Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abo z C+ sami przychodzą przejść na nowe oferty i wręcz sie o nie dopominaja a abo z N głownie pretensie i rezygnacje w reku :D

 

Wbrew temu, co się dzieje od kilku dni w temacie nc+, sporo ludzi migruje do nowej platformy.

Wyniki napawają optymizmem. Też patrząc na bazę abonencką nc+, tu póki co zdecydowaną większość stanowią dotychczasowi abonenci Cyfry+.

 

bo w cyfrze jest dużo maniaków sportu, i dlatego tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek1985 jak masz dwie niezależne karty, to nie pchaj sie w MR od n.nawet konsultant mi powiedział,że posiadacze MR cyfry to szczęściaże.

 

Też bym wolał zostać przy dwóch kartach, tylko przy migracji dają wyższą cene miesieczną dla posiadaczy MR z cyfry.Dlatego chchiałbym się dowiedzieć czy jakbym oddał dwa dekodery z cyfry i wział dwa z N-ki to czy musiałbym płacić aktywacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na wyniki i ponad połowa klientów C+ u mnie przechodzi na pakiety za 179 zł więc ARPU nie jest złe :-)

U mnie sytuacja jest jasna. Po naradzie „wojennej” z żoną wybraliśmy ALL z inwentarzem sprzętowym i Multiroom C+. Obecnie płacę 122+62. Jedna umowa pójdzie do kosza. A po przeliczeniach wyjdzie tak jakbym płacił deko mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek1985 jak masz dwie niezależne karty, to nie pchaj sie w MR od n.nawet konsultant mi powiedział,że posiadacze MR cyfry to szczęściaże.

 

Też bym wolał zostać przy dwóch kartach, tylko przy migracji dają wyższą cene miesieczną dla posiadaczy MR z cyfry.Dlatego chchiałbym się dowiedzieć czy jakbym oddał dwa dekodery z cyfry i wział dwa z N-ki to czy musiałbym płacić aktywacje??

to nie jest prawda,że daja wyższa cenę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga cyfra+tv. jestem abonentem N i płacę obecnie 75 złotych. Nie mam mutlroomu, ani kanałów premium. Płacę za dawne: Sport i motoryzacja, Hity filmowe, Dzieci, Kultura nauka świat, Informacja i rozrywka. Kanałów premium nie posiadam, a dekoder mam ten biały który był od początku w N. W punkcie zaoferowaliście mi tylko GOLD za 99 zł z multiroomem, ale mnie tak wysokie kwoty nie obchodzą. Jestem gotów przejść do nc+ na Silver za 79 zł z mutlroom w cenie, co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Brady: Od dzisiaj od 14.00 weszły nowe oferty przedłużeniowe w punktach, idź jeszcze raz i sprawdź :-) Tylko niech sprzedawca wcisnie niebieski przycisk ARPU to mu się rozwina dodatkowe oferty dla Ciebie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek1985 jak masz dwie niezależne karty, to nie pchaj sie w MR od n.nawet konsultant mi powiedział,że posiadacze MR cyfry to szczęściaże.

 

Też bym wolał zostać przy dwóch kartach, tylko przy migracji dają wyższą cene miesieczną dla posiadaczy MR z cyfry.Dlatego chchiałbym się dowiedzieć czy jakbym oddał dwa dekodery z cyfry i wział dwa z N-ki to czy musiałbym płacić aktywacje??

to nie jest prawda,że daja wyższa cenę :lol2:

 

To za ile można wyrwać Platynke z MR od cyfry plus pace i philips bo juz jestem tak zdezorientowany że sam się pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nc+ nowa oferta promocyjna warto wejść w pakiet Universe+ i na samym dole gwiazdka oferta promocyjna.

 

Dziwne to,

czyli universe+ z paczką c+ za 79zł

= platynie za 119 zł, o co chodzi?

Może chodzi tylko o C+Family? :>

Lecą podpisywać umowy ci, co bulili dużo w Cyfrze, teraz im wcale drożej nie wychodzi. Wkrótce przewiduję koniec prosperity dla cyfry.tv, gdy zapasy takich klientów się wyczerpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzisiaj przyszło do mnie kilku klientów mówiąc że gdyby nie słyszeli w mediach że UOKiK wszczął postepowanie to by nie wiedzieli, że sa jakieś zmiany więc przyszli migrować z C+ do nc+ :-) Ważne, że mówią ... :-)

 

No tak. Narzekanie narzekaniem a biznes kwitnie.

Nie ważne co mówią - ważne że mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek1985: dają taką samą cenę za multiroom - 10 zł. przy migracji z nowymi dekoderami musisz zapłacić aktywację za dekodery + za multiroom (99)

 

Czyli jakbym oddał dwa dekodery z cyfry i wział dwa z N-ki to jeszcze muszę płacić aktywacje przecież to jest śmieszne.Aktywacja powinna być dla nowych klientów co nie mają żadnych dekoderów a wymiana moim zdaniem powinna być darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli przy migracji do nc+ będziesz chciał wziąć PVR'a to wcisną Ci MR n-kowski (po kablu lub wi-fi). Jeśli chcesz mieć dalej 2 niezależne karty lepiej kup sobie swój dekoder. Ja używam i polecam ferguson ariva 250 combo. Do tej pory Cyfra+ tnk i moduł Polsatu. Działa bez zastrzeżeń.

 

Nie zrozumiałeś, mam już pvr Pace z C+, więc przy migracji zostaje mi rozwiązanie MR z C+, pytanie jest czy czasami nie będą mi tego chcieli zmienić w czasie trwania umowy ( 18-mc) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...