Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię, że kłamiecie. Tylko coś mi tu nie pasuje w tym wszystkim.

Trudno się mówi :) Teraz będę wiedziała, że do nc+ jedynej firmy w Polsce taki zapis nie przejdzie, bo wszystkie inne firmy nawet z takim zapisem będa walczyć o klienta jak lwy, dzwonić, napraszać się :)

Chciałam dobrze na tym wyjść, zabezpieczyć się ewentualnie gdybym nie przystała na migrację do nc+, tym, że by z końcem umowy moich danych nie było, a tu wyszedł taki klopsik.

 

Tak, będą dzwonić, napraszać się i ryzykować skargę do GIODO...

Czytając twoje posty zaczynam być ciekawy twojego koloru włosów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.olę. Temat brzmi "oferty dla migrujących do nc+". OFERTY. A tutaj dyskutantów się zrobiło tylu, że trzeba przerobić 5 stron żeby zobaczyć jedną ofertę. NIe złożyli mi oferty - nie piszę. Jest temat "narzekamy na nc+" . Tam takie dyskusje.

 

nowy przyzwyczaj się do szybkiego czytania forum.

 

A to o czym rozmawiamy jak najbardziej nadaje się do tego tematu, ponieważ składając wypowiedzenie większość spodziewa się dostać nową ofertę, a tu się okazuje że brak oferty dla migrujących do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rok temu z takim samym zapisem dzwonili i dzwonili. Końca nie było. Każda firma, która chce zatrzymać klienta dzwoni. Widocznie nc+ jest inną firmą. Trudno się mówi. Byłam przyzwyczajona zawsze to napraszania się, do dzwonienia do mnie z różnymi ofertami, lubię to i nie miałabym nic przeciwko, gdyby nc+ do mnie też dzwoniło. 99 zł stracą najwyżej na miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

 

Napisałam, by do mnie nie dzwonili? Gdzie, w jakim miejscu? :) Napisałam, zmodyfikowałam, że muszą wykasować moje dane osobowe z dniem zakończenia wypowiadanej umowy. I tym się kierowałam. Do 30 kwietnia mogli dzwonić. Ale jeżeli nie zmigrowałabym to chciałam się zabezpieczyć takim zapisem, by moje dane usunęli. Tym się kierowałam. Nie wiedziałam, że tak będzie, mówi się trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK według tej logiki wszyscy którzy wysłali pismo z adnotacją o odebraniu prawa do przetważania danych osobowych a wcześniej zgodzili się na ich przetwarzanie na czas umowy łamią regulamin! Więc mogą spodziewać się kary umownej?

Pozatym ta logika jest nie logiczna. Czyli żeby podpisać umowę muszę wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i już następnogo dnia mogę wysłać pismo że nie wyrażam na to zgody i nic mi nie grozi przecież łamię regulamin. NIe mogę tego żądać przed wygaśniećiem umowy, tzn mogę ale operator może mieć to w poważaniu, bo w mocy jest umowa w której na okres np. 13 miesięcy wyraziłem zgodę. To proste. Skoro podpisałem cyrograf na x czasu to przez x czasu z moimi danymi mogą robić co chcą (w ramach zapisu w umowie czy regulaminie który zaakceptowałem). I każda skarga zostanie oddalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

 

Jasno jest napisane w tym, że proszę o niezwłoczne wykasowanie moich danych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

Rozumiem, że my nie rozumiemy ich oferty, ale że oni nie zrozumieją tego pisma? Dziwie się i naprawdę coś mi w tym tu nie pasuje :) Ale trudno się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

 

Jasno jest napisane w tym, że proszę o niezwłoczne wykasowanie moich danych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

Rozumiem, że my nie rozumiemy ich oferty, ale że oni nie zrozumieją tego pisma? Dziwie się i naprawdę coś mi w tym tu nie pasuje :) Ale trudno się mówi.

 

Nie przejmuj się, ja nie zawarłem takiej adnotacji i też nie dzwonią :) . Myślę, że po prostu mają dużo roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Claudia daj już spokój , w 20 postach piszesz o tym samym . Zajrzyj do artykułów które umieściłaś w wypowiedzeniu to zrozumiesz czego od nich zażądałaś . I nie przejmuj się , możesz sama do nich zadzwonić , najwyżej usłyszysz że nie mają dla Ciebie oferty . To nie koniec świata , będzie dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

 

Ostatnio rok temu z takim samym zapisem dzwonili i dzwonili. Końca nie było. Każda firma, która chce zatrzymać klienta dzwoni. Widocznie nc+ jest inną firmą. Trudno się mówi. Byłam przyzwyczajona zawsze to napraszania się, do dzwonienia do mnie z różnymi ofertami, lubię to i nie miałabym nic przeciwko, gdyby nc+ do mnie też dzwoniło. 99 zł stracą najwyżej na miesiąc :)

