Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Umowa kończy mi się z końcem czerwca. Czy mogę podpisać migracje na 12 m-c(all lub Platyna) ? Orientujecie się może jaka wtedy umowę mogę wynegocjować z MR ?

Mi też się kończy w czerwcu; wypowiedzenie wysyłam jutro; dojdzie przed świętami, a w system wrzucą na początku kwietnia, czyli tak jak być powinno - może dzięki temu da się coś ugrać.

Jak masz szczęście, to dostaniesz ofertę Platinum za 99zł - tyle że to słaba oferta, i jak mówię, trzeba mieć szczęście, inaczej cennikowo 119zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant

Jeśli dali by mi opcję wzięcia tylko canal plus family,family 2,sport oraz zwykłego i bym mógł płacić 79 zł nie wahałbym się ani chwili ;)

I takie coś biorę od ręki. Dwa filmowe w ten sposób sobie daruję jesli nie chcę filmu, w zamian może być jeszcze Canal+ za 5 zł. Mam cały sport i się zamykam w 85 zł.

 

Oto chodzi :) Oni myśleli tygodniami nad ofertą i po prostu przekombinowali, a teraz w ramach ofert migracyjnych schodzą z cen, co zawsze jest krokiem dość desperackim.

 

A proste rozwiązania są najlepsze i jakże dużo lepszy odbiór społeczny byłby gdyby dali to co zaproponowałem. Jeszcze można było to ładnie ubrać w słowa w reklamie: "Tylko teraz, na przywitanie nowej platformy, do pakietów SIlver i Gold dokładamy za darmo Sport".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj C+ PLATINUM + MULTIROOM za 129zł na 18 mies i mi to pasuje bo według mnie warto tyle dać chodźby ze względu na oglądnie dobrego filmu oraz sportu :)

 

to wspolczuje zaplaciles tyle ile chca na stronie.

. juz w polowie tyfodnia za platinum proponowano mi 99 + 10 za multiroom. oczywiscie odmowilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu pisałem wcześniej z upustami w cenach może być kiepsko, jeśli nc+ jest finansowo pod murem z kosztami tych wszystkich licencji jakie kupiła i będzie musiała jeszcze nabyć. Jest więc prosta kalkulacja: ile abonentów odejdzie versus ile więcej zapłacą ci, którzy pozostaną?

 

A za ile najtaniej można teraz dostać Platinium + HBO + MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu pisałem wcześniej z upustami w cenach może być kiepsko, jeśli nc+ jest finansowo pod murem z kosztami tych wszystkich licencji jakie kupiła i będzie musiała jeszcze nabyć. Jest więc prosta kalkulacja: ile abonentów odejdzie versus ile więcej zapłacą ci, którzy pozostaną?

Moim zdaniem polegną.

Niech będzie że łącznie mają do utrzymania 2,5mln abonentów, a by przetrwać i zarobić potrzebuję min. 2mln.

Ilu ludzi zgodzi się na takie podwyżki, jeśli naprawdę nie zrobią sensownych upustów ?

Obstawiam że Ci którzy utrzymają swoje pakiety to będzie nie więcej niż 10-15%.

Znacznie więcej ludzi pozostanie w NC+, ale obniży swoje pakiety.

Ci zaś, którym nie zależy na sporcie i programach premium przejdą do innych platform, bo pozostanie w NC+ nie będzie miało dla nich żadnego sensu.

A gdzie tu zdobywać nowych abonentów przy takich cenach ???

Moim zdaniem W NAJLEPSZYM WYPADKU utrzymają 70% swojej obecnej bazy abonentów, ale ponad połowa z nich obniży swoje pakiety. Tak więc nie dość że stracą wielu abonentów, to jeszcze na tych co pozostali o wiele mniej zarobią. A jak z nowymi ? Pustki w APS'ach sugerują, że nie będzie ich wielu. Mają bardzo złą prasę a to jak traktują obecnie swoich klientów przechodzi wszelkie pojęcie. Utracili już wiele z tego, co N i C+ zyskały przez lata swojej działalności - czyli ludzką twarz, przyjazną dla abonenta.

Moim zdaniem jeśli spróbują długofalowo trzymać wysokie ceny i dopuszczą do tego by ludzie odchodzili - w końcu padną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj C+ PLATINUM + MULTIROOM za 129zł na 18 mies i mi to pasuje bo według mnie warto tyle dać chodźby ze względu na oglądnie dobrego filmu oraz sportu :)

I czym ty się chwalisz ,tu ludzie walczą o lepsze ceny i ich podejście do abo. a tobie pasuje ,lepiej skasuj swój post .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozmawialem z konsultantem drugi raz.

powiedział mi platinum+ HBO 129 zł , a ja do niego a gdzie filmbox i cinemax które mam w pakiecie N za 119 zł.

