Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem Platinum+HBO+multi na 2 dekodery za 139pln, biorę, dzielę z dwoma sąsiadami którzy ciągną odemnie net i jestem zadowolony.

 

od razu powinni cię zamknąć,że publicznie przyznajesz sie do przestępstwa :crazy: ,a później uczciwi dostaja po [beep]ie przez parowanie kart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak mi odłączą eurosport2 z moją ukochaną Bundesligą przy abonamencie 99 zł/miesiąc i umowie na 12 miesięcy to im łby pourywam. Kanał niegwarantowany -- ok niech będzie?

 

Więc zrobię tak - napisze krótkie wypowiedzenie ogólnych warunków umowy w zakresie dotyczącym ceny, i w miejsce dotychczasowego postanowienia określającego cenę na 99 zł miesięcznie wprowadzę postanowienie oznaczające cenę na 39 zł miesięcznie przy zachowaniu dotychczasowego zakresu usługi. Oczywiście dodam, że maja prawo wypowiedzieć w terminie 30 dni od dnia doręczenia mojego pisma umowę z zachowaniem 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia, a w razie bezskutecznego upływu tego terminu i nie wypowiedzenia w tym okresie umowy dodam, że umowa zostaje zawarta na czas określony 18 miesięcy na warunkach wskazanych w moim piśmie??

 

Dostrzegacie jakąś różnicę pomiędzy moim przyszłym działaniem a obecnym działaniem nc plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak niektórzy tak negocjują cenę. Rozmawiałem teraz z 5 konsultantami pokolei i każdy mówił to samo. Mam teraz Canal+ Optimum HD + HBO za 105 zł. Wszyscy proponują mi Platynę za 109 zł a za HBO dodatkowe 20 zł ... Mówią że mają taką ofertę dla mnie w systemie i nie mogą dać innej... Dodatkowo chce pozostać przy swoim sprzęcie i karcie c+.

 

Bo niższe ceny dostawali0 tylko ci, którzy już wypowiedzieli umowę. I taką cenę można dostać tylko dzwoniąc do działu Promocji. Zwykły konsultant nie może ci obniżyć ceny wg własnego widzimisię - może wybrać tylko z kilku opcji podawanych przez system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale właściwie po co te sprzeczki?

jednemu pasuje cena innemu nie..........

ale problem chyba leży w tym że ;

po 1 nie pozwalają skończyć wynegocjowanych umów (ja np. przedłużyłem 19 marca i mam zrezygnować ?)

po 2 mówią nam że my nic nie rozumiemy i uważają nas za idiotów nie przyjmując dobrych rad (nie mówie o radach typu 69 zł za platynę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak mi odłączą eurosport2 z moją ukochaną Bundesligą przy abonamencie 99 zł/miesiąc i umowie na 12 miesięcy to im łby pourywam. Kanał niegwarantowany -- ok niech będzie?

 

Więc zrobię tak - napisze krótkie wypowiedzenie ogólnych warunków umowy w zakresie dotyczącym ceny, i w miejsce dotychczasowego postanowienia określającego cenę na 99 zł miesięcznie wprowadzę postanowienie określające cenę na 39 zł miesięcznie przy zachowaniu dotychczasowego zakresu usługi. Oczywiście dodam, że maja prawo wypowiedzieć w terminie 30 dni od dnia doręczenia mojego pisma umowę z zachowaniem 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia, a w razie bezskutecznego upływu tego terminu i nie wypowiedzenia w tym okresie umowy, umowa zostaje zawarta na czas określony 18 miesięcy na warunkach wskazanych w moim piśmie??

 

Dostrzegacie jakąś różnicę pomiędzy moim przyszłym działaniem a obecnym działaniem nc plus?

 

 

może warto już dzisiaj zarejestrować profil antyyavaine na facebooku na wypadek protestów nc+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy TrueGuard po prostu troluje.

On, ja i kilku innych na tym forum zostaliśmy zwymyślani, ponieważ kupiliśmy nc+ i ośmieliliśmy się napisać, że jesteśmy zadowoleni.

 

Przesadzasz. Możesz być zadowolony i takie Twoje prawo. Ale jak ktoś tłumaczy niezadowolonym (też ich święte prawo), że powinni być zadowoleni, bo (tu lepsze lub gorsze argumenty - zazwyczaj gorsze :) ) To nie dziw się, że ktoś na taką osobę wskakuje.

