Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
A jaki masz teraz pakiet ja mam Full+HBO+Cinemax+nbox 250GB i propozycja 109 Platyna na 18mc o 99 nie ma mowy.

 

Mam pakiet Filmowe HD :HBO,Npremium ,Filmbox za 89 pln

Teraz chcą mi dać platyne za 99

 

To powiem ci, że nie rozumiem ich podejścia mam wyższy pakiet płacę więcej a o 99 nie chciał gadać :shock:

 

Własnie o to chodzi że oni nie chcą abyśmy mniej nie płacili....

Ja płace 89 to chcą abym 99 płacił

Ty płacisz więcej odemnie to proponują ci cene wyższą od tej mojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby zeszli z platyną do 89, bo wtedy jest szansa na universe+ za jakieś 45, a może nawet 40, na co bardzo liczę.

 

max co można utargować na universe+ to 49 na 12m /ktoś ściemniał że dostrał dodatkowo HBO na 6 m - nie potwierdzone/

niestety osobiscie pakują mi na siłe za universe+ 49 na9m i 59 na kolejne 9 m

 

 

 

myślę że 49 zł na 12 m to byłaby dobra oferta i nizej nie zejdą, oferta porównywalna z CP pakiet FamiluMaxHD + Film HD tam ci wyjdzie ok 54 za miesiąc - masz więcej kanałow w tym pakiet FilmBOX /ale mniej HD/

 

pytanie czy dla migrujących z n WPT za 48 jest do wyjecia univers+ za 49 zł na 12 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z przemiłą konsultantką otrzymałem takie oto warunki: Canal+ gold za 69 zł oraz canal + i canal + sport do końca czerwca z możliwością wymiany dekodera bez opłaty aktywacyjnej. Oczywiście nie zgodziłem się na te warunki. Mówiąc że kanały które oglądam mam obecnie w umowie przy tej samej kwocie pani ni z gruchy ni pietruchy wypaliła że teraz to taka promocja bo święta itp a potem może być jeszcze drożej. Ja rozumiem że to naciąganie konsultantki aby tylko zgarnęła prowizje, ale mówić że może być jeszcze drożej? Ta platforma musi być naprawdę super hiper premium :lol2: Eurosporty itp które nie są zagwarantowane w umowie będą na pewno do końca sierpnia.

 

Jaki dekoder mogłeś wziąć bez aktywacji?

 

Mediabox,Turbobox i PVR box, więc wychodzi na to że wszystkie. Chodzi o aktywację 49 zł bo za dzierżawę musiałbym płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby zeszli z platyną do 89, bo wtedy jest szansa na universe+ za jakieś 45, a może nawet 40, na co bardzo liczę.

max co można utargować na universe+ to 49 na 12m /ktoś ściemniał że dostrał dodatkowo HBO na 6 m - nie potwierdzone/

niestety osobiscie pakują mi na siłe za universe+ 49 na9m i 59 na kolejne 9 m

 

myślę że 49 zł na 12 m to byłaby dobra oferta i nizej nie zejdą, oferta porównywalna z CP pakiet FamiluMaxHD + Film HD tam ci wyjdzie ok 54 za miesiąc - masz więcej kanałow w tym pakiet FilmBOX /ale mniej HD/

 

pytanie czy dla migrujących z n WPT za 48 jest do wyjecia univers+ za 49 zł na 12 m

Na wypowiedzeniu może jeszcze zejdą parę złotych. Albo dorzucą coś w gratisie na parę miesięcy. Osobiście wolałbym niższą cenę niż jakiś bonus, ale zobaczymy. 45-40 to taki najbardziej optymistyczny wariant.

 

Aktualnie i tak wymagają żeby płacić więcej, bo w okresie minimalnym i tak nie można zmniejszyć (obniżyć ceny) pakietu. Ale po wysłaniu wypowiedzenia to podejście powinno się zmienić, mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną, ale dla mnie też sie liczy czas trwania umowy. 18miesiecy odpada,a tylko to mi proponuja.

Na ten moment abonament na 18 miesięcy wydaje się lepszy, ponieważ będzie się kończył pod koniec przyszłego roku, a jak wiadomo wtedy są najlepsze promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś trzeci telefon. Pani w słuchawce bojowo nastawiona, wręcz prezentowała wariant siłowy. Zaproponowała mi Platinum za 99+10 MR+20 za dekoder PVR. Pomijając fakt, że w APS to samo mam za 109 zł, uderzyłem w sprawy formalne. Otóż mam PVR bezpłatnie do końca umowy o abonament (na piśmie potwierdzone) - konsultantka na to, że tamta promocja nie obowiązuje, ja że gratis to do końca umowy a nie promocji, ona na to, że Cyfry już nie ma. Więc ja pytam - proponuje Pani aneks czy nową umowę? Ona, że aneks, ja więc dalej w zaparte, że dekoder musi być gratis, ona zmienia, że to nowa umowa więc ja, że mam 10 dni na rozwiązanie, ona NIE bo to jednak aneks...

