Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o informację czy jest możliwość jakiejkolwiek zmiany w abonamencie. W marcu w APS zmigrowałem na C+Platinium + MR za 99zł. Teraz okazuje się że możnabyło mieć silver i całą paczkę c+ oraz MR za 79zł..... Czy jest możliwość wypowiedzenia w związku z wyłączeniem kanałów na c+ ? i wtedy przejście na silver ?? proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i miałem miły tel od pana , pytanie prosto z mostu co oczekuję a ja c+platinum , mr , history hd, sundance hd, zazwyczaj proponowali mi około 115zł, i pytam czy da się zejść do 99zł odp jego wszystko się ale muszę odczekać weekend i zadzwoni w poniedziałek i załatwi jedynie za 103,00 wszystko, i ujdzie... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno chodzi o te kanaly ktore wymieniles :D

Że "podobno" to wiem... ale przecie ktoś to dostał! :evil:

I co? Dostał i ma?! Jak długo będzie to miał? A może ma to literalnie wypisane w umowie? :roll:

 

Ja jeszcze nie migrowałem i też mam. Ale już słyszę, że np. po 30 czerwca 2013 mogą mi wyłączyć nSport - a to miało być w każdym pakiecie! No tak, nie migruję, to mam za swoje... :lol2:

Czy z tajemniczym 6xC nie będzie podobnie? Wyłąćzą dajmy na to C+ i C+ Sport, a potem powiedzą, że chodziło o jakieś mało mnie interesujące Kuchnia, Domo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o informację czy jest możliwość jakiejkolwiek zmiany w abonamencie. W marcu w APS zmigrowałem na C+Platinium + MR za 99zł. Teraz okazuje się że możnabyło mieć silver i całą paczkę c+ oraz MR za 79zł..... Czy jest możliwość wypowiedzenia w związku z wyłączeniem kanałów na c+ ? i wtedy przejście na silver ?? proszę o info

 

A co ma c+ do nc+? - to 2 różne oferty... Trzeba było nie migrować

Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy

 

Możesz wrócić do starej oferty - jak miałeś C+ to będzie je wtedy miał bez zmian

Jak nie miałeś to raczej nie wynegocjujesz za 79 zł z multiroomem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa dlaczego zgadzacie się na kwoty powyżej 60-70zł. Po co negocjować w ogóle bez wypowiedzenia. Czy tak trudno powiedziec tym państwu z nc+ że na wyzszą kwotę się nie zgadzamy. Cały czas cos ktoś tam utargował-ile można dawać się wręcz poniżać słuchając takie zdziercze propozycje. Wypowiedzenia, wypowiedzenia i jeszcze raz wypowiedzenia i dopiera jakakolwiek dyskusja.Czy my nie potrafimy się się zjednoczyć. Może nie rozumiem wszystkim forumowiczów ze względu na wiek/50/ale uwierzcie wiele widziałem i tylko wspólna akcja wypowiedzeń coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o informację czy jest możliwość jakiejkolwiek zmiany w abonamencie. W marcu w APS zmigrowałem na C+Platinium + MR za 99zł. Teraz okazuje się że możnabyło mieć silver i całą paczkę c+ oraz MR za 79zł..... Czy jest możliwość wypowiedzenia w związku z wyłączeniem kanałów na c+ ? i wtedy przejście na silver ?? proszę o info

 

A co ma c+ do nc+? - to 2 różne oferty... Trzeba było nie migrować

Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy

 

Możesz wrócić do starej oferty - jak miałeś C+ to będzie je wtedy miał bez zmian

Jak nie miałeś to raczej nie wynegocjujesz za 79 zł z multiroomem

 

 

Wcześniej miałem C+ z hbo i MR za 129zł umowa do czerwca 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie jakby doliczyć HBO do C+ Platinum to byś płacił w nowej ofercie tyle samo - raczej nie dadza ci zejść na niższy pakiet...

