Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mgdgdr-no i jak tam Twoja nowa wspaniala oferta????

ile Ci to obnizyli,co??

hahahahahaha

kiedy Ty wreszcie zrozumiesz ze nie dostaniesz nic za darmo a za dobry produkt trzeba palcic?

i żadne wrzaski czy piski kilkudziecieciu napalencow tu nic nie zmienia.

to jest biznes a nie caritas.

 

no ale trzeba przyznac ze krol Julian poszedl wam i tak na reka..

abonenci Cyfry bez przejscia do nc+ dostaja za friko kanal nsport z zuzlem i LM -a wcale nie musial tego robic !!!

no i migrowac nie musicie choc tu bym sie tak nie cieszyl zbytnio bo co to za przyemnisc byc w platformie do ktorej juz nie dojdzie żaden kanal a jedynie stopniowo kanaly beda ubywac.

no ale moze wam to odpowiada.

 

pozdrowienia dla naiwnych

 

 

Lecz sie w miesiac nawet 5 % nie zmigrowalo, anty nc+ ma nie wiele mniej polubien niz nc+ a ty [beep]ysz glupoty. Oferta jest zdecydowanie za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem z Nki z Npremium do NC+ Gold za 79 zł jakiś czas temu i dzwonię dziś i też dostałem całą paczkę c+ do końca umowy. Rozmawiałem też o możliwości powrotu do N. Konsultant nie negował takiej możliwości stwierdził tylko, że w przypadku powrotu do umowy z N nie będę mieć możliwości dokupienia paczek dodatkowych typu hbo itp..

 

Migrowanie na starą umowę z nc+ na starą N sie nie opłaca

Wygrałeś najbardziej na tym i wygrali ci co mieli npremium i podpisali umowy od silvera w górę bo jak w dół mają swoje umowy pozostawione ale bez możliwości C+ Paczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgdgdr-no i jak tam Twoja nowa wspaniala oferta????

ile Ci to obnizyli,co??

hahahahahaha

kiedy Ty wreszcie zrozumiesz ze nie dostaniesz nic za darmo a za dobry produkt trzeba palcic?

i żadne wrzaski czy piski kilkudziecieciu napalencow tu nic nie zmienia.

to jest biznes a nie caritas

pozdrowienia dla naiwnych

 

 

dokładnie;

teraz ciekawi mnie jak dalej będą funkcjonowały AntyNC+ i inne takie

bo jeżeli nadal przybywać będzie niezadowolonych i malkontentów to tak naprawdę

całość rozbija się o kasę i to z tego głównie ludzie nie są zadowoleni, co do braku elastyczności to już ich tego argumentu pozbawiono;

a NC+ zrobiła to co każda rozsądna firma, nie dała zastraszyć się motłochowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licza na to że abonenci do konca starej umowy ;;przetrawią'' nowa ofertę i albo wysla wypowiedzenie albo ''zapomną '' i przejdą z automatu do nc+

mam umowę do końca wrzesnia 2014 przedluzylem ja 18.03.2013 ,superpremium+ MR za 99zl. jeszcze 17 m-cyna starych zasadach a potem bay,bay :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Superpremium z HBO, MR i Phil HD za 99 do marca 2014r.

 

Propozycja z przed chwili: 109 zł, MR i Phil HD nadal 0 zł a HBO do końca roku za 0 zł potem normalnie.

Sundance i History HD nadal płatne dodatkowo, z History HD coś była ostrożna. Powiedziała, że w SD to jest pewny ten program!

 

Pani coś powiedziała, że w tym roku może wypaść Polast News i Polsat Biznes - szczególnie mnie interesuje ten pierwszy.

Prawdopodobnie więc Solorz wycofyje swoje kanały z NC+.

