Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem tych którzy dostali pisemka...niestety muszą coś zrobić...negocjować (nie widzę tu nic meczącego) lub zrezygnować...ale Ci którzy mogą dalej kontynuować umowy szczególnie dobre umowy cenowo (60-70zł) to gdzie się tak spieszą z migracją?....co tam mają teraz ciekawego więcej w tym nc+?... przecież jeszcze może się dużo zmienić na plus...jeszcze nie wszystkie kanały mają odpowiednie kodowanie...jeszcze jest wiele niejasności....gdzie się tak szybko pchacie?:)...tu nie chodzi tylko o kase ale też o zasady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe, czy gdyby ktoś wynegocjował platynę za 139 zł na 6 miesięcy, to Twoje obliczenia wyglądałyby następująco:

18 * 99 = 1782

6 * 139 = 834

Czy wg Twojej metodyki, płaciłbyś 1782/6 = 297 zł miesięcznie?

 

Jak już coś się porównuje, to należy porównywać takie same rzeczy.

 

Ok, rozumiem twoje podejście, ale dla mnie jest ważne sprawdzenie ile zapłacę finalnie za całą umowę.

Owszem, powinnam porównywać takie same lub podobne okresy, ale w tym momencie sprawdzam średnio-miesięczny wydatek na pakiet w dwóch umowach.

A moja kalkulacja miała na celu sprawdzenie na ile promocyjny jest mój pakiet, a w przeliczeniu na liczbę miesięcy, które będzie trwała umowa wychodzi, że po prostu na 18 miesięcy rozłożono mi pierwotną niepromocyjną cenę kontraktu przy umowie 12-sto miesięcznej.

 

Dla Twojej informacji to nie jestem przywiązana do umów i niejednokrotnie zdarzało mi się je wypowiadać (skutecznie) i podpisywać nową, bo była korzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale są też ludzie, którzy wzięliby pakiet full za 249 zł, bo fajnie pachnie nowością to nc+, i to jest wina ich głupoty, ale jeżeli chodzi o kierownictwo nc+ (eNki) to nie powinno mieć nas za idiotów, a panowie z ITI nas za takich uważali.

 

A jesteś pewny, że to kierownictwo Nki? Bo przedtem pisali, że to Monka i inni. A potem napiszą, ze jeszcze ktoś inny.

Nka zawsze miała lepsze ceny niż Cyfra i nagle by "wymyślili" taką ofertę?

To byłby chyba pierwszy raz gdy mniejszościowy udziałowiec decyduje o strategi firmy tej wielkości.

Poza tym, co to ma dla nas za znaczenie? Ofertę kieruje do nas nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz17: Dlatego napisałem że oferta odpycha z powodu tych programów niegwarantowanych! Pod względem zwartości programowej, sprzętu i ceny, oferta Universe+ jest bardzo dobra za 49 zł!!! W CP brakuje np. kanałów Eurosportu i całej paczki AXN w tej cenie. No i mamy jeszcze program Planete i Ale Kino z bardzo dobrymi dekoderami ADB

 

no tak zgadzam się w 100%.tylko zapomniałęś dodać i podkreślić,że dekodery są bardzo dobre w porównaniu z tymi od CP.

 

Mógłbyś jaśniej??? Co masz do tych nowych dekoderów CP ??? porównywałeś ,testowałeś z którymś z NC+??? Moim zdaniem pier........ bo nawet go w rękach nie miałeś. Podstawowa różnica na korzyść CP to możliwość tworzenia swojej listy programów

 

miałem doczynienia z dekoderami CP.tak się składa, że teście są abonentami tej platformy.najgorszy [beep] jaki oferuje CP,to właśnie te dekodery z ich fabryki.testowałem,prawie wszystkie modele, tak akurat sie złożyło. powiedz mi,zanim zaczniesz pier..... głupoty co ma wspólnego lista kanałów z technologią i niezawodnością sprzętu? tak więc jeśli będę miał kiedyś być ponownie abonentem CP, to na pewno nie wezmę od nich żadnego dekodera,tylko moduł CI.