 

Wszystko rozbija się o kwestę wyboru. Dać każdą ligę za 5 zł do universe i wyjdzie na to samo i każdy będzie zadowolony. Podobnie z wytwórniami. Wtedy ktoś weźmie wszystkie, ktoś jedną - urealnione zostaną koszty praw (bo będzie wiadomo, co cieszy się jaką popularnością i co się opłaca, a co nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie obraz jest świetny

mam nowego samsunga UED6500, obraz żyleta (co chyba że jakiś pacan ogląda na 40 calach z 1 m :brawo: . z tym, że u mnie siła sygnału 87-89 a jakość niezmiennie 100% 8) i za [beep] niżej nie zejdzie

acha, no i jeszcze podłączony mam dekoder z tv porządnym kablem HDMI (cena ok 80 zł a nie badziewem za 20...)

jak chce sie cieszyć dobrym obrazem, to i zainwestować trza a potem za emocje się zwróci

pozdrawiam realistów :mrgreen:

 

Przestań farmazony szerzyć o "dobrych" kablach hdmi...

Miałem już wszystkie rodzaje: od 20 zł do kabli za 130 z filtrami i co same kawę robiły...;-]

Testowane były na wszystkim-cyfra, xbox i filmy Full HD i nie było żadnej różnicy!

A zgadnij który przestał działać jako pierwszy...?

Skąd mity o różnicy w kablach HDMI, przecież tam sygnał jest cyfrowy? Kabel nie ma najmniejszego znaczenia...

 

Jak czytam takie posty to mi sie płakać chce. To wytłumaczcie mi dlaczego w kablach HDMI są standardy np 1.1 1.3 14 1.4a 1.4b ?

Właśnie że kabel ma znaczenie. Trafisz na bubla nawet za 150 zł/1m.

Ja osobiście kupuje w hurtowni kable HDMI 1.4 b za ok 30 zł 1,5m i te kable dają o niebo lepszą jakość niż te w sklepach typu MM czy ME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisze za za samą platynę 99 zł to uczciwa cena to mnie krew zalewa.

Nawet Lis stwierdził, że jest to oszustwo i zdzierstwo, choć jak przyznał uczciwie stać go na to.

Mam Superpremium z HBO MR i dekoderem za 99 zł. Niektórzy mają nawet za 89 zł na 18 mies.

Co takiego stało się w przeciągu paru dni, że teraz ciągle proponują mi za to o 30 proc. więcej?

Już miałem 4 telefony - i ciągle ta sama płyta, mamy super promocja - co to za promocja, durnia znaleźli?

 

Kanałów ubyło, z niegwarantowanych jest aż 50, z których lwia część wyskoczy całkowicie do końca czerwca, przy dekoderach ADB muszę płacić haracz aktywacyjny i dodatkowo kupić dobry router. Wzmocniono w niewielkim stopniu Canale.

 

Rozumiem, że wśród nas są osoby na zleceniach NC+ lub firmy wynajętej przez NC+ do kontrolowania niepochlebnych opinii i piszą oni co 20 -30 postów jak tanio sprzedają teraz Platynę i jaka to wspaniała oferta w ogóle.

 

Jak kupiliście i wam taka cena pasuje -OK! - ale nie reklamujcie jej do chol....!

 

Puknijcie się w głowę.

 

http://media2.pl/media/101747-Kibic-Tom ... mstwo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak czytam takie posty to mi sie płakać chce. To wytłumaczcie mi dlaczego w kablach HDMI są standardy np 1.1 1.3 14 1.4a 1.4b ?

Właśnie że kabel ma znaczenie. Trafisz na bubla nawet za 150 zł/1m.

Ja osobiście kupuje w hurtowni kable HDMI 1.4 b za ok 30 zł 1,5m i te kable dają o niebo lepszą jakość niż te w sklepach typu MM czy ME

To różnica funkcjonalna wynikające ze standardu, a nie jakościowa przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisze za za samą platynę 99 zł to uczciwa cena to mnie krew zalewa.

Co takiego stało się w przeciągu paru dni, że teraz ciągle proponują mi za to o 30 proc. więcej?

 

Koniec promocji ot co się stało. Życie to nie jest ciągła promocja, a przypomnij sobie jaka była cena katalogowa superpremium, bo na pewno nie było to 99 zł czy mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie przestępstwo tylko działanie niezgodne z regulaminem.

 

art 286 k.k. - przestępstwo oszustwa

 

w celu uzyskania korzyści majątkowej (niższy abonament dzielony na 2 rodziny) doprowadzasz świadczeniodawcę ncplus do niekorzystnego rozporządzenia mieniem (udostępnienie sygnału) wprowadzając go w błąd, że będziesz wykonywał umowę zgodnie z regulaminem, podczas gdy ty od samego początku masz zamiar łamać regulamin i dzielić sygnał sprzecznie z umową na kilka osób. Można by podciągnąć ten stan faktyczny pod dyspozycję 286 k.k., ew. na pewno znajdzie się coś innego:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak czytam takie posty to mi sie płakać chce. To wytłumaczcie mi dlaczego w kablach HDMI są standardy np 1.1 1.3 14 1.4a 1.4b ?

