Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi się skończy dotychczasowa oferta, która mnie satysfakcjonowała. A Ty się zdecyduj, bo na jednym forum piszesz, że już zmigrowałeś do nc+, a na drugim, że jeszcze nie.

ja migrowałem do nc+ i nie narzekam początkowo miałem mieszane odczucia ale teraz jest ok

mało kto potrafilby przyznać się do bledu.

 

@baca90 dzwonili do mnie i zaproponowali all za 174 :D z multiroomem, a ja Ci biednemu kazałem czekac :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem się trochę przygotować do negocjacji i policzyłem ile na prawdę jest kanałów w pakietach, konsultanci jak wiadomo nawijają bzdury prosto ze skryptu rozmowy

 

COMFORT+, którzy rzekomo ma 70 kanałów po odjęciu dubli SD tych samych kanałów które są w HD oraz kanałów obcojęzycznych (w stylu France24) ma tych kanałów już tylko 56 z czego 25 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

COMFORT+ to tylko 31 KANAŁÓW!

 

UNIVERSE+, którzy ma 108 kanałów po odjęciu jak wyżej, ma tych kanałów tylko 93 z czego 38 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

UNIVERSE+ to tylko 55 KANAŁÓW!

 

Lecimy dalej,

C+ SILVER to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+

C+ GOLD to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+Family i 2 Pseudo Premium Canal+Film

 

wiadomo wszystko co najlepsze z filmu, a przede wszystkim sportu będzie na Canal+ i Canal+Sport czyli w C+ PLATINIUM.

 

W tej chwili mam Wszystkie Pakiety w N + 7 kanałów premium (4xnPremium i 3x HBO) za 69zł, jedyne na co moge przystać to C+ PLATINIUM za tą samą cenę, czyli 69zł.

Nic więcej nie jest to warte, mam jeszcze na siebie dwie umowy w Cyfrze, więc jak nie przystaną na moje warunki to wypowiadam wszystkie 3.

 

Kopiujcie i korzystajcie z tych wyliczeń w rozmowach z PartyLinie, niech wiedzą że nie tylko oni mogą grać liczbami kanałów jak im się podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie cytujemy ostatniego posta w całości"

 

Jeśli będziecie uporem maniaka to dalej czynić, to polecą kary.

Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

Już mi ręce opadają.

wyluzuj trochę :lol2: chociaż jest wesoło

nie kumam jak można teraz migrować?gdy po 05.04.13 będzie dużo taniej!a później płacz ,będzie do następnych świąt -że tyle płacą i utrzymują resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj miałem telefon z nc+, trochę niekomfortowo bo w samochodzie.

Na początku Pani rzuciła standardowym 129 zł za Platinum z HBO, potem 119 bez HBO, dobiliśmy do 99 zeta z 18 miesięczną umową.

Sprawa rozbija się o nc+ GO, które w Platinum jest tylko dla... nowych abonentów. Dla migrujących dopiero w All Inclusive.

Mam umowę do końca maja i pewnie do tego czasu na niej zostanę.

Potem zobaczę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba kanałów to jedno a zawartość to co innego. Czy jest już raczej pewne (nie śledziłem szczegółowo ramówek nowych kanałów po 5 kwietnia), że:

 

- topowy sport będzie leciał na kanałach Canal+, Canal+ Sport i jego tymczasowych klonach 2, 3, 4. Co ze sportu można będzie zobaczyć od maja na nSport i Canal+ Family?

- topowe premiery będą lecieć na kanale Canal+ a potem będą powtarzana kolejno na Canal+ Film (x2) i Canal+ Family (x2)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich śledzę ten wątek od dłuższego czasu i dziś dostałem kopertę od nc+ więc postanowiłem się zarejestrować i podzielić informacjami

Jestem abonentem N od kilku miesięcy bez umowy czasowej ponieważ stara umowa się skończyła a nowe oferowane przez telefon były dla mnie nie do zaakceptowania, a ponieważ niedługo miało być to wspaniałe połączenie z cyfra postanowiłem poczekać i nie rezygnować jeszcze. Aktualnie płacę 79 PLN za wszystkie pakiety tematyczne plus nPremium 3 i 4 oraz pakiet HBO. W liście zaproponowali mi migrację na pakiet Canal+ Gold w cenie 89PLN powiem że nie powaliła mnie ta oferta na kolana.