 

No i obecnie nie do pogardzenia mozliwosc wziecia modulu CAM!!! Co nc+ zupelnie olala i raczej juz w tym wzgledzie pozostanie bo nie pasuje do nowej filozofi. Dla mnie to prawie deal-breaker!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma już całkowicie sie pogrążyła nie ma co trzeba wysyłać wypowiedzenia najlepiej jakby znikła z rynku. Nic nie jest spełnione z ich strony po przejściu do NC+ nawet nie ma parę kanałów na dekoderach Cyfry+ w tym Polsat HD , podpisujesz umowę a tam nie ma w całości oferty na którą zawiera sie aneks to jakieś masakra. Teraz te osoby które przeszły do NC+ mogą wysyłać wypowiedzenia z braku kanałów i niepełnej oferty zawartej w umowie ręce opadają co oni nam zgotowali za cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dorota_wwa

 

Nie do końca masz racje, bo jednak 1782 zł, to nie 1428 zł, a Ty zakładasz, że tak. Dlatego takie porównanie jest nie do końca jasne i może sprawiać wrażenie, ze ktoś jest robiony w konia.

 

Jeśli zaś chodzi o ostatnią Twoją uwagę, to napisałem, że krótsza umowa daje wcześniejszą możliwość manewru. Przy czym nie jestem pewien, czy nowa platforma będzie tak elastyczna jak dawna Cyfra+.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@dorota_wwa

 

Nie do końca masz racje, bo jednak 1782 zł, to nie 1428 zł, a Ty zakładasz, że tak. Dlatego takie porównanie jest nie do końca jasne i może sprawiać wrażenie, ze ktoś jest robiony w konia.

 

Jeśli zaś chodzi o ostatnią Twoją uwagę, to napisałem, że krótsza umowa daje wcześniejszą możliwość manewru. Przy czym nie jestem pewien, czy nowa platforma będzie tak elastyczna jak dawna Cyfra+.

 

ArtS

:) Czy Twoja racja jest bardziej Twojsza niż mojsza trudno mi ocenić, bom uparta :) ale podyskutować zawsze można.

I tak to w sumie bez znaczenia, bo związałam się na 15 miesięcy z CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszesz jakbyś co najmniej kontrakt życia negocjował ,"zmęczony negocjacjami" po trzech rozmowach ?

Tzn. czym ?

Nie rozumiem takich ludzi .

 

A ja nie rozumiem ludzi którzy przez 3 miesiące będą odbierać telefony z ofertami by wyżebrać 10 zlotych taniej , choć efekt końcowy nie jest taki pewny.

Pozostaje jeszcze satysfakcja, że nie damy sobą manipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia bo i tak zostanę w NC + ale chodzi mi o to ,żeby jak najwięcej wynegocjować... dziś po południu wszystko będę wiedział. Jako ,że jestem abonentem C+ to mam czas do końca czerwca o ile się nie mylę. O Polsacie cyfrowym myślałem,ale jak zobaczyłem jakość niektórych kanałów w pseułdo HD to zwariowałem... pikseloza he he ;) Polsat to jest ostateczność.

Często oglądam CP u szwagra i jak dotąd nie spotkałem się z pikselozą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie wszysyc rozumieja ze nie kazdy jest takim fanem sportu zeby gladko przelknac podwyzke 30-40zl za fakt ze dostaje mniej!!!! i nie dlatego zmierzam do osttniej chili im nie odpuszczac. Do niedawna placilem za hbo + npremium + filmbox + mr 99zl, a co mi teraz chca wcisnac za to? ledwie platyne po mocnych negocjacji . wiec dla mnie to zlodziejstwo, gdyz cena tego pakietu jest dla mnie zawyzona o przynajmniej 30zl!!!!!! sport mam gdzies, interesuja mnie tylko film i seriale i wogole wy[beep]e w trakcie fuzji paczki cbs, univerali, sci-fi, tcm, 13th street uwazam za karygodne jeszcze przy takich podwyzkach, za co ta podwyzka ze mam ja z usmiechem na ustach wedlug wiekszosci tu przelknac???

 

Winni sa ci co z usmiechem na gebie biora platyne nawet za 99, byle miec ten swoj sport. wlasnie przez sport mamy ta cala chryje wedlug nesweeka, gdyby nie fakt ze wielu tu odpowiada temu co ponoc myslac menadzerowie nc+, ze wlasnie tacy przelkna nawet g.wno byle miec full paczek tego zakichanego sportu. przez takich mamy obecna sytuacje a nie przez kierownictwo n-ki!!! bo oni tylko przeszacowali liczebnosc tej grupy, ale nie pomylili sie w ocenienie tej grupy!!!!

Gdyby nie sport to już bym siedział w CP bo lubię Universale, a jeszcze mogą mi zabrać m.in. Comedy Central, a dziecku Nickelodeon. Enki nigdy nie brałem pod uwagę bo sport tam to było DNO i pewnie wśród enkowiczów takie parcia na sport nie było w przeciwieństwie do Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...