Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie chyba po swietach zdecyduje. teraz mam c+ 68zl i n 58zl = 126zl. Maja dla mnie Platinum(99) + MR od cyfry(10zl) + 1 box+ (aktywacja za 0zl) i drugi dekoder mam swoj czyli 109zł. Zawsze to 17zł mniej a płacimy na 2 rodziny.

Fajna oferta.

Z tego co wiem, to mydelniczka nie zagada na MR z niczym innym niż z tym, co ma BOX w nazwie... Jaki masz ten swój dekoder? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koltun Rozdział IX punkt 3 "Abonentowi będącemu konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia, w terminie 10 dni od daty zawarcia: od Umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy, od Umowy zawartej na odległość (poza wyjątkami określonymi przepisami powszechnie obowiązującego prawa)."

Należy pamiętać że to nie dotyczy aneksów do umów i przedłużeń :). Tylko nowe umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie chyba po swietach zdecyduje. teraz mam c+ 68zl i n 58zl = 126zl. Maja dla mnie Platinum(99) + MR od cyfry(10zl) + 1 box+ (aktywacja za 0zl) i drugi dekoder mam swoj czyli 109zł. Zawsze to 17zł mniej a płacimy na 2 rodziny.

Fajna oferta.

Z tego co wiem, to mydelniczka nie zagada na MR z niczym innym niż z tym, co ma BOX w nazwie... Jaki masz ten swój dekoder? :roll:

 

nboxa z Enigma2(moje cudenko:-)), bedzie dzialac bo mam 2 karty cameleon od c+. chyba sie pomylilem, nie box+ tylko box+ pvr ready czyli ten sagemcom od c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Propozycja dla mnie na dziś

Platinum + HB + MR za jedyne 179 PLN :)

Do tego zaproponowano mi kupno na czarnym rynku dekodera HD. Konsultant zapewnial mnie, ze zmian w kodowaniu nie bedzie na razie, bo na rynku jest za malo dekoderow N-kowskich. Wiec przynajmiej wiemy, dlaczego zostawiono nam Sece i nasze poczciwe Sagemy i Pacea.

Obecnie mam Optimum + HBO +cinemax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nboxa z Enigma2(moje cudenko:-)), bedzie dzialac bo mam 2 karty cameleon od c+. chyba sie pomylilem, nie box+ tylko box+ pvr ready czyli ten sagemcom od c+

Prawie zazdroszczę... ;)

Prawie, bo ja jestem maniak :mrgreen: i Pejsaty już mi się znudził. Czekam na swoją kolejkę i będę próbował coś ugrać na nowym sprzęcie.

Od dawna przymierzam się do jakiegoś wypasionego Fergusona, ale zawsze mnie coś powstrzymuje... Teraz jak będą parować karty, to inwestycja w nowe własne deki jest chyba zbyt ryzykowna?! :roll:

Czy ten zestaw co masz, ma szansę pochodzić kilka lat bez żadnych nowych aneksów-niespodzianek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie mam pakiet Kompakt HD + MR (Sagemcom i Philips PVR) + HBO + Cinemax za 102zł miesięcznie.

 

Tydzień temu pierwszy telefon z nC+. Propozycja za Platinum i wszystko to, co mam obecnie oprócz Cinemax - 169zł. Cena wyższa za to, że chciałbym zostać na obecnym sprzęcie, a co za tym idzie na obecnych zasadach MR. Wówczas usłyszałem, że niby nie ma innej możliwości, jeśli nie chcę łączyć dekoderów kablem. Oczywiście grzecznie odmówiłem.

 

Wczoraj kolejny telefon. Okazało się, że jednak MR na obecnych zasadach jest już bardziej przystępny. Pani zaproponowała w sumie Platinum + MR z obecnymi dekoderami + HBO za 129zł. Powiedziałem, że 119zł i podpisujemy umowę. Odpowiedziała, że skonsultuje to z przełożonym i będą się kontaktować. Obstawiam, że po świętach oddzwonią z akceptacją. Myślę, że jakbym jeszcze kilka tygodni się z nimi pobawił, to udałoby się zejść nawet na 109zł, ale nie ukrywam, że jeśli za kilka dni zaakceptują 119zł, to migruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodziło o all, a nie platinium .

 

Platinum zaproponowano mi po moim zapytaniu za kwote 189 PLN + MR w cenie :)

Umowe mam do czerwca, więc mam czas. Jak się nie porozumiemy, to CP i tyle.

To chyba konsultant był naćpany.Jesteś chyba jedyną osobą której coś takiego zaproponowano -platinium za 189 :brawo: chyba nawet w reklamówkach nie ma takiej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już robimy taki off to sam raczej nie mam zamiaru uciekać do CP, bo ich dekodery to po prostu padaka, jakby nie mogli zrobić dobrych dekoderów, które po prostu działają i się nie zawieszaja. Oferta dobra, ale co mi z tego jak nerwy sobie zniszcze tym irytującymi zawiechami, jakimiś sposobami na wyłączanie dekoderów z prądu. Miałem swego czasu dekoder Cyfry+ Strong, wieszał się na potęgę od tamtej pory daruje sobie ryzyko.

