być klientem tej organizacji. Stać mnie na to, żeby płacić nawet 2 stówki miesięcznie ale za to, co MNIE interesuje. Nie zgodzę się natomiast na wciskanie mi zawartości, z której korzystał nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieyo - bez wypowiedzenia ciężko, widzisz ja płaciłem trochę mniej niż ty z tą różnicą, że miałem HBO - bez rezygnacji dawali platyne z HBO za 129 i za 149. Z rezygnacją to inna sprawa na dzień dobry gold+ paczka c+ za 89 więc tędy raczej droga.

 

All in. też proponowali mi za 179zł (promocyjnie!)

 

No tak, ale jednak jakąkolwiek promocję zaproponowali. Już nie chodzi o te 20 zł, tylko o zasady.

Na moją propozycję pakietu platinum nie było najmniejszej woli negocjacji - że skonsultujemy, że przemyślimy etc.

Oczywiście, wypowiedzenie złożę; nie wiem tylko, czy chcę dalej być klientem tej organizacji. Stać mnie na to, żeby płacić nawet 2 stówki miesięcznie ale za to, co MNIE interesuje. Nie zgodzę się natomiast na wciskanie mi zawartości, z której korzystał nie będę.

Ja cię rozumiem, bo nie ma nic gorszego niż płacić za coś czego nie używamy/nie wykorzystujemy :/ Ich standardowe propozycje są śmieszne bo pierw dostałem 149zł i 129zł a następny telefon zaczął się od 179zł (przed wypowiedzeniem oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani dekoder do nc+ pod kameleony.

 

http://www.ceneo.pl/13619731?se=gnWrdtI ... 3godrWUA5w

do 200zł ciężko coś, TECHNISAT DiGYBOXX HD C+ to ok 315zł, timeshift / nagrywanie przez USB chyba na dysk/pendrive zewnętrzny - ale głowy nie dam. W tej cenie oczywiście kupisz tylko jednogłowicowy.

 

A jest może coś takiego jak DSI87, tylko nowy? Jakoś nie mam przekonania do używek z Allegro, bo jak się spie... to kasa w zęby i szukać nowego. Może i zamula, ale mnie jeszcze nigdy nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam pakiet n-ki za 79 zł, czy ktoś dostał ofertę zmigrowania do nc+ golda z wszystkimi kanałami canal+ ? Różne widziałem opinie, że tylko 4 kanały canal+ (sport jest w platinium), że na 6 m-cy, etc. Z kolei ktoś napisał, że nie można dostać wszystkich, bo to więcej niż gold, ktoś inny, że owszem, ale platinium to też inne usługi dodatkowe, więc można "wyrwać" wszystkie kanały canal+ na cały okres trwania umowy przy goldzie.

Dziękuję za opinie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.....

......Tu się pojawia pytanie: jaki dekoder kupić, żeby działał z multiroomem z Cyfry+? Na co patrzeć? Co musi mieć? Nie potrzebuję wodotrysków, jakiś zwykły, tani, niezawieszający się (bo, z tym moim mnie szlag trafia) dekoder HD PVR najlepiej do 200 zł.

Jak tylko będę miał jakieś dowody, tzn. przyjdzie umowa czy aneks czy coś to wstawię. Mam nadzieję jednak, że do tego czasu wszyscy Cyfrowcy otrzymają podobne oferty.

Pozdrawiam i życzę dobrych ofert i udanych negocjacji :)

 

jak brać to z zabezpieczeniem,czyli z wejściem CI http://www.bosat.pl/index.php?p534,opticum-hd-x110p

lub z CI i DVB-T http://www.bosat.pl/index.php?p687,opticum-hd-x110ts

myślę,że cena jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja dzis rozmawialem z konsultantem i umowy na universe za 69zl plus paczka C+ nie udalo sie osiagnac. Aczkolwiek zaproponowano mi od razu Platinum+HBO gratis na 12 za 99zl. Mi to odpowiada, wiec przystane na to. Umowa skonczyla mi sie 31.03 ale mam jeszcze 30 dni na wznowienie.

Co myslicie? Dobra oferta? A jaki warto wziac dekoder? Pace czy jednak media albo turbo Box+?

 

Umowa z Cyfra od 4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...