Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy płacąc teraz w C+ 109PLN (do końca maja) pozwolą mi migrować na niższy abonament , czy dalej brak takich możliwości ??

Już się pomału gubię w tych wszystkich ofertach, które wynegocjowaliście ;)

 

Płaciłem 119 za Optimum HD z canal+ i HBO (dekoder tez wynajem)

teraz bede placil 89 za to samo bez HBO, więc chyba idzie... ale wypowiedzenie musiałem złożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo dopiero przyjdzie poczta, zawsze tak było, watpię żeby ktokolwiek z nas kto zmigrował w ostatnigh dniach na tych korzystnych warunkach już takie pisemko dostał.

A te 10 dni na rezygnację to polecą w kosmos... :mrgreen:

Nie bój żaby, jak coś będzie w piśmie nie tak to wtedy reklamacja i żądanie odsłuchu rozmowy, niezależnie od terminu 8)

 

P.S. U mnie świeci wszystko co ma swiecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo jest całkiem inna rozmowa wtedy. Dzwonią z DUK i ogólnie muszę przyznać, że bardzo miła rozmowa bez chrzanienia jakie to nc+ jest świetne

 

Tak samo konsultant odradził mi zabawę w wymianę PACE na mediaBoxa czy turboBoxa, bo stwierdził iż opłata aktywacyjna byłaby taka jak dla nowych itp., że nie warte zachodu i dobrze, że mam tego PACE za 0zł bo dobrze na tym wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby, jak coś będzie w piśmie nie tak to wtedy reklamacja i żądanie odsłuchu rozmowy, niezależnie od terminu 8)

Boję żaby, bo ze trzy tygodnie temu sporo było o niezgodnościach tego co się ugadało z tym co przyszło w piśmie... I że reklamacje, wyjazdy na odsłuchy do Krakowa itd. Wątek ma z pięć kilometrów, to ugrzęzło... się zapomniało...

 

P.S. U mnie świeci wszystko co ma swiecic

U mnie też wszystko jeszcze (sic) świeci, nawet to, co nie miało świecić! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo dopiero przyjdzie poczta, zawsze tak było, watpię żeby ktokolwiek z nas kto zmigrował w ostatnigh dniach na tych korzystnych warunkach już takie pisemko dostał.

A te 10 dni na rezygnację to polecą w kosmos... Sprytne! :mrgreen:

 

PS

Mam nadzieję, że się mylę... :oops:

 

Ja jestem byłym abo N i jestem do tego przyzwyczajony. W styczniu tez przedłużałem umowę telefonicznie a papiery przyszły pocztą za jakieś 3 tygodnie.

Przy przedłużaniu i tak nie było nigdy 10 dni na wypowiedzenie, bo dotyczyło to tylko nowych ofert.

Zwykle nie było problemu. Raz jak brałem multiroom to miałem dostać dodatkowy dekoder na własność za 148 zł. Faktura przyszła na 248 zł. Nie zapłaciłem jej. Napisałem reklamację i faktura została skorygowana + dostałem jako rekompensatę za związany z ta sytuacją stres bonifikatę na 2 miesiące abonamentu.

 

Jeśli by się okazało, że zaczną coś kombinować a np. nagranie rozmowy z konsultantem zaginęło, to NC+ tez nie będzie miała dowodu, że wycofałem swoje wypowiedzenie. Więc spokojnie mógłbym oddać dekoder i się pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno chodzi o te kanaly ktore wymieniles :D

Że "podobno" to wiem... ale przecie ktoś to dostał! :evil:

I co? Dostał i ma?! Jak długo będzie to miał? A może ma to literalnie wypisane w umowie? :roll:

 

Ja jeszcze nie migrowałem i też mam. Ale już słyszę, że np. po 30 czerwca 2013 mogą mi wyłączyć nSport - a to miało być w każdym pakiecie! No tak, nie migruję, to mam za swoje... :lol2:

Czy z tajemniczym 6xC nie będzie podobnie? Wyłąćzą dajmy na to C+ i C+ Sport, a potem powiedzą, że chodziło o jakieś mało mnie interesujące Kuchnia, Domo itp.