 

Oferty nie przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozchodzi sie o c+sport!!! To te paczke mieli rozbic!!!! Co mnie obchodzi ze moge wziac HBO do comforta!!!! Kaza placic 119 za jeden kanal ktory mnie interesuje! Bo tak to realnie wyglada. Chcesz kupic piwo? Dobra ale pod warunkiem ze kupisz 44 konserwy , 6 bulek i kilo ziemniakow. Wal sie Julian! Nie chce Twoich filmow i family, chce sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ciekawi mnie jak dalej będą funkcjonowały AntyNC+ i inne takie

NC+ zrobiła to co każda rozsądna firma, nie dała zastraszyć się motłochowi

Tylko, że ten motłoch płaci nieraz grube pieniądze miesięcznie abonamentu, i to z pieniędzy zwykłych abonentów Juliany i Achtingi kupuja sobnie nowe oprawki okularów czy żel na włosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do dzialu utrzymania cyfry na razie maja balagan, ale w poniedzialek bedzie mozna zamienic bez problemu pakiet all inc nc+ na canal+ platinum .

 

Jaki jest nr do tego DUK?

 

te które znalazlem:

dla n: 12 2947800- tutaj oczywiscie nie ma moich danych:/

dla cyfry: 22 3104546- tutaj koles dal propozycje Platyna +HBO 149zł i powiedział ze w DUKu maja o wiele lepsze, a to jest max to on moze dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem abonentem N i własnie skończyłem rozmowę z konsultantem. Zostaje na starych zasadach do końca obowiązującej umowy tzn.31.01.14.

Zamiast nPremium paczka 6 C+ do końca umowy + reszta kanałów (Domo, Kuchnia itd. po konsultacji z kierownikiem), HBO filmbox cena 89 zl

Coś ci proponowali jak tak to co i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ciekawi mnie jak dalej będą funkcjonowały AntyNC+ i inne takie

NC+ zrobiła to co każda rozsądna firma, nie dała zastraszyć się motłochowi

Tylko, że ten motłoch płaci nieraz grube pieniądze miesięcznie abonamentu, i to z pieniędzy zwykłych abonentów Juliany i Achtingi kupuja sobnie nowe oprawki okularów czy żel na włosy.

 

 

zgadza się, ale nie potrafi przyjąć do wiadomości że coś może być droższe, bo ten ktoś tak faktycznie ma na to monopol [sport] i może sobie podnieść ceny [przecież sportowa oferta CP to śmiech na sali];

pomijam fakt przymusowych migracji i podejścia do klientów, ale co do cen to nawet UOKiK na to nie poradzi i NC+ zrobi sobie co zechce; takie są fakty,

a głosy typu ma być taniej i już, są śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiler

Do końca lipca. Wypowiedziałem 2.04 i nie zamierzam dłużej się bawić. CP już wziąłem od nowa, ale więcej jak 109zł za platinum i HBO nie dam!!!

 

A ja mam platinum i HBO za 99 żł na 12 miesiecy

Właśnei rozmawiałem z gościem z DUK i w związk uz nowymi zmianami, mogłem powrócic do starej umowy z n (69 zł na Premiumyi HBO) lub pozostać w Platinum (zmigrowałem za 99 na 12 mies) i za to pozostanie dali mi HBO do końca nowej umowy. Wspomniałem o Cinemaxach, to odpowiedział mi, że będą do ugrania w grudniu za free

także ja jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiler

Do końca lipca. Wypowiedziałem 2.04 i nie zamierzam dłużej się bawić. CP już wziąłem od nowa, ale więcej jak 109zł za platinum i HBO nie dam!!!

 

A ja mam platinum i HBO za 99 żł na 12 miesiecy

Właśnei rozmawiałem z gościem z DUK i w związk uz nowymi zmianami, mogłem powrócic do starej umowy z n (69 zł na Premiumyi HBO) lub pozostać w Platinum (zmigrowałem za 99 na 12 mies) i za to pozostanie dali mi HBO do końca nowej umowy. Wspomniałem o Cinemaxach, to odpowiedział mi, że będą do ugrania w grudniu za free

także ja jestem zadowolony

 

To super 99 za platynę + HBO. Oby na cały okres :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...