Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukas_k też nie jestem na sto procent pewny , ale na chłopski rozum to nie widzę innego rozwiązania . Pewnie pakiet Ekstraklasa będzie tańszy ale nie będzie topowych meczy lig zagranicznych i LM i jak klient będzie chciał to mieć to będzie musiał dopłacić . Jest to jakieś rozwiązanie . Nie idealne , ale zawsze lepsze niż do tej pory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta będzie pewnie w przyszlym tygodniu to wszystko się wyjaśni. Ja jestem tylko ciekaw min tych napaleńców co migrowali od razu nie patrząc ile będą mieli podwyżki i jeszcze wpierali że nie będzie obniżek.

 

PS. Oby nowa oferta nie polegała tylko na tym (wszystkie pakiety dodatkowe i usługi vod itd. płatne według cennika )beztytuufce.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila rozmowa z DUK, dzis wypowiedzialem umowe w punkcie i efekt tego taki ze moge zostac do konca umowy a tym co mam z roznica ze zamiast npremium 6x canal+. Czyli 69 zl za 6xcanal+ + hbo i reszte pakietow procz filmboxa i cinemax. robi sie dobrze:)

 

Do tej pory ile płaciłeś (z multiroom?) i do kiedy miałeś umowę przed wypowiedzeniem ? Bo faktycznie takie coś wyglądałoby wspaniale , aż za pięknie. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oglądanie Ekstraklasy i o tworzenie nowego pakietu to do tego powinni jeszcze dopłacać.

Oglądanie polskiej piłki to jak patrzenie na striptizerkę przez szybkę na ulicy czerwonych latarni.

 

No ale największą oglądalność ma :D

 

Sami desperaci chyba na to patrzą :D

Ciekawie jest tylko gdy pokazują multiligę na zakończenie sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory ile płaciłeś (z multiroom?) i do kiedy miałeś umowę przed wypowiedzeniem ? Bo faktycznie takie coś wyglądałoby wspaniale , aż za pięknie.

 

69 zl bez multiroom, pakiety:

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Sport i Motoryzacja

Pakiet Dzieci

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

 

nPremium + HBO.

 

zamiast npremium 6x canal+ i cala paczka kanalow z cyfry alekino itd. Umowa do 30 czerwca 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Facebooka z ANTY NC+

"Przed chwilą rozmawiałem (o 20.00 i połączenie nastąpiło niemalże natychmiast) z nc+, Pan poinformował mnie, że przed godziną (czyli o 19.00) zapadła decyzja, że dotychczasowe umowy będą kontynuowane do czasu ich wygaśnięcia, w moim przypadku jedyna zmniana to znikają kanały npremium i w ich miejsce wskakują canal +. ...."

 

... Dziś w południe byłem w punkcie NC+ i sprzedawca już zaproponował mi Canal+ Platinum za 99 zł czyli po 2 tygodniach cena zjechała o 20 zł od proponowanej w liście ... Mówię, że to nadal dużo, bo do tej pory płacę w N-ce za full 90 zł a straciłem już kilka kanałów ... Mówię, że raczej zrezygnuje i złożę wypowiedzenie w poniedziałek 15 kwietnia br ... Wtedy mówi, że wpisuję Pana sugestie do systemu i mówi tak ..." Centrala ma teraz 48 godzin aby oddzwonić do Pana jako stałego abonenta i na pewno zaproponują bardzo dobrą ofertę, a poza tym mówi, że wszystko się zmienia z ofertami dla stałych abonentów i lada dzień będzie wszystko wiadome, mówi że nie może mi na razie powiedzieć co będzie ale się zaśmiał i mówi, że będzie wszystko dobrze, że na pewno będę zadowolony" ... Noo zobaczymy ... Oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do komentowanego artykułu...nie bardzo rozumiem skąd u Was taki optymizm, że jutro będzie tańsza oferta. Jeśli zerkniemy w ofertę NC+ i na to nałożymy to co mówi ŻulJan to się okazuje, że :

 

1. znika pakiet All Inclusive za 199pln (pakiet znika a nie cena pakietu!)

2. pozostają pakiety w cenach 39-119pln (od Comfort do Platinum bez zmiany cen!)

3. dochodzi nowy pakiet Ekstraklasa (stawiam na Comfort + C+ Family/2 za ok 49pln?)

 

"Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu." = uelastycznienie oferty na której brak w nowej ofercie sporo abonentów narzekało. Ani słowa o tym jakoby można było dokupić np C+ Sport jako opcja.

 

Nie miejmy złudzeń, że UOKiK czy dowolny inny urząd może nakazać obniżenie cen - to jest wolny rynek i jeśli ktoś pragnie wyprodukować bułki po 10zł/szt to nikt mu nie nakaże ich sprzedawać po 1zł. Jeśli znajdzie klientów to będzie bogaty, jeśli nie to idzie z torbami. UOKiK jest zainteresowany głównie sposobem zmiany umowy (jednostronne wypowiedzenie oraz wysyłka listem zwykłym) więc z tego kierunku spodziewam się w najlepszym wypadku nakaz egzekwowania dotychczasowych umów na czas określony do czasu ich wygaśnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Facebooka z ANTY NC+

"Przed chwilą rozmawiałem (o 20.00 i połączenie nastąpiło niemalże natychmiast) z nc+, Pan poinformował mnie, że przed godziną (czyli o 19.00) zapadła decyzja, że dotychczasowe umowy będą kontynuowane do czasu ich wygaśnięcia, w moim przypadku jedyna zmniana to znikają kanały npremium i w ich miejsce wskakują canal +. ...."

