Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem o tym w innym wątku, ale w tym też się podzielę ofertą nc+ dla mnie :)

 

Już myślałem, że ci z nc+ poszli po rozum do głowy kiedy w tamtym tygodniu w środę wykonałem do nich telefon w celu przedłużenia umowy. Za 99zł zaproponowali mi Canal+ Platinum + Pace PVR z MR na 12 miesięcy. Na dzień dzisiejszy płacę 139zł i już nie pamiętam nawet jak się nazywa ten pakiet, ale brałem go rok temu w lipcu i też mam MR. Ów zaproponowany za 99zł miał być identyczny za wyjątkiem 3xHBO, których i tak nie oglądam więc jak na mój gust oferta była super. Czterdzieści złotych mniej za coś czego i tak nie oglądam było bardzo ok.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy zadzwoniłem dzisiaj do nc+ i dowiedziałem się, że mogą zaproponować mi identyczny pakiet jak ten zaproponowany w środę, ale już za... 129zł i na 18 miesięcy, a nie 12. Pytam co się zmieniło od środy, a koleś ściemnia mnie, że nie możliwe jest to żeby ktokolwiek zaproponował mi za 99zł taki pakiet. Pomyślałem sobie, o czym ja mam z tobą człowieku rozmawiać i zakończyłem tą rozmowę.

 

Poczekam kilka dni i znowu do nich zadzwonię, zobaczymy co wtedy mi powiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem pierwszy telefon od NC+ z ofertą Canal+PLATINUM +HBO przez cały okres trwania umowy za 69zł. Umowa na 12 m-cy. Oferta przyjęta. Jednak wypowiedzenie pomogło. Wcześniej miałem w n WP + NP + HBO też za 69 zł. :brawo:

 

Uważaj żeby za kilka dni nie okazało się, że dają Ci to wszystko za 139zł... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem pierwszy telefon od NC+ z ofertą Canal+PLATINUM +HBO przez cały okres trwania umowy za 69zł. Umowa na 12 m-cy. Oferta przyjęta. Jednak wypowiedzenie pomogło. Wcześniej miałem w n WP + NP + HBO też za 69 zł. :brawo:

 

Pytam z czystej ciekawości: co widzisz po zalogowaniu do ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem pierwszy telefon od NC+ z ofertą Canal+PLATINUM +HBO przez cały okres trwania umowy za 69zł. Umowa na 12 m-cy. Oferta przyjęta. Jednak wypowiedzenie pomogło. Wcześniej miałem w n WP + NP + HBO też za 69 zł. :brawo:

A ja dziś lecą na moim latającym dywanie nad Kairem spotkałem różowego słonia który dał mi platynę za 19,99 z HBO za free dożywotnio do tego plazme 42 cale żebym miał na czym oglądać. Właściwie to nc+ chciał mi dopłacać żebym został ale już nie chciałem wiochy robić. :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że Universe+ jest dla nowych w cenie 59zł czyli dla migrujących powinno być co najmniej 20zł taniej czyli 39zł i teraz dokładać do tego C+ wszystkie za 30zł + HBO za 10zł + Multiroom za 10zł (wszystkie ceny w promocji) to cena 89zł za całość jest wielce realna. I przestańcie pisać że to wtedy jest Platinum+ bo tak nie jest, Platinum+ ma Vod+ i netVod+ i inne, dlatego nie da się ugrać Platinum+ w mniejszej cenie niż za 99zł z Multiroomem. Jak się potwierdzą te ceny to śmiało będę chciał z nich skorzystać bo wcześniej reflektowałem na Platinum+ ale po namyśle doszedłem do wniosku że nie potrzebuję tych Vodów bo i tak z nich korzystał nie będę mając swój dekoder i Sagemcom'a a w Platinum+ trzeba za to płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411, ja mam napisane Canal+ Gold, ale bede mial cala paczke Canal+ i HBO przez caly okres umowy. To sa promocje ktore weszly dzis i tyle. Przeciez jak ktos wzial Silver i dostal gratis w piatek to tez nie ma w ICA napisane platinum, choc ma cala paczke Canal+.

 

A za ile to dostałes??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę przeczekać i zoabczyć czy te ofertu są prawdziwe i czy ceny będą też prawdziwe żeby później nie okazało się że będę płacił 50zł więcej albo żeby wszsytko wyjasnić stracę nan telefon parę stów albo jeszcze lepiej sprawa do sądu bo nie mam na to ani czasu ani chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta.

 

Nowa oferta (wprowadzona dzisiaj) dotyczy tylko abonentów n-ki (przynajmniej na razie). Polega ona na tym, że oferowana jest im umowa na 12 miesiące z taką samą ceną jak dotychczas. Zamiast paczki npremium dostają pełną paczkę C+.

 

A oferta różni się cenami dla poszczególnych abonentów n-ki, w zależności od tego ile płacili dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wczesniej - Canal+ GOLD z cala paczka Canal+ i HBO na 12 miesiecy, a do tego MR Standard - to wszystko za 89 zl :) Czyli lepsza oferta, niz te gratisy co dawali w piatek. Warto bylo czekac z migracja.

 

 

A jeszcze sie spytam jestes abonentem n-ki czy cyfry?? i jakie masz dekodery??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...