Skocz do zawartości

wrphn

Użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O wrphn

 • Tytuł
  Niedoświadczony

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wrphn

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @MZKS1929 no właśnie wiem. Ale @tweed77 podsunął proste rozwiązanie które mi pasuje. Telewizja na kartę. te pare tygodni w roku... dla mnie spoko. Tylko mecze tam oglądamy.
 2. wrphn

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Witam Forum, Otóż do tej pory miałem następujący sprzęt: - NC+ - Multiroom Premium - Dekoder Turbobox+ (jako główny) - Dekoder Box+ (jako dodatkowy) Chętnie oglądam mecze reprezentacji na działce, więc zakupiłem dekoder Opticum Sloth Combo Plus. Wystarczyło zabrać na działkę kartę z dodatkowego dekodera i można było oglądać mecze. Canal+ i HBO nie działały. Jednak te kanały które były dla mnie ważne mogłem oglądać. Aktualny sprzęt: - NC+ - Multiroom Standard - Dekoder 4k UltraBox+ (jako główny) - Dekoder WiFiBox+ (jako dodatkowy) Otrzymałem również nowe karty do dekoderów, które już nie działają z dekoderem Opticum. Jeśli dobrze rozumiem NC+ zmieniło lub zmodyfikowało system kodowania i parowania kart z dekoderami. Pytanie, czy takie rozwiązanie jakie miałem (dodakowy dekoder na działce) będzie nadal możliwe? I czy potrzebny będzie nowy dekoder, a jeśli tak to jaki? Dzięki z góry.
 3. wrphn

  Opticum HD Sloth Combo Plus

  Witam Forum, mam pytanie dotyczące pośrednio tego dekodera. Jeśli nie pasuje do tego tematu, chętnie przesunę do innego wskazanego wątku. Otóż do tej pory miałem następujący sprzęt: - NC+ - Multiroom Premium - Dekoder Turbobox+ (jako główny) - Dekoder Box+ (jako dodatkowy) Chętnie oglądam mecze reprezentacji na działce, więc zakupiłem dekoder Opticum Sloth Combo Plus. Wystarczyło zabrać na działkę kartę z dodatkowego dekodera i można było oglądać mecze. Canal+ i HBO nie działały. Jednak te kanały które były dla mnie ważne mogłem oglądać. Aktualny sprzęt: - NC+ - Multiroom Standard - Dekoder 4k UltraBox+ (jako główny) - Dekoder WiFiBox+ (jako dodatkowy) Otrzymałem również nowe karty do dekoderów, które już nie działają z dekoderem Opticum. Jeśli dobrze rozumiem NC+ zmieniło lub zmodyfikowało system kodowania i parowania kart z dekoderami. Pytanie, czy takie rozwiązanie jakie miałem (dodakowy dekoder na działce) będzie nadal możliwe? I czy potrzebny będzie nowy dekoder, a jeśli tak to jaki? Dzięki z góry.
×