 

Też miałem takie wątpliwości jak Ty i kazałem konsultantowi wymienić te 6 kanałów C+ i wymienił po kolei całą paczkę C+ Premium . I zmigrowałem i świecą wszystkie kanały premium C+ tak jak mi wymieniał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem na następujących warunkach:

WPT + Canal+ + HBO + Cinemax - 69zł umowa na 12 miesięcy. Zostaję ze starym dekoderem Turbo.

Poprzednio miałem prawie to samo, jedyna zmiana to za npremium dostałem Canal+, cena pozostała bez zmian.

Wypowiedzenie oczywiście wysłane na początku kwietnia.

Dzwoniłem do działu promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie do migrujących z Nki do NC+ z MR. Czy komuś udało się utargować jakieś mniejsze kwoty za aktywację dodatkowych dekoderów?

 

Obecnie mam nbox hd recoreder więc muszę wymienić na Turbo Box a z 3 MR samych kosztów aktywacji wychodzi 300pln.

 

Proszę o konstruktywną pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy płacąc teraz w C+ 109PLN (do końca maja) pozwolą mi migrować na niższy abonament , czy dalej brak takich możliwości ??

Już się pomału gubię w tych wszystkich ofertach, które wynegocjowaliście ;)

 

Płaciłem 119 za Optimum HD z canal+ i HBO (dekoder tez wynajem)

teraz bede placil 89 za to samo bez HBO, więc chyba idzie... ale wypowiedzenie musiałem złożyć :)

 

aż żal sie robi jak sie widzi,że abonenci łykają tak denne oferty w porównaniu z ofertami nkowiczów. ading w praktyce masz tą samą ceną,bo nie masz HBO i kilka kanałów mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie muszę pochwalić konsultantkę z infolinii 012... czyli działu promocji, bo tam nie owijają w bawełnę, mówi co najlepszego możesz dostać, a gorsze oferty sama odradza. Szkoda tylko, że aby zostać tak obsłużonym najpierw trzeba składać rezygnacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - wiesz dotychczas oferowano mi 119 za platyne, 129 za platyne z HBO a już nie wspomnę o pakiecie AI.

HBO mam na 6 mieś, więc na połowę okresu. Biorąc pod uwagę iż i tak nie oglądałem tego i pewnie nie będę za bardzo to mi wystarczy.

 

A wybacz nie mam czasu przez nastepne dwa tygodnie odbierać telefonów tylko po to by ugrać 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że nikt już nie straszy przejściem do CP, teraz oferty w nc+ są naprawdę dobre . Gold za 79 zł z pełnym canal +,komplet HBO + komplet Fimbox+ history HD+ saudance ,a wszystko na 18 m-cy to wywalczyłem.Nie mogli tak od razu, widać teraz że mieli z czego zejść, widmo kompletnej klapy zrobiło swoje. CP został z tyłu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że nikt już nie straszy przejściem do CP, teraz oferty w nc+ są naprawdę dobre . Gold za 79 zł z pełnym canal +,komplet HBO + komplet Fimbox+ history HD+ saudance ,a wszystko na 18 m-cy to wywalczyłem.Nie mogli tak od razu, widać teraz że mieli z czego zejść, widmo kompletnej klapy zrobiło swoje. CP został z tyłu. Pozdrawiam

 

A co miałeś wcześniej??

I wypowiedzenie wysłałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby takie ceny były standardem dla wszystkich Krzymark64, to by Polsat musiał się nieźle napocić i zejść z cen by przetrwać, a wtedy byłoby ciekawie - ale pomarzyć można

 

edit:

jeśli chodzi o mnie to DLA MNIE na kanałach zyskałem bo sport to priorytet a zyskałem ligę mistrzów/europejską poza tym to co odeszło z cyfry+ ... nigdy nie oglądałem.

Ale oczywiście każdy ma inne potrzeby/wymagania dlatego nie można wrzucać wszystkich do jednego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...