Właśnie że kabel ma znaczenie. Trafisz na bubla nawet za 150 zł/1m.

Ja osobiście kupuje w hurtowni kable HDMI 1.4 b za ok 30 zł 1,5m i te kable dają o niebo lepszą jakość niż te w sklepach typu MM czy ME

 

Wytłumaczenie jest proste zmieniała się specyfikacja gniazda hdmi :D

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/HDMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy TrueGuard po prostu troluje.

On, ja i kilku innych na tym forum zostaliśmy zwymyślani, ponieważ kupiliśmy nc+ i ośmieliliśmy się napisać, że jesteśmy zadowoleni.

 

Pawop, tutaj piszą różni ludzie, również nieletni i jak widać po niektórych postach, z IQ szympansa.

Pretensje miej do tych, którzy cię zwymyślali.

Poza tym, trochę sam się nadstawiasz, pisząc, że 99zł za Platinum to dobra cena. Może wg ciebie, może jesteś zamożny albo nie masz czasu itp.

Ale niektórzy, w tym ja, mieli w tej cenie wszystkie kanały HD + wszystkie HBO, Cinemax, nPremium, FilmBox, nSeriale i PictureBox. Wymiana tego na 6 kanałów Canal + nie wydaje się ludziom korzystna. Sam pomyśl dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może nie na temat, ale czy ktoś wie jak to jest z tą paczką za kanały nPremium, miałem co prawda 3 i 4 teraz nie ma a miły być te Canal+ z tym że i mnie nie działają i nie wiem czy powinny?

Obecnie WPT+NPremium3i4+HBO+MR standart=83PLN

wypowiedzenie w Krakowie nie dzwonię czekam na telefon z NC+ - propozycja w liscie Silver 79PLN bezMR HAHAHAHA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisze za za samą platynę 99 zł to uczciwa cena to mnie krew zalewa.

Co takiego stało się w przeciągu paru dni, że teraz ciągle proponują mi za to o 30 proc.więcej?

 

Koniec promocji ot co się stało. Życie to nie jest ciągła promocja, a przypomnij sobie jaka była cena katalogowa superpremium, bo na pewno nie było to 99 zł czy mniej.

 

jak zaczniesz coś pisać to zobacz najpierw jaka jest cena katalogowa platyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak czytam takie posty to mi sie płakać chce. To wytłumaczcie mi dlaczego w kablach HDMI są standardy np 1.1 1.3 14 1.4a 1.4b ?

Właśnie że kabel ma znaczenie. Trafisz na bubla nawet za 150 zł/1m.

Ja osobiście kupuje w hurtowni kable HDMI 1.4 b za ok 30 zł 1,5m i te kable dają o niebo lepszą jakość niż te w sklepach typu MM czy ME

To różnica funkcjonalna wynikające ze standardu, a nie jakościowa przecież.

 

To jeszcze jedno pytanko. Skoro tak twierdzisz to dlaczego zwiększony został transfer w tych kablach video jak również audio. Także zwiększono głębie koloru i rozdzielczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko kolega zapomniał iż w nowej platformie nc- 30 -40 % kanałów jest nie gwarantowanych i jak za kilka miechów wyłączą ci kilka to będziesz sam płakał tzn. BĘDZIESZ PŁACZKĄ więc nie pouczaj ludzi jakie pakiety i jakie kanały mają oglądać

 

30-40% ??? skąd ty czerpiesz takie dane??

 

Arte HD

Animal Planet

BBC Cbeebies

Comedy Central

Comedy Central Family

Discovery Historia

Disney Junior

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

ESPN America

MTV

MTV Live HD

MTV Rocks

Nickelodeon HD

Nickelodeon

Nickelodeon Junior

VH1

Viacom Blink

 

To są kanały niegwarantowane

 

Jak widać z powyższego zestawienia znaczenie chyba dla każdego mają wyłącznie dwa Eurosport i Eurosport 2 .... - dlatego zawieram umowę na 12 miesięcy.

Eurosport jest potwierdzony do końca sierpnia, dalej nie wiadomo.

Dane czerpie stąd https://satkurier.pl/news/83998/po-usuni ... umowy.html wszystkie te kanały są nie gwarantowane dla univerce +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sport z filmami w cenie 99 zł - co jest racjonalne

Są filmy w cenie 79 zł - co jest racjonalne

NIE MA SAMEGO sportu bez filmów w cenie 79 zł - co też mnie rozsierdza.

I w tym tkwi szkopuł. Ludzie chcą płacić za to, co oglądają więc niezrozumiałe jest dla mnie to, że nie można wziąć sportu bez paczki filmowej!

 

Ci którzy jeszcze nie widzieli, wczoraj dwie osoby z ANTY NC+ dodzwoniły się do Szkiełka kontaktowego na TVN24 http://tnij.org/szklokontaktoweantyncplus hehe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...