Jeśli nie będę miał wyjścia to przejdę na DVB-T, no chyba, że CP poprawi te dekodery w taki sposób bym był zadowolony jak z mojego nboxa.

Patrząc na to co masz, to spokojnie dostaniesz propozycje przejścia na Universe+, a jak trochę pomarudzisz, to wyciągniesz to za 49,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie chyba po swietach zdecyduje. teraz mam c+ 68zl i n 58zl = 126zl. Maja dla mnie Platinum(99) + MR od cyfry(10zl) + 1 box+ (aktywacja za 0zl) i drugi dekoder mam swoj czyli 109zł. Zawsze to 17zł mniej a płacimy na 2 rodziny.

 

Tylko że takie stawianie sprawy jest nieco błędne. Załóżmy że płaciłeś 68 za 100 kanałów w cyfrze i 58 za 100 kanałów w nce (liczby przykładowe) to to połączeniu w nc+ masz ich ze 120, bo większość się dublowała a nawet kilkanaście kanałów znika, stad uważam że podwyżki rzędu 50% czy więcej na pakiecie to przesada, Tak racja, płaciłbyś teraz mniej, ale wynika to z tego że poprzednio przepłacałeś za pewne rzeczy podwójnie, więc wydaje mi się że skoro platformy się łączą to cena pakietu nie powinna być więcej niż 20% większa niż pojedynczego pakietu w starej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie 10 dni na odstąpienie wynika z przepisów prawa ustawa o sprzedaży konsumenckiej.

Jeśli kupujesz coś poza siedzibą spółki masz zawsze 10 dni na odstąpienie od umowy.

Więc skąd by nie dzwonili z n czy z cyfry zawsze jest to 10 dni ustawowo.

A co do ofert to jak ich nie opuszczą to woduje nc+.

Wole ich od polsatu ale za mało tv oglądam, żeby 100 bulic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wygląda sprawa opłaty za dekoder w NC+? Do tej pory jako abonent Nki nie płaciłem za Nboxa turbo, jezeli bym przeszedł z tym dekoderem do NC+ to coś się zmienia czy nie. W ofercie nic na ten temat nie ma a konsultant(ka), która dzwoniła nie była pewna czy będę musiał coś dopłacać ( fachowa obsługa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Pani zaproponowała w sumie Platinum + MR z obecnymi dekoderami + HBO za 129zł. Powiedziałem, że 119zł i podpisujemy umowę. Odpowiedziała, że skonsultuje to z przełożonym i będą się kontaktować. Obstawiam, że po świętach oddzwonią z akceptacją. Myślę, że jakbym jeszcze kilka tygodni się z nimi pobawił, to udałoby się zejść nawet na 109zł, ale nie ukrywam, że jeśli za kilka dni zaakceptują 119zł, to migruję.

 

Witam,

 

obecnie mam N-ke z NPremium, HBO (i Filmbox) i MR za 119 PLN.

 

Nikt do mnie na razie nie dzwonił. Dostałem jednak pismo Canal+ Gold + HBO + nVOD+ i HBO OD za 119 PLN.

Zadzwoniłem aby się poinformować. Zeszli z cena na 109 PLN + 20 PLN za MR.

 

Nie mógł mi pan jednak wytłumaczyć jakie kanały Canal+ będą w efekcie w pakiecie Canal+ Gold (mimo, ze na stronie są cztery: family, family2, film, film2).

Również nie był pewny, czy w pakiecie Platinum nc+ GO jest w cenie czy nie (mimo, ze na stronie tak jest napisane).

Według niego, informacje na stronie dotyczą nowych klientów, a nie migrujących.

 

Wie ktoś, jak to jest z nc+ GO?

 

Jeśli zaproponowaliby mi Platinum z HBO, MR i nc+ GO za taka cenę jak u ciebie, zgodziłbym się od reki.

 

Poczekam jeszcze do wtorku i znów się tam zgłoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wytrzymałem i sam do nich zadzwonilem, konsultant po rozmowe z przelozonym podtrzymał wczesniejsza oferte Canal+ Kompakt za 79 zł no i się zdecydowałem :D Coś idzie ku lepszemu..

 

 

To dostales silver i dwa miesiace C+ gratis. Gratulacje, swietny ruch z Twojej strony :) !!

 

 

Nie, upewniałem się parokrotnie w skład pakietu za 79 zł wchodzi najtańszy pakiet, nie pamietam jego nazwy stad kompakt + 6 canal plus wszystko na 12 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mógł mi pan jednak wytłumaczyć jakie kanały Canal+ będą w efekcie w pakiecie Canal+ Gold (mimo, ze na stronie są cztery: family, family2, film, film2).

