Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@danielqs - jasne,że tak. Tylko w tym sajgonie ofertowym gdzieś mi uleciało czy już wszystkim proponują umowy na 12m. Mnie się nie śpieszy. W ogóle o nie wiem czy im już, dla poprawienia statystyk nie złożyć wymówienia mojej umowy w Cyfrze z regulaminowy terminem na koniec stycznia 2014. Niech sobie już mają mnie ujętą w słupkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnie to pytanie padło wielokrotnie ale jaki jest numer telefonu dla abonenta n, który chce przejść do nc+?

Z tego co widzę, to migracja na Silver do wczoraj była dobrą opcją bo dało się zaoszczędzić nawet 55zł/mies. na paczce Canal+. Oby ta oferta nadal była aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci co wzieli golda i silvera przed dzisiejszą zmianą mają włączony cały pakiet C+ ( sześć kanałów) na całą długość umowy. Jak z resztą to nie wiem, w BOKu siedzą idioci i każdy gada co innego.Musimy czekać do przyszłego tygodnia to się może unormuje. Mówią coś o cinemaxach do golda jeszcze, żeby czym sie różnił od silvera za 64zł bo narasie kanały te same a cena golda o 15zł wyższa.

Ale człowieku nie obrażaj ludzi, którzy tam pracują. Praca taka jak każda inna, a to że nie mają w systemie czegoś albo że nie mają takich uprawnień, żeby Ci coś zaproponować to nie znaczy, że są idiotami...

Jesli jeden mówi że nie ma zadnych dodatków, drugi ze włączaja cinemax a trzeci na pytanie co mi zaproponuje mowi ze ma dla mnie platinium za 99zł choc mu podalem numer abonenta, to dwóch z nich musi być idiotami bo nie wierze że system kazdemu pokazuje co innego dla TEGO SAMEGO ABONENTA. ( chodzi o ofertę bonusów dla zmigrowanych, a nie o nowy pakiet NC+).

Wolałbym usłyszeć odpowiedź "nie wiem, prosze zadzwonić po niedzieli",i to bym zrozumiał bo mają [beep], nie zdążyli się zapoznac z ofertą itd. Ale nie lubie ściemniania i robienia ze mnie idioty !!!Zresztą nie ja jeden dzwoniłem kilka razy i za każdym razem syszałem co innego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty telefon poskutkował. Konsultantka (nie jak wcześniej, konsultant) poinformowała mnie, że paczka HBO zostanie uruchomiona bez opłat do końca roku. Powiedziała także, że może się to uaktywniać aż do końca kwietnia. ;)

 

 

u mnie też do 4 razy sztuka :D

dostałem HBO za 0 zł do końca roku jako dodatek do Platinium na który zmigrowałem 25 marca.

HBO włączone zostanie w przyszłym tygodniu - info od konsultanta.

W sumie to chyba spodoba mi się to co robi antyNC+, bo oni robią raban, a gratisy dają tym, którzy zmigrowali zaraz po starcie platformy bez wysyłania wypowiedzeń. Ktoś tu chyba pluje sobie w brodę ;)

Pozdrawiam niezdecydowanych i moderatora, który zbanował mi już 2 nicki...

Bardziej restrykcyjnego forum w życiu nie widziałem, a pisuję już na jednym ponad 12 lat.

 

i ważne info na koniec: WSZYSCY CI KTÓRYM W PRZYSZŁYM TYGODNIU WŁĄCZĄ TO GRATISOWE HBO DO KOŃCA TEGO ROKU, MUSZĄ PAMIĘTAĆ ABY NAJLEPIEJ POD KONIEC LISTOPADA PRZEDZWONIĆ DO PUNKTU OBSŁUGI ABONENTA I POWIEDZIEĆ ŻE CHCIELIBY ABY WYŁĄCZONO IM HBO WRAZ Z KOŃCEM ROKU. W PRZECIWNYM RAZIE OD STYCZNIA ZAPŁACĄ DODATKOWO ZA PAKIET HBO. Zapytałem o to konsultanta i to właśnie mi doradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe po 5 telefonie i łącznie ponad godzinie spędzonej na oczekiwaniu na połączenie z konsultantem, udało się złożyć dyspozycję włączenia opcji HBO - do końca roku za darmo. Pomogło powołanie się na informację prasową z SatKuriera :).

Canal+ PLATINUM (za 99zł i 2xmulti - razem 119zł)

Dawniej C+ KOMPAKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pluja sobie w brode bo na pierwszym planie stala automatyczna migracja a jej nie ma!!!! wiec jest sukces a w brode pluc sobie mozesz ty.... a dlaczego to moze sam kiedys zrozumiesz

 

No tak, połowicznie udało się załatwić kwestię przymusowej migracji, ale jest wiele głosów mówiących że ceny nadal nie są zadowalające.

Teraz pewnie wykruszą się Ci, którym udało się przedłużyć umowę na krótko przed fuzją, bo mogą wrócić do starych umów, często jeszcze ważnych przez rok albo i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...