 

... Dziś w południe byłem w punkcie NC+ i sprzedawca już zaproponował mi Canal+ Platinum za 99 zł czyli po 2 tygodniach cena zjechała o 20 zł od proponowanej w liście ... Mówię, że to nadal dużo, bo do tej pory płacę w N-ce za full 90 zł a straciłem już kilka kanałów ... Mówię, że raczej zrezygnuje i złoże wypowiedzenie w poniedziałek 15 kwietnia br ... Wtedy mówi, że wpisuję Pana sugestie do systemu i mówi tak ..." Centrala ma teraz 48 godzin aby oddzwonić do Pana jako stałego abonenta i na pewno zaproponują bardzo dobrą ofertę, a poza tym mówi, że wszystko się zmienia z ofertami dla stałych abonentów i lada dzień będzie wszystko wiadome, mówi że nie może mi na razie powiedzieć co będzie ale się zaśmiał i mówi, że będzie wszystko dobrze, że na pewno będę zadowolony" ... Noo zobaczymy ... Oby

Mi tez tak mowili,wpisala babka do systemu i nie zadzwonili. Dlatego wypowiedzialem umowe. I zmiana o 180 stopni z ich strony tak jak pisalem wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykujcie , aż tak mocno tej polskiej ligi.

Faktycznie "ekstra"klasę ogląda się ciężko ale mimo wszystko jest masa kibiców w naszym kraju , która jest ze swoimi klubami na dobre a na złe , ale np.nie może jeździć na wyjazdy itd. itp..

Czyli generalnie telekibiców mimo wszystko jest sporo i trzeba to uszanować choć poziom patrząc obiektywnie faktycznie jest cieniutki.

Kto będzie chciał kupić taką paczkę to kupi , choć moim zdaniem cena powinna być między 5 a maks 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do komentowanego artykułu...nie bardzo rozumiem skąd u Was taki optymizm, że jutro będzie tańsza oferta. Jeśli zerkniemy w ofertę NC+ i na to nałożymy to co mówi ŻulJan to się okazuje, że :

 

1. znika pakiet All Inclusive za 199pln (pakiet znika a nie cena pakietu!)

2. pozostają pakiety w cenach 39-119pln (od Comfort do Platinum bez zmiany cen!)

3. dochodzi nowy pakiet Ekstraklasa (stawiam na Comfort + C+ Family/2 za ok 49pln?)

 

"Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu." = uelastycznienie oferty na której brak w nowej ofercie sporo abonentów narzekało. Ani słowa o tym jakoby można było dokupić np C+ Sport jako opcja.

 

Nie miejmy złudzeń, że UOKiK czy dowolny inny urząd może nakazać obniżenie cen - to jest wolny rynek i jeśli ktoś pragnie wyprodukować bułki po 10zł/szt to nikt mu nie nakaże ich sprzedawać po 1zł. Jeśli znajdzie klientów to będzie bogaty, jeśli nie to idzie z torbami. UOKiK jest zainteresowany głównie sposobem zmiany umowy (jednostronne wypowiedzenie oraz wysyłka listem zwykłym) więc z tego kierunku spodziewam się w najlepszym wypadku nakaz egzekwowania dotychczasowych umów na czas określony do czasu ich wygaśnięcia.

 

Problem by się pojawił wtedy, gdyby było tylko 2 producentów bułek. Jeden miał za 10zł/szt dobre bułeczki, a drugi po 50groszy/szt ale niedobre. To wtedy byłoby to zdzierstwo, bo ludzie musieliby kupować te po 10zł, gdyż tych drugich nie dało by się jeść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem by się pojawił wtedy, gdyby było tylko 2 producentów bułek. Jeden miał za 10zł/szt dobre bułeczki, a drugi po 50groszy/szt ale niedobre. To wtedy byłoby to zdzierstwo, bo ludzie musieliby kupować te po 10zł, gdyż tych drugich nie dało by się jeść :)

 

Pełna zgoda, ale to raczej pytanie jak to się stało, że producentów zostało tylko dwóch ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jzu jestem po rozmowie z dzialem utrzymania ( moej wypowiedzenei w stystemie maja od tygodnia mniej wiecej). szybka pilka z mojej strony, co ma mi pan do zaoferowania? wszystkie canal+ zamiast npremium ktore pan mial i dotychczasowa cena czyli 69 do konca pana umowy czyli do konca wrzesnia.

Poprosilem by mi wymienil wszystkie canaly canal+ i pwoeidzial czy sa gwarantowane, do kiedy beda wlaczone. wszystko potwierdzil, 6 canalow+ do konca umowy jako gwarantowane w zamian za npremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta będzie bardziej elastyczna, ale nie oszukujmy się - ceny pozostaną pewnie bez zmian. Jeżeli nie będzie pakietu do 80 złotych w którym będzie dostępna cała paczka CANAL+ (wydaje mi się, że to najczęstszy postulat niezadowolonych abonentów) no to klapa będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...