Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może doczekasz się - Pakiet Universe+; pełna paczka Canal+ na cały okres; umowa na 12 msc

 

Pytałem też o taką opcję, ale pan na "partyline" mi zakomunikował, iż:

ta promocja jest dla tych co mieli wcześniej paczkę nPremium (niezależnie czy w przeszłości lub przy przedłużaniu jeszcze w "n" przed fuzją)

 

Ja raczej nie mam co liczyć na paczkę C+ za 0zł przez całą umowę, chociaż nie takie "balety" w nc+ były już... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem SMS-a z prośbą o kontakt pod numer 122947879 (wypowiedzenie n złożone, rozwiązanie na koniec kwietnia), zadzwoniłem,

 

Propozycja:

 

Universe za 59 zł z paczką C+ (wszystkie 6), umowa na rok, dodatkowo MR standard w cenie 10 zł lub premium w cenie 20 zł. Możliwość wymiany dekodera na mediaboxa w cenie 199 zł + drugi dekoder w cenie 49 zł lub dla MR premium do opłaty miesięcznej 20 zł + aktywacja w cenie 99 zł.

 

przekazuje informacyjnie, mam jeszcze cyfrę (MR dwie niezależne karty) za 67 zł do końca roku :-)

 

Zapomniałem dodać, że umowa na 12 miesięcy, a w N miałem paczkę nPremium włączoną za 9,90 na okres 6 mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale dziwnym zbiegiem okoliczności pomimo wielu prób nie mogę się doczekać na maila z przypomnieniem hasła czy z aktywacją nowego konta, ciekawe dlaczego :D )

poszukaj w spamie tam często lądują takie emaile

 

Sama procedura odzyskiwania hasła powtórzona kilkukrotnie. Podobnie ze spamem - pusto. Widocznie woleli uniknąć kolejnej fali krytyki na własnym forum :mrgreen:

 

Przed chwilą kolejna rozmowa z DUK w celu potwierdzenia wczorajszej oferty. Wszystko się zgadza - pakiet universe+; umowa na 12msc; pełna paczka Canal+ za 49zł/msc. Pytałem o ICA, wszystko będzie się "świecić" po 1 maja. Turbodekoder 500GB zostaje bez żadnych dodatkowych opłat za dzierżawę. Aneks z umową ma dotrzeć w terminie 30 dni, zobaczymy czy doleci.

 

Jeszcze jedna sprawa, co prawda wczoraj podczas negocjacji nie pytałem o HBO czy inne FilmBoxy, ale chciałem ugrać NC+ GO na cały okres umowy. Zawsze warto zapytać. Nie wiem czy to roztargnienie konsultanta czy rzeczywiście coś jest na rzeczy, ale po moim pytaniu o NC+ GO konsultant odpowiedział, że jeszcze go nie dorzucają. Pewnie się zagalopował bo taka oferta za 49zł to byłoby już mistrzostwo świata :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie bylo zadnej oferty tylko propozycja kontynuacji abonamentu, w sumie to i racja bo skoro daja ludziom to co mieli za te same pieniadze jakie placili to nie ma sensu migracji...

 

Migracja ma sens w przypadku gdy, tak jak mnie, umowa się tak czy inaczej kończy np. końcem maja lub czerwca. Poza tym od lipca nie wiadomo czy osobom z N, które nie zmigrowały, świecić będą w dalszym ciągu kanały własne C+ (mam na myśli alekino, domo itd.); nie jest to jakiś mocny argument za migracją, ale jak ktoś nie chce się z nimi boksować od nowa np. w czerwcu, to czemu nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostał ktoś całą paczkę c+ do universe, jak wcześniej nie miał npremium?

Chyba nie ale nie ukrywam że to mój cel mogę dać maks 69 zl.

Ja tak samo 64/69 daję za taki pakiet, jeżeli nie nie cofam wypowiedzenia.