 

Powiedz, to po co wypisujesz coś takiego na wypowiedzeniu bo nie pojmuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pracownikiem nc+ :!: Wszystkie punkty dostały takie pismo z działu prawnego :]

 

Ale coś mi tu śmierdzi. Zawsze taki zapis był i zawsze dzwonili. Może pracownicy nc+ dostali info by zrobić zamieszanie na forum? Bo jest tyle wypowiedzeń już, że nie nadążają z wklepywaniem ich do systemu, a także nie dodzwonili by się do każdego i post pracownika nc+ miał zrobić zamieszanie i nagle dzwonienie i anuluwanie naszych wypowiedzeń?

Tak sądze, a czy dobrze? :) To tylko moje skromne zdanie, bo w tym wszystkim mi śmierdzi to :)

Rok temu wysyłałam takie same wypowiedzenie z takim samym zapisem i jakoś zadzwonili do mnie... Przypadek? :)

 

A co mają wspólnego APSy z DUK?

APS nie dzwonią do klienta w sprawie przedłużenia...to po co dostaliście pismo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claudio, litości. Weź słuchawkę i zadzwoń. To, że rok temu ktos Cię prosił nie znaczy, że teraz będzie tak samo. Tak naprawdę, to jest nowa firma. Firma, która łącząc dwa konkurujące ze sobą podmioty spowodowała, że zmniejszyła sie konkurencja na rynku. Idac tym tropem dochodzimy do konkluzji, ze klient ma mniejszy wybór.

 

Nie pomyślałaś o tym, ze może nc+ dokonało analizy klientów pod katem historii ich zachowań przy wznawianiu umowy? Może po prostu wiedza, że składałaś wypowiedzenie poprzednim razem i może nawet wcześniej. Może jest im na rękę nie zawracać sobie takimi przypadkami głowy?

 

Poprzednio próbowałaś załatwić sprawę przez syna. Nie udało się. Kilka stron wątku poszło tylko na to, że trzeba było Cię przekonać do wykonania najbardziej naturalnego ruchu - czyli zwolnienia sie z pracy i pójścia do punktu klienta (bo przecież poczta nie była godna zaufania). Z tego, co piszesz, to i tak wysłałaś jeszcze pocztą.

 

Teraz po serii wpisów pewnie w koncu do nich zadzwonisz, tylko po co to wałkujemy ponownie? :/

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

 

Jasno jest napisane w tym, że proszę o niezwłoczne wykasowanie moich danych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

Rozumiem, że my nie rozumiemy ich oferty, ale że oni nie zrozumieją tego pisma? Dziwie się i naprawdę coś mi w tym tu nie pasuje :) Ale trudno się mówi.

W pierwszej części zdania napisałaś, że odbierasz im prawo do dysponowania swoimi danymi osobowymi i nastąpiło to natychmiast zgodnie z zapisem w ustawie, więc już nimi nie dysponują. W drugiej części jasno zażądałaś wykasowania tych danych, co nastąpi z dniem zakończenia umowy. Dane u nich zapewne są, ale nie mogą już nimi dysponować w jakikolwiek sposób. Nie będzie ich po zakończeniu Twojej przygody z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echolink chodziło mi o to, że dali wodę na młyn lub znowu nieprawdę pracownikom nc+. Po co dali dla APS takie stanowisko jakie cyfra.tv pisał dziś? Przecież APS pośredniczy w wypowiadaniu umów i jak wypowiadasz umowę w APS masz napisane, przyczyna wycofanie kanałów. Listownie sam to robisz.

Po co dali APS taki komunikat w tej sprawie? Dlatego mi śmierdzi tu coś.

 

Trudno. KONIEC TEMATU. nie ma co się zagłębiac w szczegóły. Trudno, zrobiłam jak zrobiłam. mam nauczkę. Koniec OT :) Cicho już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, wiem, że zapewne było już zadawane wiele razy, ale chciałbym się upewnić :) . Żadnego listu z NC+ nie dostałem do tej pory ( tak wiem, że wstrzymali wysyłanie listów w związku z wszczęciem postępowania UOKiK ) . Tylko co teraz robić? Wysyłać wypowiedzenie ( tylko z jakiego powodu jeżeli nic nie dostałem? :P ) czy czekać, aż sprawa się rozwinie dalej sama? :) nie chcę się obudzić potem z "ręką w nocniku" i płacić za to samo co mam obecnie można powiedzieć 2 razy drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...