Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja mówię tyle co dostałem w liście, ty też pewnie dostaniesz więc jak będzie ok. 10.04 to warto się dowiedzieć czegoś u nich bo oni zawsze wyjdą na swoje i poszkodowany będzie ty jak dostaniesz kiepski pakiet za dużą kasę.

 

Tak, ale mówimy o abonentach Cyfry.....

 

Jestem abonentem Cyfry i umowa kończy mi się 31.05.2013. Zgodnie z informacją konsultanta wypowiedzenie wysyłam więc do końca kwietnia bo tak mam zapisane w umowie. Nie wiem skąd data 18.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet Canal+ Optimum wraz z miltiroomem za 88zł. Umowa kończy mi się 31.03.2013, wypowiedzenie wysłałem juz w lutym. Dzisiaj otrzymałem pierwszy telefon z NC+. Pakiet Canal+ Platinum za 99 zł ,multiroom z N za 10 zł i mediabox+ za 10zł na miesiąc. Aktywacja tylko za 2 dekoder do multiroom. Czy warto się skusić na takie warunki, czy lepiej poczekać na coś lepszego. Dodam ,że jak zostanę na starym sprzęcie to multiroom za darmo. Nie wiem , czy to nie podpucha jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecim telefonie otrzymałem najlżejszą jak do tej pory ofertę:

C+PLATINUM 99zł(m-c) + MR 20 (m-c).

Sprzęt w cenie regularnej:P

 

Obecnie posiadam: C+OPTIMUM HD + HD promo BEZ MR za 94zł.

 

Warto przejść?

Mi zależy najbardziej na sprzęcie nc+, bo miałem nke przez 3 lata a niedawno przeszedłem do Cyfry+ a sprzęt w Cyfrze, to jakiś [beep] totalny...

 

Co o tym myślicie?

 

Ja dostałem Propozycje C+PLATINUM za 99zł + MR gratis, z racji tego że jestem długoletnim abonentem (tylko 3 lata (śmiech))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jestem abonentem Cyfry i umowa kończy mi się 31.05.2013. Zgodnie z informacją konsultanta wypowiedzenie wysyłam więc do końca kwietnia bo tak mam zapisane w umowie. Nie wiem skąd data 18.04.

Dwa tygodnie od ostatecznych zmian programowych, które wchodzą w dniu 05.04.2013. Jeśli nie wypowiesz w ciągu 14 dni to w oczekiwaniu na rozwiązanie umowy wg standardu (1 miesiąc) zapłacisz wg nowego cennika za ostatni miesiąc trwania umowy. Tak mniej więcej to wygląda.

W pierwszym przypadku zrywasz umowę ze względu na zmiany programowe.

W drugim przypadku z uwagi na przysługujące Ci prawo wypowiedzenia umowy bez podania przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko dotyczące migracji do NC+. Umowę z N-ką mam do września ( WPT + N premium + HBO za 59 zł ) co się stanie jeżeli nie zdecyduje się na przejście do NC+ tylko pozostanę w N-ce? ewentualnie czy mogę przejść na Univwerse+ za 59 zł. Poza tym bardzo nie podoba mi się zapis małym druczkiem "Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1" i to we wszystkich pakietach. Mogą sobie żonglować kanałami jak chcą a jest ich trochę oznaczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

gratis dwa pace pvr

Wytłumaczy mi ktoś co to są te pace pvr i w jaki sposób można je dostać gratis?

stare dekodery cyfry.jesli przechodzisz z enki to i tak chyba nie mozesz dostac.poza te nkowe sa lepsze.jednak pace mozna dostac z multi na starych zasadach cyfry z 2 kartami(tak jak ja np).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy dzisiaj dostałem pismo od nc+ odnosnie nowej umowy jestem w n mam pakiet swiat hd +n premium 1,2,3,4 płace 69 zaproponowali mi silver za 79 to jakies kpiny zeby 4 premiowane kanały zastąpic 2 canal family, aha jest adnotacja tzn w tabelce sa dwie sumy 79 i 109*zł dostawca uslug zastrzega sobie prawo do stosowania promocji i upustów odnosnie wskazanej opłaty,w stosunku do poszczególnych grup abonentów poprostu kpią sobie z klientów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w n od 5 lat

mialem wszystkie pakiety + history za 54,60 czy cos kolo tego i turbo dekoder

dzis w punkcie zaoferowali mi silver + za 64 + 1.99 za history i zostaje z turdo za 0 zl

odrzucilem oferte i wysle wypowiedzenie po 1 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...