Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AdamU, ja np. jestem enkowiczem, zostawiałem im numer jak tylko wystartowała ich strona, potem jeszcze raz, jak nc+ wystartowało z ofertą (z ciekawości, by sprawdzić co przygotowali dla mnie), parę dni temu wysłałem sms-a do nich o treści "ncplus" i dotąd nie dostałem ani jednego telefonu ;)

 

Może Cie nie lubią :mrgreen: a może się nie wyrabiają z telefonami. To jest moja teoria i nie mówię że jest słuszna ale zauważ że na początek poszły listy do Enkowiczów do Cyfrowców mają iść po świętach więc może coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem platyne za 89+ hbo na 6 miesięcy gratis 2razy dzwonili a ja raz ,wczoraj nie zgodziłem się na platynę za 99zł+hbo na 6 miesięcy a dzisiaj zadzwonili i dali mi jak to powiedział

ostatnią unikalną propozycje mega promocji platynę za 89+ hbo na 6 miesięcy gratis i się zgodziłem i mogli tak od razu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem platyne za 89+ hbo na 6 miesięcy gratis 2razy dzwonili a ja raz ,wczoraj nie zgodziłem się na platynę za 99zł+hbo na 6 miesięcy a dzisiaj zadzwonili i dali mi jak to powiedział

ostatnią unikalną propozycje mega promocji platynę za 89+ hbo na 6 miesięcy gratis i się zgodziłem i mogli tak od razu .

a wszesniej co miales cyfre czy n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem platyne za 89+ hbo na 6 miesięcy gratis 2razy dzwonili a ja raz ,wczoraj nie zgodziłem się na platynę za 99zł+hbo na 6 miesięcy a dzisiaj zadzwonili i dali mi jak to powiedziałostatnią unikalną propozycje mega promocji platynę za 89+ hbo na 6 miesięcy gratis i się zgodziłem i mogli tak od razu .

 

Jaka cena po 6 miesiacach za HBO?? 30 zl?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nawet po 30 zł to wychodzi średnio po 15 zeta.

a ja wierze, bo ja miałem taką propozycję Platyna + HBO za 99,00. Tylko, że ja w ogóle rezygnowałem z eNki już 3 m. temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem platyne za 89+ hbo na 6 miesięcy gratis 2razy dzwonili a ja raz ,wczoraj nie zgodziłem się na platynę za 99zł+hbo na 6 miesięcy a dzisiaj zadzwonili i dali mi jak to powiedział

ostatnią unikalną propozycje mega promocji platynę za 89+ hbo na 6 miesięcy gratis i się zgodziłem i mogli tak od razu .

 

i jeszcze powiedz jaka dlugosc umowy? 12 czy 18?

ja przed chwila podczas rozmowy dowiedzialem sie ze "taka opcja jak platyna za 89 zl nie istnieje i nikt dostac jej nie mogl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam mają syf i [beep] mieli dzisiaj do mnie dzwonić z tąofertą 79 zł najtańszy pakiet + 6 canal + na 12 m no i okazuje sie ze juz z tego nie skorzystam.

Konczy mi sie umowa 1 kwietnia i juz tak jakby zostałem PRZED CZASEM wyczyszczony z bazy

BRAWO dla NC+

 

wydaje sie ze z takimi super ofertami wyskakuja jacys srednio kumaci konsultanci

a potem sie okazuje ze np. canaly masz na 2 miechy tak jak w standard ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że powinni nam dać WSZYSTKO za darmo dożywotni FULL - All Inclusive i 6 dekoderów multibox+ do MR. I codziennie powinni do nas dzwonić i nas przepraszać. I przysyłać lizaki i landrynki i westalki, które będą nas wachlować, kiedy będziemy oglądać ZA DARMO mecz na nowym canal+JAMOJEMIMNIE. A tak serio to WSTYD. Polactwo. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję. Jesteście takimi samymi cwaniakami jak prawnicy nc+, czyli jesteście siebie warci i mam nadzieję, że się pozabijacie w tych uokikach, sądach i aps-ach. Powinni to nadawać na CANAL+Buractwo. Amen. Teraz się na mnie powyżywajcie :) Sr..m na to. Miłej wojny o 10 zł i Wesołych Świąt. :lol2:

A ja uważam że weterynarz powinien cię uśpić [beep]ie

A może masz ochotę uśpić mnie osobiście? Np. dekoderem w łeb i po kłopocie. Albo skrzydłem o brzozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma teraz Platyny za 89 złotych :)

mozna z MR wyciągnac za 99 :) ale nie ma sensu ponieważ po świetach to samo bedzie jeszcze taniej

 

too late. mi okienko przestaje swiecic juz 31 marca.

dostalem

- platyna 99 zl juz z multi i moimi dekoderami z cyfry

- 12 miesiecy umowa

- do tego za 1,99 history hd

 

jestem na cyfrze za 133 zl z dekoderami i multi w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć w tę Platynę za 89 zł... i to jeszcze z HBO za free na 6 miechów ;)

 

podobnie

universe+ za 49 na 12m +HBO na 6 m

silver+ za 64 na 12m +HBO na 6 m

ktoś może potwierdzić takie oferty

 

 

Czy te oferty HBO 6 miesięcy gratis po 6 miesiącach przechodzą w obowiązkowe HBO za 30 zł czy to promocja gdzie można zrezygnować z HBO ?

( o ile takie coś istnieje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon ze strony NC+

1.Platinum 109zł + MR 10zł - mówiąc że znam wszystkie ceny , miły konsultant zmienił swoja propozycje...

2.Platinum 99zł Mr 10zł

Inne opcje

Universe + 49zł / 18m , Silver + na początku 69zł /18m , Gold 79zł /18m.

 

Oczywiscie narazie podziękowałem życzac wesołych świat.

 

PS: Informacje którą otrzymałem , oferty te są dawane wszystkim abonentom nie ma możliwosci wyciągniecia Platinum za 89zł / jak narazie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te oferty HBO 6 miesięcy gratis po 6 miesiącach przechodzą w obowiązkowe HBO za 30 zł czy to promocja gdzie można zrezygnować z HBO ?

( o ile takie coś istnieje )

 

mi na info powiedzieli ze nie ma takiej opcji

platne od razu, cena dla mnie 20 zl / miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć w tę Platynę za 89 zł... i to jeszcze z HBO za free na 6 miechów ;)

 

podobnie

universe+ za 49 na 12m +HBO na 6 m

silver+ za 64 na 12m +HBO na 6 m

ktoś może potwierdzić takie oferty

Dziś zmigrowałem na silvera za 64 zł, a proponowano mi universe za 49, umowy na 12 miesięcy. Tylko nie wiem jak z tym HBO, a nie pytałem nawet bo mnie to w zasadzie nie interesowało. Ale w platynę za 89 jestem jak najbardziej w stanie uwierzyć, tak samo jak w golda za 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak w golda za 79.

 

gold tak bo zrzucaja srednio 20 zl z abo ze strony

 

jeszcze jedno ... powiedzial mi ze w platynie dla migrujacych jest wszystko to co na stronie ... czyli go+ i vod

wczesniej ktos pisal ze ta platyna jest okrojona

pytalem specjalnie dwa razy - konsultant bardzo kumaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...