Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie złożone na początku kwietnia (mam N)

Dzisiaj zadzwoniłem sprawdzić czy jest w systemie, przy okazji otrzymałem propozycja z działu utrzymania N.

Wszystkie pakiety tematyczne, pełna paczka Canal + (6 programów), HBO umowa na 12 miesięcy - dokładnie to co mam teraz, cena 59 PLN.

Przyjąłem ofertę,

Pozdrowionka,

Artek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie migrowałem z WPT (Wszystkie Pakiety Tematyczne) + nPremium 69,90.

 

na

 

Universe + 59zł , Canal + (6) , HBO na 6 m-sc (pózniej 20zł) , Multiroom Standard 10zł , Dzierżawa mediabox 10zł = 79zł

 

może być , nie miałem chęci użerać się dłużaj z żabojadami :)

tyle że w n miałeś n-premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie migrowałem z WPT (Wszystkie Pakiety Tematyczne) + nPremium 69,90.

 

na

 

Universe + 59zł , Canal + (6) , HBO na 6 m-sc (pózniej 20zł) , Multiroom Standard 10zł , Dzierżawa mediabox 10zł = 79zł

 

może być , nie miałem chęci użerać się dłużaj z żabojadami :)

 

bez migracji miałbyś WPT + paczkę Canal+ za 69,90 do końca umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie rozumiem, Universe dodać cały pakiet 6 canal+ to jest canal+Platinium z opłata wyjściową 119 zł a nie 59 zł ?

Zgadzaam się, że premiowali tych co od razu po starcie nc+ pospiesznie i dobrowolnie migrowali dostali teraz w prezencie 6 canal+ za darmo na cały czas umowy, ale za to powinni podziękować i antync+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa migracji wygląda tak:

Umowa w N do 31.05.2013, abonament 99 zł i w tym: WPT, byłe nPremium x 4, nSeriale, nVOD + 2 x MR.

Propozycja dzisiejsza: Umowa na 12 miesięcy, Pakiet Gold+, 6 x C+ (zamiast nPremium), Seriale+, 2 x MR cena 99 zł.

Pytałem co z promocją "Polska Gola" gdzie abonenci (którzy załapali się na taką promocję) mieli otrzymać gratisowe miesiące za bramki naszych na Euro i sprawa wygląda następująco. W ramach rekompensaty Pan zaproponował mi HBO do końca trwania umowy. Jeżeli oferta mi nie pasi i w razie napisania rezygnacji poinformował, aby w wypowiedzeniu dopisać informację o tej promocji, a wtedy umowa zostanie przedłużona o te dwa miesiące. W moim przypadku czerwiec, lipiec. Poinformowałem kosultanta, że oferta jest dla mnie do przyjęcie, tylko chciałbym HBO zamienić na usługę WiMp. Na dzień dzisiejszy jest, to niemożliwe, ale (jak mówił) w najbliższych dniach wszystko się wyjaśni odnośnie tej usługi i wtedy będą dzwonić. Poprosiłem, aby zaznaczył sobie w systemie, że jakakolwiek oferta migracyjna powyżej 99 zł mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...