Może spróbuj negocjować ofertę w ramach nc+ (zmianę albo gratisy- HBO powinieneś mieć gratis w ramach prezentu - musisz się upomnieć dzwoniąc na infolinie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tel od miłej pani no i oferta platyna + mr + dekoder = 129zł. Podziekowałem za taka oferte. Zapytałem sie jak ta oferta odnosi sie do ofert dla byłych enkowiczów univers z wszystkimi canalami za 60/70zł. Miła pani odpowoedzoała mi że osoby migrujące w ten sposób otrzymali te Canal+ tylko na 2 miesiace. Ciekawe kto kłamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaWasII

jeśli nas pytasz co zrobi jeszcze nc+ - to nie tutaj musisz zadać to pytanie.

raczej do wróżki.

Aha! Czyli ci wszyscy co "dostali" 6xC, to nie wiedzą co dostali... :brawo:

 

Mnie podczas migracji konsultant wyliczał: dostęp przez cały okres umowy do Canal+, Canal+ Sport, C+ family, family2, , Canal+ film, film2 - chyba wiem co dostałem. A jak im się coś odwidzi to reklamacja, rozwiązanie umowy i witaj słonko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o informację czy jest możliwość jakiejkolwiek zmiany w abonamencie. W marcu w APS zmigrowałem na C+Platinium + MR za 99zł. Teraz okazuje się że możnabyło mieć silver i całą paczkę c+ oraz MR za 79zł..... Czy jest możliwość wypowiedzenia w związku z wyłączeniem kanałów na c+ ? i wtedy przejście na silver ?? proszę o info

 

A co ma c+ do nc+? - to 2 różne oferty... Trzeba było nie migrować

Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy

 

Możesz wrócić do starej oferty - jak miałeś C+ to będzie je wtedy miał bez zmian

Jak nie miałeś to raczej nie wynegocjujesz za 79 zł z multiroomem

 

 

Wcześniej miałem C+ z hbo i MR za 129zł umowa do czerwca 2013

To juz ty decydujesz czy wracasz do poprzedniej umowy i placisz wiecej ale masz mozliwosc wyslania wypowiedzenia z konczaca sie umowa w czerwcu i negocjacje nowej umowy lub pozostajesz z tym co masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaWasII

przy odczytywaniu umowy konsultant powiedział, że chodzi o opcję dodatkową Platinum czyli w naszym rozumieniu to co jest w ofercie na stronach nc+ przy pakiecie platinum czyli 6 kanałów Canal+.

Bo niestety w regulaminach nie ma ani zawartości programowej pakietów, ani zawartości opcji dodatkowych silver, gold i platinum.

wiec od jutra teoretycznie możemy oglądać programy gwarantowane ustawą, to co wsadzą do regulaminu w opcji platinum i hbo przez pol roku.

jakby co jedziemy na jednym wózku i jakby julek zrobił kolejny przekręt to myślę, że to byłby wózek na którym byśmy go wywieźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+, Canal+ Sport, C+ family, family2, , Canal+ film, film2 - chyba wiem co dostałem. A jak im się coś odwidzi to reklamacja, rozwiązanie umowy i witaj słonko.

Dzięki Twonk. :smile:

 

To teraz mnie oświećcie, jak to się zawiera te umowy przez telefon... Nie dostaje się na piśmie tego co się uzgodniło?!

Znaczy może się odwidzieć i wtedy będzie kopaniny ciąg dalszy?

 

Ja [beep], co za paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaWasII

przy odczytywaniu umowy konsultant powiedział, że chodzi o opcję dodatkową Platinum czyli w naszym rozumieniu to co jest w ofercie na stronach nc+ przy pakiecie platinum czyli 6 kanałów Canal+.

Znaczy, nie macie tego na piśmie, ino nagrane gdzieś tam?!

 

Mhm... tera zaczynam rozumieć te superoferty z ostatnich dni.

 

PS

Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To teraz mnie oświećcie, jak to się zawiera te umowy przez telefon... Nie dostaje się na piśmie tego co się uzgodniło?!

Znaczy może się odwidzieć i wtedy będzie kopaniny ciąg dalszy?

 

Ja [beep], co za paranoja!

Pismo dopiero przyjdzie poczta, zawsze tak było, watpię żeby ktokolwiek z nas kto zmigrował w ostatnigh dniach na tych korzystnych warunkach już takie pisemko dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...