On do mnie ze dostaje nowe kanaly, ja do niego ze zabieracie mi cztery kanały Npremim, 4 filmboxy, 2 cinemaxy, i kilka innych kanalow sport i rozrywka a wciskacie w drozszym abo pakiety C+ i kanaly minimini , planet i kilka innych C+ ... jak dla mnie to nic ciekawego. Konsultant twierdzi że nie moze dac inne oferty bo w systemie widnieje dla mni etylko ta opcja za 129 zł przygotowana w oparciu o to co mam. No to ja do niego że może jednak jeste tam cos innego i mowie że jak da mi all inclusive za 149 zł pierwszy multiroom gratis (mam 5) to biore nawet na 24 miesiace. No to powiedzial ze idzie zapytac sie kierownika dlaczego nie ma innych ofert (jak dla mnie to poszedl sie odlac albo napic) wrocil i dalej to samo tylko jeden pakiet dla mnie nie moge migrowac na zaden inny i [beep]a. Powiedzial zeby zadzwonic za tydzie to moze bedzie cos innego.

Jaks porażka nie moge sobie wybrac zadnego z kilku pakietow tylko na sztywno system przydzieli mi jedna opcje .. faktycznie elastyczna oferta jak szyna kolejowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozmawialem z konsultantem drugi raz.

powiedział mi platinum+ HBO 129 zł , a ja do niego a gdzie filmbox i cinemax które mam w pakiecie N za 119 zł.

On do mnie ze dostaje nowe kanaly, ja do niego ze zabieracie mi cztery kanały Npremim, 4 filmboxy, 2 cinemaxy, i kilka innych kanalow sport i rozrywka a wciskacie w drozszym abo pakiety C+ i kanaly minimini , planet i kilka innych C+ ... jak dla mnie to nic ciekawego. Konsultant twierdzi że nie moze dac inne oferty bo w systemie widnieje dla mni etylko ta opcja za 129 zł przygotowana w oparciu o to co mam. No to ja do niego że może jednak jeste tam cos innego i mowie że jak da mi all inclusive za 149 zł pierwszy multiroom gratis (mam 5) to biore nawet na 24 miesiace. No to powiedzial ze idzie zapytac sie kierownika dlaczego nie ma innych ofert (jak dla mnie to poszedl sie odlac albo napic) wrocil i dalej to samo tylko jeden pakiet dla mnie nie moge migrowac na zaden inny i [beep]. Powiedzial zeby zadzwonic za tydzie to moze bedzie cos innego.

Jaks porażka nie moge sobie wybrac zadnego z kilku pakietow tylko na sztywno system przydzieli mi jedna opcje .. faktycznie elastyczna oferta jak szyna kolejowa.

Haha oni zawsze chodzili się odlać gdy mieli rozmawiać "z kierownikiem" - każdy wie że mają w systemie co mogą dać i żaden kieras tego nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie ich oferty opierają się na podstawię abonamentu który teraz płacisz. Albo przechodzisz na droższy albo BYE BYE ;d

Też mi się tak wydaje. Jak z mniejszego pakietu startujesz na Platinum to oferują za 99zł; jak z większego to od razu walą 119zł - byle tylko na Tobie zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że polegną zwłaszcza wśród tych abonentów którym nie zależy na canal plusach i rozbudowanej ofercie sportowej. Jak mają dać za pakiet comfort+ 39 zeta to oferta CP za tą samą cenę jest o wiele lepsza.

Ja osobiście jestem 12 lat z cyfrą. Przez ostatnie lata nie za bardzo dbałem o promocje i jakieś super gadźety (aż wstyd przyznać że dekoder mam ten sam od początku) Ale w tamtym roku (czerwiec) wcisnęli mi niby na promocji HBO i żniżki na C+ (ale przez rok nie mogę z niego zrezygnować) a mam optimum i teraz płacę 130 zł. Postanowiłem się upewnić, do kiedy konkretnie obowiązuje mnie umowa i ją wypowiadam bez żadnego sentymentu jeśli nie dostanę platinum bez mr i całego tego badziewia VOD za powiedzmy 79 zł. Dość na mnie zarobili przez 12 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale oni nawet nie maja oferty typu nowy znacznie droższy pakiet! Nie można chyba przejść z Superpremium HD na All-Inclusive+ tylko na Platinium, ewentualnie z HBO. Ale jaja...

