Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A odnośnie samej oferty jaką dostałeś, to nie jest moim zdaniem taka zła. Sam poczekam jeszcze czy coś się nie poprawi w tej kwestii, ale w razie czego na coś takiego mógł bym się zgodzić. Obecnie płacę za kończącą się umowę w n'ce 98zł + kończącą się w sierpniu umowę w cyfrze 19zł, czyli razem 117zł. 12zł więcej za pełną paczkę canal+ i brak konieczności skakania pomiędzy dwoma dekoderami to dla mnie niezła oferta.

 

I to jest właśnie to - tak na prawdę na połączeniu obu platform zyskują Osoby, które mają i jedna i drugą platformę natomiast Ci co mają tylko 1 platformę są z góry na przegranej pozycji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego w sieci. Może już to gdzieś było:

 

"CANAL+ Family i CANAL+ Family 2

- 4 hity tygodniowo w tym 1 premiera

- 2 premierowe odcinki seriali

- Wybrane wydarzenia sportowe

- Liga Francuska

- Liga Hiszpańska

- Koszykówka

- Rugby

- Najlepsze koncerty, dokumenty i rozrywka

- LIGA MISTRZÓW (min. 2 mecze grupowe)

- LIGA HISZPAŃSKA (większość meczy)

- LIGA FRANCUSKA (większość meczy)

- NBA (min. 1 mecz)

- WNBA (min. 1 mecz)

- PUCHAR 6 NARODÓW

- DUCHAR DAVISA

 

Canal+ i C+Sport

-LIGA MISTRZÓW ( mecze grupowe i pucharowe)

-LIGA ANGIELSKA (cała)

-LIGA HISZPAŃSKA

-LIGA FRANCUSKA

-T-MOBILE EKSTRAKLASA ( 6 meczy z kolejki)

-NBA ( min. 2 mecze)

-WNBA

-EUROLIGA

-PUCHAR 6 NARODÓW

-DUCHAR DAVISA

-SPEEDWAY GRAND PRIX (całe)

-SPEEDWORLD CUP (cały)

-MMA BELLATOR (cały)

 

Canal+ Film i Canal+ Film 2

-Propozycja dla wielbicieli dobrego filmu od najnowszych hitów kinowych do najlepszych filmów wszech czasów. Zdobywcy Oskarów, nagród Emmy i Złotych Globów. Największe gwiazdy, unikalne seriale oraz najlepsze polskie filmy.

 

Zestawieni przygotował Lukasz Recheta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie z tym liczeniem dni itp

 

Od startu minelo zaledwie 5 dni !!!! poczekajcie tydzien, dwa jeszcze, na pewno sie to wszystko pozmienia

 

Nie jestem jeleniem. Już przegrami u mnie kłamstwami, matactwem. Nawet za 79 zł ni wziąłbym Platinum. Przegrali u mnie po całości.

W tym kanały nie gwarantowane. Potem będe płakał, jak mi zabiorą Eurospoty lub inne programy przez 18 miesięcy? nie dziękuje beze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Again34, za przeproszeniem; czy ty człowieku jesteś normalny? Wiesz co to znaczy PROMOCJE DLA MIGRUJĄCYCH?!! Wczoraj był tu taki jeden i dostał bana za robienie syfu.Nic nas nie obchodzi co ty myślisz.Znajdz odpowiedni temat wątku i tam pisz swoje mądrości.Ludzie litości!TEMAT TO PROMOCJE DLA MIGRUJĄCYCH

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie z tym liczeniem dni itp

 

Od startu minelo zaledwie 5 dni !!!! poczekajcie tydzien, dwa jeszcze, na pewno sie to wszystko pozmienia

 

Nie jestem jeleniem. Już przegrami u mnie kłamstwami, matactwem. Nawet za 79 zł ni wziąłbym Platinum. Przegrali u mnie po całości.

W tym kanały nie gwarantowane. Potem będe płakał, jak mi zabiorą Eurospoty lub inne programy przez 18 miesięcy? nie dziękuje beze mnie

zluzuj troche ..wiemy ze nie jestes jeleniem ..ja wierze :) to co Ty zrobisz to Twoja sprawa ..ale juz to co my..to juz nie Twoja..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ooo to pewnie i ja dziś dostanę tajemniczy list z C+. Super już przybyło mi 99 zeta w kieszeni z eNki, a zaraz podziękuję C+ i kolejne pieniążki do kieszeni. Nie ma co. Wiosna idzie i trzeba nałykać się powietrza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką o to propozycję migracyjną od NC+, skrojoną "idealnie" do moich potrzeb:

1452921.jpeg

Nic nowego. Przypomnę tylko, że taką propozycję dostałem już 19 lutego. Canal+ Silver za 79 zł na 18 miesięcy. Bardziej byłem wówczas nakłaniany na Canal+ Platinum za 99 zł na 18 miesięcy w niezmiennej cenie. Pamiętam jak wielu z niedowierzaniem pisało o tamtej ofercie, jak i o tym, że na pewno nie miałem telefonu z C+.https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30095&start=45#p718355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek miła pani z punktu Cyfry+ zaproponowała mi Platinium z HBO za 119 zł bez wymiany dekodera na 18 m-cy - grzecznie podziękowałem - poczekam aż zadzwonią. I zadzwonili : Platninium z HBO za 149 zł lub ALL za 179 zł ( oczywiście bez dekoderów ) ;)

Również grzecznie podziękowałem ;) Mają niezły sajgon. Trzeba poczekać na po świętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...