Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właśnie po rozmowie z DUK, miałem WPT bez npremium. Oferta Albo gole Universe za 49. Ja na to że interesuje mnie pełna paczka c+. Konsultan że na tą chwilę najtańszy pakiet z pełną paczką c+ to 99zł.

Więc do widzenia i tyle na dziś. Zobaczymy czy zmiękną za jakiś czas.

 

 

Skoro miałeś WPT = Świat HD, to nie dadzą ci Universe+ z całą paczką Canal+ za 49 czy 59 zł. Takie oferty dają tym, co mieli pakiet Świat HD + nPremium HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z DUK, miałem WPT bez npremium. Oferta Albo gole Universe za 49. Ja na to że interesuje mnie pełna paczka c+. Konsultan że na tą chwilę najtańszy pakiet z pełną paczką c+ to 99zł.

Więc do widzenia i tyle na dziś. Zobaczymy czy zmiękną za jakiś czas.

 

 

Skoro miałeś WPT = Świat HD, to nie dadzą ci Universe+ z całą paczką Canal+ za 49 czy 59 zł. Takie oferty dają tym, co mieli pakiet Świat HD + nPremium HD.

Jak już pisałem interesuje mnie tylko pełna paczka c+ i mogę dać maksymalnie 64/69zł. Jak nie uda mi się tyle wynegocjować to będzie dvbt.

Ja mało oglądam TV i budżet na to mam ograniczony do powyższej kwoty. Nie dadzą czego chce to nie będzie niczego jak mówił klasyk. Jestem zadowolony z weeb tv póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do osób z Cyfry, którzy składali wypowiedzenia w Centrum NC+.

Po ilu dniach Wasze wypowiedzenie zostało wprowadzone do systemu ??

Ja w piątek wypowiadałem umowę i do dziś wypowiedzenia nie ma zarejestrowanego w systemie.

Zastanawiam się, czy przypadkiem nie wysłać listu poleconego, tak aby mieć 100% pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem N od 2009 roku i mam pakiet Hollywood (nPremium +HBO) za 68zł. Umowa do końca roku. Zaproponowali GOLD bez dodatków za 89zł standardowo, a w zamian dostali wypowiedzenie. Dzisiaj dostałem takie propozycje (cały czas twierdził facet, że teraz płacę 79zł!):

1)Gold na 12 miesięcy +HBO na 12 miesięcy + Cinemax na 6 miesięcy za 79zł/miesiąc,

2)Anulować wypowiedzenie i mieć do końca roku Hollywood bez nPremium (i nic w zamian?!) za 68zł,

3)Universe za 49zł/miesiąc.

Pytałem, czy przy tych ofertach będę musiał coś płacić za dekoder, ale niby nie. Chyba mój rozmówca zrozumiał, że mam dekoder (turbo albo ultra - kiedyś dostałem maila o powiększeniu, ale jakoś go nie odczułem) na własność.

Oczywiście stwierdziłem, że muszę pomyśleć. Teraz czy ktoś dostał coś lepszego z mojego pakietu i czy na 100% nie doliczą jakichś 5-10zł miesięcznie za dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta WPT+ npremium + HBO+FILMBOX+HHD +NPreminu VOD +1multi standard 100.99PLN wypowiedzenie zarejestrowane oferta z DUK(Kraków) Npremium zamienione na Canal+6 bez VOD za 100,99PLN reszta niby bez zmian (kwestia kanałów nie gwarantowanych)

Niby tyle samo jednak nie mogę ogarnąć że ktoś inny za to wszystko bez filmbox ma płacić 70PLN wychodzi z tego że syfny filmbox to jakieś 30zł :brawo:

Pani się jeszcze na koniec raczyła spytać że jak nie chcę podpisać to po co dzwonię (telefon wykonałem tylko w celu upewnienia się czy wypowiedzenie dotarło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do osób z Cyfry, którzy składali wypowiedzenia w Centrum NC+.

Po ilu dniach Wasze wypowiedzenie zostało wprowadzone do systemu ??

Ja w piątek wypowiadałem umowę i do dziś wypowiedzenia nie ma zarejestrowanego w systemie.

Zastanawiam się, czy przypadkiem nie wysłać listu poleconego, tak aby mieć 100% pewności.

 

Mogą abonenci cyfry+ składać wypowiedzenie w punktach nc+ czy tylko listownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jak dokładnie wygląda kwestia wypowiedzeń bo w liście jest taki zapis:"Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+. W tym celu prosimy o kontakt z nami." Tylko że z dniem 1 maja już nie będę abonentem zgodnie z moim wypowiedzeniem. Czyżby dawali nam miesiąc na podjęcie decyzji bez wyłączania sygnału? Ale sprzęt trzeba oddać po maks 14 dniach. Ktoś wie jak to bedzie wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do osób z Cyfry, którzy składali wypowiedzenia w Centrum NC+.

Po ilu dniach Wasze wypowiedzenie zostało wprowadzone do systemu ??

Ja w piątek wypowiadałem umowę i do dziś wypowiedzenia nie ma zarejestrowanego w systemie.

Zastanawiam się, czy przypadkiem nie wysłać listu poleconego, tak aby mieć 100% pewności.

 

Mogą abonenci cyfry+ składać wypowiedzenie w punktach nc+ czy tylko listownie?

 

No właśnie tego nie wiem. Złożyłem w Centrum NC+ i dostałem taką kartkę, na której są moje dane, informacja o rozwiązaniu umowy i pieczęć i podpis pracownika centrum nc+. Nie wiem, czy to jest wiążące, dlatego pytam, czy ktoś wypowiadał w punkcie stacjonarnym i czy miał jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie, bo sprawdzałem już. Poza tym, co to za opłacalność dla nich dawanie za darmo bez upomnienia się o to? Już nie wierzę aż w taką chęć podlizania się :lol2: W sumie i tak się cieszę, wcześniej płaciłem 69 za n i 42 za cyfrę ze starym SD-kiem, a teraz mam to samo na 2 TV i 27zł taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili fulla N (WPT+npremium+hbo+cinemax+filmbox) z umowa na czas nieokreslony za 99 zl - wypowiedzenia nie wysylalem bo Julian zdazyl sie wycofac sie z przymusowej migracji i w tej chwili w sumie pasuje mi to co mam, ale chcialbym dobrac sobie do tego Multiroom i zaczynaja sie schody, bo zapewne bez migracji sie nie da.

Zadzwonie dzisiaj na infolinie zapytac co maja do zaproponowania w tej sytuacji, bo wczesniej byla tylko gola Platyna za 99, a reszta jak za zboze. Jezeli nic sie nie zmienilo to jeszcze jutro wysle fax z wypowiedzeniem i niech DUK sie stara.

 

dzwonilem, DUK bez wypowiedzenia nic nie moze zrobic, w BOK sie dowiedzialem ze:

- nie da sie dokupic MR do pakietu n, trzeba migrowac

- mam niby tylko nbox recorder 250gb (ale jest clra 500gb w srodku) i w tej chwili nie moga uaktywnic turbo, wiec nie moge zmigrowac na MR

- musialbym wymienic dekoder (+10 zl), a opcja migracji to Platyna+hbo+mr - 149. razem 159, za mniej niz mam, super interes.

 

Wypowiedzenie to jedyna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...