 

Teraz zastanawiam się jaki pakiet wybrać i za jaką cenę jestem skłonny za niego płacić. Stąd moje pytanie czy HBO można dołożyć do każdego pakietu? Czy na nSport będę najciekawsze mecze LM czy mnie wy[beep]ią jak w nce i najciekawsze mecze walną w jakimś innym kanale albo w ogóle przełożą LM do canal+sport np. Interesuje mnie z programów premium tylko Liga mistrzów na nsport i Gra o tron na HBO oraz bundesliga na eurosporcie 2, oraz pare seriali na fox. Martwi mnie że mogą eurosport wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgdgdr

Znowu jakieś osobiste wycieczki uskuteczniasz????

Powiedziałem ci że jak zaoszczędzisz 100 na abo to się zgłoś

 

Ciesz się 5zł akurat na wino marki wino

jak widać 105zl. z matematyka na bakier się było. efekty wina marki wino ;)

 

179-174=5

Ha ha umiesz liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem się trochę przygotować do negocjacji i policzyłem ile na prawdę jest kanałów w pakietach, konsultanci jak wiadomo nawijają bzdury prosto ze skryptu rozmowy

 

COMFORT+, którzy rzekomo ma 70 kanałów po odjęciu dubli SD tych samych kanałów które są w HD oraz kanałów obcojęzycznych (w stylu France24) ma tych kanałów już tylko 56 z czego 25 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

COMFORT+ to tylko 31 KANAŁÓW!

 

UNIVERSE+, którzy ma 108 kanałów po odjęciu jak wyżej, ma tych kanałów tylko 93 z czego 38 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

UNIVERSE+ to tylko 55 KANAŁÓW!

 

Lecimy dalej,

C+ SILVER to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+

C+ GOLD to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+Family i 2 Pseudo Premium Canal+Film

 

wiadomo wszystko co najlepsze z filmu, a przede wszystkim sportu będzie na Canal+ i Canal+Sport czyli w C+ PLATINIUM.

 

W tej chwili mam Wszystkie Pakiety w N + 7 kanałów premium (4xnPremium i 3x HBO) za 69zł, jedyne na co moge przystać to C+ PLATINIUM za tą samą cenę, czyli 69zł.

Nic więcej nie jest to warte, mam jeszcze na siebie dwie umowy w Cyfrze, więc jak nie przystaną na moje warunki to wypowiadam wszystkie 3.

 

Kopiujcie i korzystajcie z tych wyliczeń w rozmowach z PartyLinie, niech wiedzą że nie tylko oni mogą grać liczbami kanałów jak im się podoba!

 

I bardzo dużo programów odchodzi z N i C+, a Pani Mońka mówi, że będzie więcej programów i nic nie wylatuje.

Kłamstwo za kłamstwem codziennie od nc+, gwarantowali nam dokończenie umów, gwarantowali nam 6 Premium kanałów za nPremium. Wszystko to kłamstwo z ich strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgdgdr

Znowu jakieś osobiste wycieczki uskuteczniasz????

Powiedziałem ci że jak zaoszczędzisz 100 na abo to się zgłoś

 

Ciesz się 5zł akurat na wino marki wino

jak widać 105zl. z matematyka na bakier się było. efekty wina marki wino ;)

 

179-174=5

Ha ha umiesz liczyć

ale dlaczego liczysz od kwoty 179 licz od kwoty podstawowej a później się smiej.

dobra koncze z Toba głupie gadanie. bo to bez sensu.

 

Podobno pace w cyfrze zaczal wyszukiwac 813 kanalow. do tej pory było bodajże 807 wiec albo co doszło albo nowe clony się pojawily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili do mnie 2 raz; pierwszy raz w piątek z ofertą Platinium z HBO za 149 :brawo: , grzecznie odmówiłem; a dzisiaj Pani pyta -> "...co Pan ogląda częściej -> filmy, czy sport?" , a ja że interesują mnie tylko Programy informacyjne :o , no to ona mówi żebym chwile zaczekał i przedstawi mi super oferte(czekałem z 4 min :roll: ) i po tej chwili mi mówi że ma dla mnie Canal + Silver za jedyne 79zł na 18 miesięcy i myśli że chyba jestem zainteresowany :read: , no i mówie że interesuje mnie pakiet podobny do tego jaki mam i że może być bez HBO, a ona że ok i dowidzenia.

No to chyba po otrzymaniu listu, trzeba będzie się rozstać z C+ i poszukać jakiejś alternatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...