Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już nie ogarniam tego wątku może ktoś pomoże

Jaką najlepszą ofertę obecnie może wyrwać n - kowicz abonament dotychczasowy 54 bez n premium bez wypowiedzenia i z wypowiedzeniem

Jestem w tej samej sytuacji, 54 zł bez npremium, bez wysłanego wypowiedzenia. Przedwczoraj do mnie dzwonili, Universe+ za 59 zł - podziękowałem ;) Powiedziałem jednocześnie, żeby sobie zaznaczyli, że jeśli nie będzie Universe za 54/49 zł to niech nie dzwonią, bo nie ma po co.

bez wypowiedzenia 49 na 9m i 59 na kolejne 9

z wypowiedzeniem 49 na 18 m /podobno nie chcą dawać na 12 przy migracji/

i tyle bez npermium na wiele wiecej nie ma co narazie liczyć

choć ci co mieli WPT i npreemium za ta kasę dostaja dodatkowo 6 canal+ na cały okres umowy,ale nc+ nie chce twoich pięniędzy i choćbyś chciał dopłacić 10 /czyli łaczie 59 lub nawet 64 /silerz c c+/ za dodatkowe canal+ to nie ma takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po .. Propozycja C+ Silver + 6C+ za 69 zł .. Stwierdziłem że jest to propozycja do przemyślenia ale jeszcze jakieś opcje dodatkowe by się przydały , poszedł się skonsultować i wrócił dodatkowo z propozycją HBO na 6 miesięcy gratis . Przyjąłem propozycję . Dodam że jestem abonentem Cyfry .

to będę musiał poszukać ten wzór wypowiedzenia. a co miałeś w Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem w dziale C+ ale ponowię tutaj bo co niektórzy zdziwieni...

mam ostatnie dwa tygodnie umowy i do tej pory dwa telefony z propozycją platinum za 99 (mam C+ optimum)

dostałem wczoraj maila i sms'a że jakaś tam oferta jest i mam zadzwonić pod numer konkretny

zadzwoniłem i od razu nawinąłem temat:

oglądam tylko sport ale stówy nie będę płacił...gość poszedł, wrócił i zaproponował Platinum na 12 miesięcy za 69zł.

zostaje mój dekoder phillips...ale z racji że go nie chcę to zaproponowałem jakiś ADB (mogłem wziąć pace za darmo ale to żadna zmiana) więc mają zadzwonić jak będą chcieli mi dać ADB. póki co platinum za 69 to niezła oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w sprawie zaległości na koncie :> ... i przy okazji oferta: silver + multiroom 74zł , brak wypowiedzenia w systemie :!:

Muszą mieć chyba trochę roboty z ich wprowadzaniem, bo wysłałem 9 kwietnia, potwierdzenie wróciło z datą 12 kwiecień, a dziś już 18 . Mam nadzieję że zdążą do końca miesiąca i nie będzie problemów z odejściem.

 

Aktualnie WPT, npremium /do końca kwietnia/, hbo, multiroom, całość 69zł, umowa do lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe, Silver, Gold mają to samo a różniły się tylko ilością canal+

 

Rozmawiałem znowu, bardzo sympatyczny konsultant, sam pracowalem na infolinii to mu powiedział co i jak, wytłumaczył mi, że płaciłem wcześniej aż 119zł i teraz może mi to samo (ale bez HBO) dać max za 89 jako Gold + pełne Canal+ (czyli to co platinium). Bo wspomniałem iż są silvery tańsze z pełnym C+ i sam się zgodził i mi potwierdził jednak mówi iż to zależy ile się płaciło... płaciłeś tak jak ja to hmm ten gold za 89 może ew za 79 ugrasz, płaciłes mniej jak większość tutaj za Optimum HD + Canal+ to dostaniesz Silvera np.

 

Ale potrułem mu, żeby poszedł do kierownika ;) i powiedział, że jestem z nimi długo - niech coś ugra, w końcu sam coś z tego będzie miał.

Poszedł i znowu go nie było długo... ale wrócił i powiedział, że ceny nie może jednak obniżyć ale dodać HBO na 6mieś gratis a potem wyłączy się automatycznie.

 

Zgodziłem się bo zmęczony tym wszystkim jestem.

 

Miałem: Optimum HD + HD Promo + Canal+ + HBO + PACE pvr 500 ... za 119zł

 

Mam: Gold + paczka pełna paczka Canal+, + PACE pvr 500 + HBO (na 6mieś) ... za 89zł

 

Wiem, że mogłem dalej negocjować ale dla mnie i tak jest taniej a mam to samo + lige mistrzów/europejską (HBO w ogóle nie oglądałem przyznam się, może jeden film na miesiąc)

 

 

edit:

 

mówił też konsultant bo pytalem iż nc+GO na PACE nie będzie w pełni funkcjonalne i nie słyszał nic by było, kazałem się upewnić i znikł nawet na 4min (ponoć do kierownika) ale podtrzymał to co mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja właśnie po 15min rozmowy z konsultantem dostałem za 59zł Universe+ 6xC+ HBO całość na 12 miesięcy :jupi: . Zeszedł mi z ceny 69zł :lol: . Wcześniej płaciłem za N 70,99zł. To nie jest tak źle ale za [beep] nie mógł mi tego zrobić na 18 miesięcy nawet dwa razy się pytał kierowniczki.

Nieźle ,ale od przedwczoraj to standartowa oferta.Byli tu tacy co za 5zł więcej dostali jeszcze Cinemax. :smile:

 

A za 10 zł więcej Silver + 6xC+ HBO + Cinemax'y i MR na 12 miesięcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...