Odpuściłem, powiedziałem, że siedemdziesiąt kilka zł podwyżki nie przyjmę i proszę dzwonić jak Platinum z dekoderem i MR będzie za 90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek: A czytałeś ten list, który zostanie wysłany po świetach? Kurde jasnowidze!

A to kolega jeszcze najnowszych skanów listów do abo C+ nie widział? Ktoś tu je zamieszczał, chyba kilkanaście stron wstecz. O ile to nie fake.

 

Dla przypomnienia

 

http://iv.pl/images/99655628876709997407.jpg

http://iv.pl/images/16526391344957530389.jpg

 

Nie wiem kto to dał i czy prawdziwe ale warto poczekać i się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie najlepsza oferta dla Cyfry na Platinum??

 

Ja dostałem przed chwileczką 99+10 zł MR. Odrzuciłem.

 

Albo Cyfra Optimum HD 77zł z MR, umowa do lipca 2014

 

 

To po co chcesz przechodzić skoro praktycznie nic nie zyskasz?

 

No mnie też to zastanawia, ludzie pchają się do encepence za wyższą cenę i jeszcze tracą. Rozumiem ze możne ktoś nie oglądał HBO czy innych kanałów ale je miał za niższą cenę a teraz ich nie będzie mieć a będzie płacić więcej. Może ktoś mi to wytłumaczyć jaki w tym sens?

wczoraj dostałem platyne za 89 zł wypowiedzenie wysłałem miałem do końca umowy 5 dni i niby dali mi hbo na 6 miesięcy gratis ale nie mam napisane w ica ale kanały świecą zobacze jak umowa przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby zeszli z platyną do 89, bo wtedy jest szansa na universe+ za jakieś 45, a może nawet 40, na co bardzo liczę.

 

max co można utargować na universe+ to 49 na 12m /ktoś ściemniał że dostrał dodatkowo HBO na 6 m - nie potwierdzone/

niestety osobiscie pakują mi na siłe za universe+ 49 na9m i 59 na kolejne 9 m

 

 

 

myślę że 49 zł na 12 m to byłaby dobra oferta i nizej nie zejdą, oferta porównywalna z CP pakiet FamiluMaxHD + Film HD tam ci wyjdzie ok 54 za miesiąc - masz więcej kanałow w tym pakiet FilmBOX /ale mniej HD/

 

pytanie czy dla migrujących z n WPT za 48 jest do wyjecia univers+ za 49 zł na 12 m

Nikt tu nic nie ściemniał. Universal za 49 na 12 miesięcy i HBO (3 kanały) na 6 miesięcy bez opłat. Taką ofertę dostałem i kolejny raz potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną, ale dla mnie też sie liczy czas trwania umowy. 18miesiecy odpada,a tylko to mi proponuja.

Na ten moment abonament na 18 miesięcy wydaje się lepszy, ponieważ będzie się kończył pod koniec przyszłego roku, a jak wiadomo wtedy są najlepsze promocje.

Problem w tym, że nie wiadomo do końca co z tymi kanałami niegwarantowanymi. No i ktoś tu coś przebąkiwał o wycofaniu 2 niezależnych kart w MR.

 

Abonenci C+ zmuszeni do migracji z 1 lipca będą mieli trochę lepiej, bo jak ktoś zmigruje w ostatnich dniach czerwca, to koniec umowy wypadnie mu na same święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Adam: No i gdzie masz tu przymus? to listy dla Cyfrowiczów i tam można zostać do końca umowy. Zerwać można bo.... w następnym poście dam linka do nowego newlettera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie pchają bo nie widzą alternatywy. Też sie pcham hehe

 

Alternatywa zawsze jest. Jest konkurencja i internet. Zrozum, że oni bez nas nie przeżyją ale my bez nich tak i to powiem Ci że nawet lepiej nam będzie bo nie oślepniemy tak szybko.

 

Konkurencja? Cp? U mnie kablówka odpada. Internet? Mam żonę i dziecko i raczej to nie przejdzie,bo ma byc byc jak najłatwiej i stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam: No i gdzie masz tu przymus? to listy dla Cyfrowiczów i tam można zostać do końca umowy. Zerwać można bo.... w następnym poście dam linka do nowego newlettera.

 

No właśnie o to chodzi że nie ma przymusu i dlatego trzeba czekać na rozwój sytuacji a nie lecieć jak bydło do rzeźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym mówiłem:

Witam wszystkich jestem tu nowy i rozwieję wasze wątpliwości co do migracji abonentów cyfry. Obecnie mam umowę Supermremium + mr za 97 zł zaakceptowana z końcem lutego 2013 na 18ms.+ cinem, filmbox(7ms) + hBo go + nsport +6ms.

