Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz umowę i w art 3 pkt. 7 dotyczy, też zestawu promocyjnego CANAL+OPTIMUM HD

on kosztował 77 zł w tej promocji

w art. 2 pkt. 8 masz że przysługuje prawo zmiany na wyższy abomament promocyjny jw.

 

Ja to zrobiłem i jest wszystko ok!

działa i hula . :D

 

nie mam MR , nie potrzebowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem bardzo zadowolony

 

Platinium z nc go i HBO przy umowie na 12 miesiecy za 99 zł/miesiac

 

i nie chodzi tu o to ile placilo sie na nce kiedys tylko o to ze takiej oferty nigdzie indziej nei dostaniesz, w zadnej kablowce w zadnym innym miejscu

cena takiej oferty jest mega atrakcyjna

 

a jak ktos miał npremium za 69 zł z hbo to niech sie cieszy do konca swojej umowy. Bo ponownie w ncplus tego juz nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie wiele się zmieniło.

Miałem Npremium, HBO - 69zł

Propozycja Silver 79zł, telefoniczna Gold+HBO 109zł. Wypowiedzenie wysłane i dzisiaj tel.- najtańsza opcja dla mnie z HBO nadal 109zł :(

/konsultantka twierdzi, że wypowiedzenia jeszcze nie otrzymali i faktycznie chyba nie miała w systemie lepszej opcji da mnie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem sam dziś do nc+ i kwestia migracji w moim przypadku (płacę 69zł) jest następująca:

Silver za 69zł oraz Gold za 79zł.

Jak myślicie, czy idąc tym tokiem myślenia (czyli co pakiet to 10zł) to jest człowiek w stanie wyrwać Platynę za 89zł na 18 miesięcy?

Nie, nie jest w stanie.

 

Wygląda na to, że jest -->

Propozycja z dziś (centrum cyfry w Katowicach), Platyna z dekoderem 89 zł pace...

 

zaczynam się cieszyć, że mam umowę na okres 480 miesięcy :jupi:

Wow 40 lat spokoju ;)

 

Jałowe sprzeczki co się komu opłaca i ile jest gotów zapłacić jest subiektywne - istotne ile tak naprawdę jest warty towar który oferuje NC+?

Towar jest wart tyle,ile nabywca będzie gotów zapłacić. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie wiele się zmieniło.

Miałem Npremium, HBO - 69zł

Propozycja Silver 79zł, telefoniczna Gold+HBO 109zł. Wypowiedzenie wysłane i dzisiaj tel.- najtańsza opcja dla mnie z HBO nadal 109zł :(

/konsultantka twierdzi, że wypowiedzenia jeszcze nie otrzymali i faktycznie chyba nie miała w systemie lepszej opcji da mnie/

Do kiedy masz umowe? wypowiedzenie zlozyles z powodu usuniecia npremium czy migracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce migrowac na pakiet comfort + z cyfry do nc+. Interesuje mnie dekoder ten bialy box za 49zl. czy moge liczyc na jakies promocje jako migrujacy i czy dekoder box potrzebyje zmiany karty abonenta?

Tak karta będzie wymieniona i będziesz miał nową przypisaną tylko i wyłącznie do jednego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem bardzo zadowolony

 

Platinium z nc go i HBO przy umowie na 12 miesiecy za 99 zł/miesiac

 

i nie chodzi tu o to ile placilo sie na nce kiedys tylko o to ze takiej oferty nigdzie indziej nei dostaniesz, w zadnej kablowce w zadnym innym miejscu

cena takiej oferty jest mega atrakcyjna

 

a jak ktos miał npremium za 69 zł z hbo to niech sie cieszy do konca swojej umowy. Bo ponownie w ncplus tego juz nie dostanie.

 

Kiedy dostałeś taką umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris81 napisał(a):chce migrowac na pakiet comfort + z cyfry do nc+. Interesuje mnie dekoder ten bialy box za 49zl. czy moge liczyc na jakies promocje jako migrujacy i czy dekoder box potrzebyje zmiany karty abonenta?

 

 

Tak karta będzie wymieniona i będziesz miał nową przypisaną tylko i wyłącznie do jednego dekodera.

 

szkoda.. mam platyne ale na dekoderze sagemcom a moja dziewczyna wlasnie chce migrowac z cyfry, wiec myslalem ze bede mogl sie z Nia wymienic dekoderami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto późno przechodzi sam sobie szkodzi.

A to już zależy kto co ma obecnie i na ile :>

 

Oglądanie w internecie jest nielegalne, tak samo ściąganie filmów(między innymi dlatego używam VoD) Za zasysanie pełnych obrazów DVD czy Blu ray powinny być kary jak za kradzież ze sklepu.

Oj troszke cię poniosło - w Polsce zarówno ściąganie, jak i oglądanie filmów/seriali w internecie jest jak najbardziej legalne - nie możesz ich tylko dalej rozpowszechniać (poza użytkiem własnym np rodzina, znajomi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...