Również nie był pewny, czy w pakiecie Platinum nc+ GO jest w cenie czy nie (mimo, ze na stronie tak jest napisane).

Według niego, informacje na stronie dotyczą nowych klientów, a nie migrujących.

 

Wie ktoś, jak to jest z nc+ GO?

 

Jeśli zaproponowaliby mi Platinum z HBO, MR i nc+ GO za taka cenę jak u ciebie, zgodziłbym się od reki.

 

Poczekam jeszcze do wtorku i znów się tam zgłoszę.

To by oznaczalo ze za kilka dni moze tygodni(2-3), pojawi sie nowa zmodyfikowana oferta pakietowa i miejmy nadzieje rowniez cenowa dla migrujacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorzf napisał(a):

 

mielnik1 napisał(a):Jednak nie wytrzymałem i sam do nich zadzwonilem, konsultant po rozmowe z przelozonym podtrzymał wczesniejsza oferte Canal+ Kompakt za 79 zł no i się zdecydowałem :D Coś idzie ku lepszemu..

 

 

 

 

To dostales silver i dwa miesiace C+ gratis. Gratulacje, swietny ruch z Twojej strony :) !!

 

 

 

 

Nie, upewniałem się parokrotnie w skład pakietu za 79 zł wchodzi najtańszy pakiet, nie pamietam jego nazwy stad kompakt + 6 canal plus wszystko na 12 miesiecy.

 

Ja byłem w punkcje obsługi NC+ i również dostałem taką propozycję jak kolega napisał 79zał za comfort+ i do tego 6 canal+ przez cały okres umowy a umowa na 12 miesięcy. Wstrzymałem się gdyż wielkie minusy jak dla mnie brak nsport oraz eurosport2. Czekam na lepszą propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja byłem w punkcje obsługi NC+ i również dostałem taką propozycję jak kolega napisał 79zał za comfort+ i do tego 6 canal+ przez cały okres umowy a umowa na 12 miesięcy. Wstrzymałem się gdyż wielkie minusy jak dla mnie brak nsport oraz eurosport2. Czekam na lepszą propozycję

 

 

Przy takiej opcji można wziąć multiroom? W comforcie na stronie nie ma możliwości wzięcia dekodera z opcją multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ma być MR w cenie,

Ja byłem w punkcje obsługi NC+ i również dostałem taką propozycję jak kolega napisał 79zał za comfort+ i do tego 6 canal+ przez cały okres umowy a umowa na 12 miesięcy. Wstrzymałem się gdyż wielkie minusy jak dla mnie brak nsport oraz eurosport2. Czekam na lepszą propozycję

No tak ale na nsport szału nie ma żużel, jeden mecz lm a na eurosporcie mecze Bvb,ale co kto woli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie chyba po swietach zdecyduje. teraz mam c+ 68zl i n 58zl = 126zl. Maja dla mnie Platinum(99) + MR od cyfry(10zl) + 1 box+ (aktywacja za 0zl) i drugi dekoder mam swoj czyli 109zł. Zawsze to 17zł mniej a płacimy na 2 rodziny.

 

Tylko że takie stawianie sprawy jest nieco błędne. Załóżmy że płaciłeś 68 za 100 kanałów w cyfrze i 58 za 100 kanałów w nce (liczby przykładowe) to to połączeniu w nc+ masz ich ze 120, bo większość się dublowała a nawet kilkanaście kanałów znika, stad uważam że podwyżki rzędu 50% czy więcej na pakiecie to przesada, Tak racja, płaciłbyś teraz mniej, ale wynika to z tego że poprzednio przepłacałeś za pewne rzeczy podwójnie, więc wydaje mi się że skoro platformy się łączą to cena pakietu nie powinna być więcej niż 20% większa niż pojedynczego pakietu w starej platformie.

 

Nie jest błędne w moim przypadku, pisałem że to 2 rodziny, miałem 100 kanałów i płaciłem 68, teraz mam 120 i płacę\będę płacił 54zł i 50gr. To samo w drugiej rodzinie. Dla takich osób fuzja jest na plus i tylko dla takich. Niestety nie dla wiekszaosci a tych jest zapewne ponad 90%. Uwazam ze to pod te osoby powinna byc robiona oferta no ale sie nie popisali, poszli w zlym kierunku korzysci dla nielicznychbo bo pojedyńczy abonent oczywiście dużo traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bylem dzis na moment w tesco ;) wiec takiej kolejki do kiosku i punktu NC+ jeszcze nie widzialem , ludzie chyba migrowali albo podpisywali nowe umowy bo kazdy odchodzil z dekoderami pod reka ... naprawde bylem w wielkim mega SZOKU

 

Pewnie podpisywali umowy na pakiet Comfort+ i dekodery Box+ Hah :-)

 

Tymczasem II połowa - Stuttgart - Dortmund 0-1 bramka Piszczek 29'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...