Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez wiadomo ze chodzi o czas antenowy, to co jest na poczatku ogladsz najczesciej. ile razy zdarzylo sie wam wlaczyc kanal nr 1 i po kolei szukac czegos ciekawego?
bzdura.jak ktoś nie zna swojej listy to szuka swoich ulubionych porozsypywanych kanałów.i to je w pierwszej kolejności sprwdza,czy nic nie ma na nich ciekawego.

 

moze Ty tak robisz alde uwierz jest wiele osob ktore zaczynaja przegladac telewizje od nr 1 i jada po kolei az znajda cos dla siebie ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niezadowolonych. W piątek przedłużyłem umowę.która konczyła się 31 marca 2013. Wcześniej złożyłem wypowiedzenie.Otrzymałem platyne full opcję za 99 zeta na 18 miesięcy z bezpłatnym ultraboxem Pace 500 gb pvr.Do tej pory korzystalem z pakietu canal start hd za 42 zł oraz TNk HD full opcja za 60 zł, razem 102 zeta miesięczne. Więc nie narzekajcie że jest drogo.Taniej nie będzie !!!

Ja mam umowę do końca lipca i mi bez wypowiedzenia tez za tyle zaproponowali :lol2: Spokojnie będzie taniej.Wystarczy poczekać!!!

Umowę wypowiedziałem w lutym gdy nieznana była oferta jak też data startu nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Oczywiscie masz racje ale platformy nie zezwola na tworzenie wlasnych list. Beda nam narzucaly swoja. Nie pamietam czy ma poczatku w wizji tv nie mozna bylo przypadkiem miec wlasnej listy

Wizja Tv dawała taką możliwość. Nawet na ich dekoderach. Stare, dobre czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo u mnie jest info "sprawdz instalacje Hot Bird" a inne kanaly normalnie dzialaja, w sd np. Kuchnia czy Domo smigaja. Nie wiem, moze to wina pogody...

u mnie nie dzialaja te kanaly juz ponad miesiac.antena jak i konwerterem prubowalem ustawic ale nie dalo rady.dzi to nawet eurosport 2HD nie dziala :/.moze to wina nateny bo mam 60 cm, lub antena zle ustawiona bo wczesniej ponad 1,5 roku kanaly dzialala bez przeszkod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jestem w C+ mam pakiet Kompakt + HD przed zmianą listy programów miałem kanał Discovery Channel SD teraz po zmianie numeracji listy na kanale 73 pojawia się program Discovery Channel HD ja jednak nie mogę go odbierać ?! pojawia się info o braku uprawnień ???

 

pozdrawiam,

 

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdziesz do nc+ to bedziesz odbieral

 

 

A to dlaczego? Ja odbieram normalnie kanał 73 i to na dekoderach SD.

 

Tak w ogóle mam pytanie , wszystkie kanały HD działają mi na dekoderze SD jedynie mam rozjechany obraz na niektórych i czy po przejściu do NC+ też bym odbierał dalej po staremu czy jest konieczne wymienienie dekoderów na HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Channel HD jest dostępny po zmigrowaniu do nc+ na kalnale 73. Każdy kto ma ofertę Cyfry+ nie ma dostępu do tego kanału. Wersja SD w dekoderach HD jest na kanale nr 275.

 

To, że Discovery na dekoderach SD jest na pozycji 73 i można go odbierać wynika z faktu, iż w tych dekoderach jest wgrana lista pod kanały SD. Więc nie piszcie bzdur w stylu - odbieram kanały HD na dekoderze SD tylko są "rozjechane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Channel HD jest dostępny po zmigrowaniu do nc+ na kalnale 73. Każdy kto ma ofertę Cyfry+ nie ma dostępu do tego kanału. Wersja SD w dekoderach HD jest na kanale nr 275.

 

To, że Discovery na dekoderach SD jest na pozycji 73 i można go odbierać wynika z faktu, iż w tych dekoderach jest wgrana lista pod kanały SD. Więc nie piszcie bzdur w stylu - odbieram kanały HD na dekoderze SD tylko są "rozjechane".

 

To tylko uogólnienie bo się na tym nie znam. Ktoś odpowie na pytanie odnośnie wymiany dekoderów SD na HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Niedawno odebrałem pismo od nc+, obecnie jestem abonamentem n. Aktualnie płacę za Full z npremium i hbo + multiroom premium 120zł. Aktualnie zaproponowali mi Canal+ Platinum + HBO za 129zł tylko że nie ma tam nic o multiroom. Co sądzicie jest możliwość wynegocjować chociaż w tej cenie multiroom gratis i umowe na 12 miesięcy a nie na 18 ?Próbowałem się dodzwonić ale bezskutecznie. Co proponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Niedawno odebrałem pismo od nc+, obecnie jestem abonamentem n. Aktualnie płacę za Full z npremium i hbo + multiroom premium 120zł. Aktualnie zaproponowali mi Canal+ Platinum + HBO za 129zł tylko że nie ma tam nic o multiroom. Co sądzicie jest możliwość wynegocjować chociaż w tej cenie multiroom gratis i umowe na 12 miesięcy a nie na 18 ?Próbowałem się dodzwonić ale bezskutecznie. Co proponujecie ?

z tego co wiem tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...