Dzisiaj po powrocie z pracy zadzwonie do DUK i zapytam ew zostawię informację że jestem skłonny tyle zapłacić za Universe +6CP. I niech główkują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wy bierzecie 99 zł za platinum z hbo...właśnie dzwoniłem do konsultanta..Nie ma takiej możliwości. Powiedziałem , że w takim razie wysyłam wypowiedzenie. Nie zrobiło to na nim wrażenia..Obecnie mam Superplatinum z HBO za 99

 

Taką propozycję dostałem i przyjąłem + jeszcze Filmbox (miałem n-premium i złożone wypowiedzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmigrowałem do nc+

Universe+, 6xCanal+, + HBO umowa na 12 miesięcy wszystko za 69zł darmowy najem dekodera MonsterBox. Opcje Canal+ oraz HBO na 12 miesięcy.

Przyjęta oferta nie zawiera: nc+go, Canal+VOD oraz seriale+.

 

Posiadałem pakiet

WPT+nPremium+HBO+Cinemax za 69zł.

 

Na Cinemaxie nie zależało mi więc nie walczyłem o niego.

 

Na chwilę obecą tak dobre (moim zadanie) oferty oferowane są tylko n-kowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem skąd wy bierzecie 99 zł za platinum z hbo...właśnie dzwoniłem do konsultanta..Nie ma takiej możliwości. Powiedziałem , że w takim razie wysyłam wypowiedzenie. Nie zrobiło to na nim wrażenia..Obecnie mam Superplatinum z HBO za 99:

 

wyslij wypowiedzenie to zmiekna i tyle - nie gadać a wysyłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli abo C+ są w czarnym zadzie :)

 

na to wygląda, ale niech julian uważa bo jak wszyscy z dawnej cyfry + wyśla wypowiedzenia to się zdziwią że będzie ich 2-3 razy więcej niż z enki i c+ będą dawać za 49zł z mr gratis ...

 

Ta i dostaną WPT + C+ za 29 hehe. No cóż znowy sprawdziła się stara prawda że [beep]y 2 razy traci. Jakby dali od początku Universe + C+x6 za 79 to myśle że nie mieli by 400k wypiewedzeń z N tylko z 600k zmigrowanych abenentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sytuacja wygląda tak, że 4 kwietnia migrowałem na pakiet C+ platinium za 99 + 10 zł za mediabox. Wcześniej wysłałem wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów. Wczoraj natomiast zadzwoniłem do BOK-u i cofnąłem migrację. Powiedzcie mi czy mam jeszcze raz wysyłać wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów aby dostać w miare atrakcyjną ofertę? Wczesniej miałem WPT+NPremium+HBO za 79 zł. Co robić???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore..wysyłać wypowiedzenie żeby dostać lepszą ofertę...chore.. Bez obrazy dla tych co wysłali..chodzi mi o system, sposób myślenia tych z NC+, Zul-jana..

Wiadomo że chore ale my w przeciwieństwie do Juliana jesteśmy elastyczni :)

Jak pisałem wyżej jakbym dostał propozycję Universe + 6xc+ na samym początkiu za 79 to już dawno byłbym abonentem nc+. Teraz mogę za to dać maksymalnie 64/69. Jak nie to trudno już od 2 tygodni przyzwyczajam się że będzie dvbt+ w**b.tv

W zasadzie gdyby nie to że na weebie nie ma BabyTV to dekoder nki byłby urzywany badzo sporadycznie ale moje pociechy bardzo lubią ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w N mam wszystkie pakiety oraz Npremium - teraz 6xcanal za 69,00zł.. Wysłałem wypowiedzenie ale wycofałem /barak ciekawych ofert/ umowę mam do końca sierpnia.

Chciałbym teraz zmigrować do nc tylko teraz nie wiem czy dostane tak ciekawe oferty jak wyżej, czy jest sens dzwonić, zależy mi na multirumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...