 

Co do przyszłości nc+ to tak znaczne obniżenie wpływów od abonentów automatycznie oznaczać będzie brak środków na zakup licencji i z czasem nc+ stanie się...drugim CP! Generalnie przy takich cenach jak teraz nie ma w Polsce miejsca na platformę premium z 2,5 mln abonentów a zjechanie do poziomu 1,5 mln klientów wykolei cały ten interes...w sumie jak skończyła n-ka z milionem klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem dwa takie komunikaty

http://n.pl/info dla ludzi z ofertą na kartę

Od 5 kwietnia 2013r. Pakiet nPremium HD dostępny w ofertach przedpłacanych: telewizja n na kartę, telewizja na kartę HD zostanie zastąpiony kanałami Canal+ Family i Canal+ Family 2. Od 1 kwietnia 2013r. z ofert zostaną wyłączone kanały Wojna i Pokój HD i Sundance HD. Przysługujące użytkownikowi uprawnienia z tytułu planowanych zmian dostępne są we właściwych dokumentach (przewodnikach po ofercie) poszczególnych ofert.

zaś drugie info jest bardziej optymistyczne

http://n.pl/komunikat

Uprzejmie informujemy, że od pierwszego kwietnia br. ITI Neovision Sp. z o.o. zaprzestanie udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv, a od piątego kwietnia br. kanałów stanowiących Opcję dodatkową nPremium tj: nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD, nPremium4 HD. W miejsce Opcji dodatkowej nPremium ITI Neovision Sp. z o.o. rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami. Szczegóły wkrótce.

 

Więc jeśli dostanie się całą paczkę canal plusów za nPremium - to dla abonentów nki bez sensu jest na siłę przechodzić na nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni po prostu źle podeszli do tematu. Nie chcę się wymądrzać, bo ktoś powie że jak taki mądry jestem to powinienem tam pracować w marketingu, co pewnie byłoby cudowną przygodą życia. Jednak nie jest logicznym działanie, w którym zachęca się abonentów płacących po 150-180zł do schodzenia na niższe pakiety za 100-130zł, a mamy takie przypadki na tym forum. Jednocześnie od tych którzy płacą 50-70zł oczekuje się przejścia na ofertę za 100-120zł. Gdzie tu sens, gdzie logika?

 

Na fali nowości i medialności ich celem powinno być wciskanie klientom płacącym powiedzmy 60zł jakieś oferty za 69zł. Kilka złotych ludzie dopłacą zachęceni namowami konsultantów. A jeszcze jakby się im dało możliwość powiedzmy MR za 10zł dodatkowo, to taki klient może i skusiłby się płacić 79zł, bo przecież córka/syn mają w pokoju drugi TV i faktycznie ten MR by się przydał. No tak działają biznesy, że małymi kroczkami klient powiększa sobie ofertę. A dzisiaj oni się dziwią, że klient nie chce płacić 119zł za praktycznie to samo co ma dziś za 60-70zł. Przeskok jest za duży, a klient też za bardzo różnicy w ofercie nie widzi. Mieliby i świetną opinię w internecie i dodatkowe zyski z klientów, a tak nie mają ani jednego ani drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli, załóżmy: ktoś płacił za goły C+Optimum czy C+Kompakt powyżej (lub w granicach) 80 złotych, to dla niego przejście na nc+ nie jest problemem. Jeżeli jednak ktoś płaci 62 złote, z multiroomem i pace pvr... z 7 miesiącami gratis HBO, Filmbox i Cinemax...z 6 miesiącami nsport i mgm... to dla niego Platinum za 90 czy 100 to oferta do wyśmiania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

czy moze mi ktoś powiedzieć co w zamian Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +

 

po 04,04,2013 dostane (aktulanie c+superpremium)

 

teoretycznie napisane jest

Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +.

 

ale to jest info dotyczące nowych pakietów nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj u kolegi co prowadzil dotychczas punkty sprzedazy cyfry+ i zwykle u niego przedłużałem umowę na możliwych najlepszych warunkach i co sie dowiedzialem. Mianowicie ze wypowiedzieli mu umowe na sprzedaz cyfry , wylaczyli go w systemie tak wiec nie ma mozliwosci przedluzania umowy , a teraz najlepsze - jesli chce sprzedawac NC+ musi zaplacic 5 tys zl . Nie wiem czy to kaucja te 5 tys czy co ale ich chyba porabalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...