Wczoraj trafiło do mnie pismo datowane na 02.04.2013 (MOŻE POMYŁKOWO WYSŁALI ZA WCZEŚNIE) Z PROPOZYCJĄ MIGRACJI na Platinum z HBO za 149zł. Umowa ma obowiązywać 18 ms począwszy od 1 lipca. Nie ma możliwości pozostania przy obecnej umowie. W przypadku braku akceptacji mam wysłać wypowiedzenie w terminie 14 dni. A wiec wszyscy muszą migrować. W lutym starałem się negocjować warunki zapewniano mnie umowa obowiązuje na 18 ms a tu zonk. Często sledze forum dlatego dziele się tą informacją bo wątpliwości sa duże a ja już mam pismo Pozdrawiam

Poprosimy o skan tego pisma.

Proszę skan i konczcie dyskusję migracja obowiązkowa dla abonentów cyfry od 01.07

http://www.tinypic.pl/wa4lqk8t4a2v

http://www.tinypic.pl/gfswgz0doy87

http://www.tinypic.pl/6kd9499cg4m8

1 i 2 strona + tabela opłat sa jeszcze 2 str. regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie pchają bo nie widzą alternatywy. Też sie pcham hehe

 

Alternatywa zawsze jest. Jest konkurencja i internet. Zrozum, że oni bez nas nie przeżyją ale my bez nich tak i to powiem Ci że nawet lepiej nam będzie bo nie oślepniemy tak szybko.

 

Konkurencja? Cp? U mnie kablówka odpada. Internet? Mam żonę i dziecko i raczej to nie przejdzie,bo ma byc byc jak najłatwiej i stabilnie.

 

Też mam zonę i dziecko ale co to ma do tego. Jeśli oferta CP ci nie odpowiada to masz jeszcze TP lub Netie albo DVB-T i wypożyczalnie. Kablówek nie liczę bo u mnie też niema. Są jeszcze mniej legalne źródła ale chyba nie o to chodzi by z nich korzystać.

Jeśli chodzi o dzieci to CP ma dobrą ofertę, zresztą małemu brzdącowi raczej TV bym nie polecał. Co do twej Pani to nie wiem co lubi ale wszelkie kobiece programy ma też CP więc spokojnie coś wybierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam: No i gdzie masz tu przymus? to listy dla Cyfrowiczów i tam można zostać do końca umowy. Zerwać można bo.... w następnym poście dam linka do nowego newlettera.

Listy - te skany to marketingowy bełkot nic więcej, liczą się załączniki w postaci regulaminów , umów, cenników itd. które pisane drobnym maczkiem i tym razem bełkotem prawniczym stanowią o przymusowej migracji ( w sensie jak nie zmigrujesz to Ty musisz wypowiadać umowę, a nie firma, która ją zrywa).

:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby zeszli z platyną do 89, bo wtedy jest szansa na universe+ za jakieś 45, a może nawet 40, na co bardzo liczę.

 

max co można utargować na universe+ to 49 na 12m /ktoś ściemniał że dostrał dodatkowo HBO na 6 m - nie potwierdzone/

niestety osobiscie pakują mi na siłe za universe+ 49 na9m i 59 na kolejne 9 m

 

 

 

myślę że 49 zł na 12 m to byłaby dobra oferta i nizej nie zejdą, oferta porównywalna z CP pakiet FamiluMaxHD + Film HD tam ci wyjdzie ok 54 za miesiąc - masz więcej kanałow w tym pakiet FilmBOX /ale mniej HD/

 

pytanie czy dla migrujących z n WPT za 48 jest do wyjecia univers+ za 49 zł na 12 m

Nikt tu nic nie ściemniał. Universal za 49 na 12 miesięcy i HBO (3 kanały) na 6 miesięcy bez opłat. Taką ofertę dostałem i kolejny raz potwierdzam.

 

soorki, ale może jesteś jedyny który to utargował

chwalebny wyjatek więc miłobyłoby gdyby ktoś jeszcze potwierdził taka ofertę, bo wtedy wiadomo o co mozna walczyć gdy dzwonią

pytanko - oferta po wypowiedzeniu i z jakiego pakietu migracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam: No i gdzie masz tu przymus? to listy dla Cyfrowiczów i tam można zostać do końca umowy. Zerwać można bo.... w następnym poście dam linka do nowego newlettera.

Listy - te skany to marketingowy bełkot nic więcej, liczą się załączniki w postaci regulaminów , umów, cenników itd. które pisane drobnym maczkiem i tym razem bełkotem prawniczym stanowią o przymusowej migracji ( w sensie jak nie zmigrujesz to Ty musisz wypowiadać umowę, a nie firma, która ją zrywa).

:read:

Chcą dać zarobić Poczcie Polskiej, przecież jak nawet z 1/5 abo wyśle wypowiedzenia, kilka złotych na każdym liście, i parę baniek wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...