Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co parę dni będą schodzili trochę w dół, oczywiście do pewnego poziomu, poniżej którego zejść nie mogą.

Moim zdaniem realnie ceny zejdą do:

ALL INCLUSIVE - 149 zł max

Platinum - 79 zł

Gold - 59 zł

Silver - 49 zł

 

Co do tych tańszych to nie mam pojęcia, bo moim zdaniem w krótkim czasie i tak nastąpi kolejna re-pakietyzacja.

 

wcześniej na forum pisałem, że idealne było by comfort+ z kanałami cana+cyfrowy (ale kino, planete itp) za 29zł, universum za 49zł, cała paczka canal + 30zł. I tak Universum+Canal+ za 79zł (bez VOD)

 

Ja za realne uznaje ceny

All inclusive 149zł

Platinum 79zł

Gold 69zł

Silver 59zł

 

podejrzewam też, że z pakietów wywalą VOD - wszelkie vody i net vody będą opcją dodatkową

 

Ja mam nadzieje, że uda się mi wyrwać Platinum z multiroomem za 79zł (bez vod). Będę walczył do ostatniej chwili :) na chwilę obecną wychodzi na to, że w czerwcu będzie trzeba podjąć decyzję. Na razie mam canal+optimum z multiroomem za 65zł. Od 5 kwietnia będę miał dostęp do nowej paczki C+, do końca czerwca czekam. Zobacze co będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do mnie zadzwonią, a pewnie zadzwonią w końcu to skłonny jestem przyjąć opcję około 140 zł z full pakiet pod warunkiem, że nie wymienią mi karty C+, którą mam teraz i nie wcisną żadnych swoich parowanych turboszajsdekoderów. Multiroomu ichniejszego nie potrzebuję, mam swojego RFLinka i sam, DARMOWO, podzielę sobie sygnał w domu. Na swoich arivach listę programów ustawię po swojemu, bo chyba wuj mnie strzeli, jak na pierwszej pozycji zobaczę TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie opłaca się brać HBO albo CINEMAX albo FILMBOX ? mam je teraz w n ale tak naprawde szału nie ma... od czasu do czasu cos nowego a praktycznie wiekszość czasu powtórki... ewentualnie ktora paczka najlepsza?

wg mnie nie opłaca się nic, szczególnie denny jest filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu podania informacji o fuzji sledze sobie to forum, a po dzisiejszym telefonie od nc+ to az postanowilem sie zarejestrowac ;) Zastanawiam sie za jakich [beep]i maja nas szefowie nowej platformy ale sadzac po przedstawionej ofercie nie uwazaja nas chyba za specjalnie inteligentnych ;) Mam pakiet superpremium HD z MR i dwoma Pace PVR 500 za co place 112 zl. Dzis zadzwonil konsultant i (pomijajac fakt ze nie za bardzo orientowal sie o co chodzi a wyklepane formulki czytal z kartki) zaproponowal mi pakiet platinium + HBO za 129 zl + MR za 20 zl + jeden dekoder za darmo a drugi za 20 zl. Czyli razem 169 zl. Zapytalem go czy wie co mi proponuje skoro za to samo co mam kaze mi placic o 57 zl wiecej :D To powiedzial ze jak bedzie LM to beda uruchamiali dodatkowe kanaly ktorych nie bede ogladal. To mu powiedzialem ze za 57 zl to moze sobie te kanaly wsadzic ;) To on zapytal mnie czy bardziej interesuje mnie film czy sport. Powiedzialem ze sport to on na to ze zapyta szefa czy moze dac mi inny rabat. Po minucie wrocil i zaproponowal mi platinium za 119 zl a MR i dekodery jak wyzej :D :D :D Ja na to ze chce mi zabrac HBO a placic mam tylko 10 zl mniej i pytam go czy uwaza mnie za idiote nie potrafiacego liczyc :D Powiedzialem ze jak daja mi to samo co mam za ta sama cene to moge zmigrowac na co on powiedzial ze w lipcu i tak mnie zmigruja. To powiedzialem mu ze ta kase zainwestuje sobie w dobrego laptopa i dobre lacze a na te ich platforme to niech sobie szukaja jeleni gdzie indziej. Ostatnio i tak ogladam tylko mecze MU na reszte nie mam czasu wiec tylko zaoszczedze ponad 100 zl miesiecznie. Trzeba byc strasznie zdesperowanym zeby akceptowac takie zlodziejstwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hbo nie bylo ostatnio samej dobrej premiery, same denne seriale

a co do filmbox to nie wiem skąd oni biorą te filmy

I właśnie dlatego jeżeli będą mi chcieli wcisnąć HBO to zapytam, czy mogą to zamienić na tą samą ofertę cenową, ale z Canal + Sport tak by był to pełny pakiet canalami plus. Parę miesięcy temu wyłączyłem te wszystkie badziewia filmowe, bo stwierdziłem, że ten sam film co 2 dni mnie raczej nie obchodzi.

 

A swoją stroną ciekawe jak tam z APS-ami, pamiętam czasy jak mi APS zaproponował tego samego dnia ofertę o 15 zł niższą niż infolinia, może nie opłaca się czekać na ofertę telefoniczną, a lepiej dowiedzieć się w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innego forum dlatego prośba czy ktoś ma materiały,żeby to sprawdzić i jeżeli by była to prawda to o co drzeć szaty.

Cytat:

Nie rozumiem tej krytyki wysokich cen pakietów ?

 

Gdy Wizja TV połączyła się z Cyfrą+.

To ceny pakietów wyglądały tak:

 

Pakiet Srebrny 79 złotych

Pakiet Złoty 89 złotych

Pakiet Platynowy 119 złotych

Do każdego pakietu należy dodać 10 złotych za wynajem dekodera.

I teraz najlepsze było to 1 Marzec 2002 roku! Należy jeszcze dodać że oferta programowa była cienka, słaba i nie było kanałów w HD, dekoderów z nagrywarka, serwisów VOD itd. I wtedy to było tanio? Należy jeszcze dodać że byliśmy w tamtych czasach biedniejsi! I nie byliśmy w Unii Europejskiej! W polsce najlepiej by było jakby wszystko było za darmo to by wam pasowało, ale tak się nie da!

 

Cierpliwości, te ceny pakietów na pewno spadną jeszcze ze 20 razy. To dopiero początek nowej platformy cyfrowej, nie można mieć wszystkiego od samego początku. Tylko cierpliwość i spokój mogą nas uratować.

Czyżby historia zatoczyła koło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...

Czyżby historia zatoczyła koło?

Niepierwsze i pewnie nieostanie deja vu, tylko daruj nam tych sloganów o UE, bo kiedyś i teraz, nasza pozycja była niemal tak samo zła, a kto wie, czy teraz nie jest gorsza z wielu względów.

 

Oczywiście, że trzeba zaczekać, ale nie dziw się że ludziska są wkurzeni, bo to co robi z nami ITI, to zgroza jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bałaganem na pewno zatoczyła koło.

Zamiast zachęcać abonentów do nowej oferty, to konsultanci zaczynają „straszyć” - w czerwcu, lipcu i tak będzie trzeba migrować albo rozwiązać umowę. Czyli jak się nie podoba teraz, to potem i tak będzie trzeba się zdecydować i jedyny słuszny (wg nc+) wybór to migrować po „promocyjnych” cenach.

Ciekawe co mają na zachętę ? Dziś włączyli dla wszystkich TVN24 HD. A co z pozostałymi kanałami ? Jak miała być wielka feta, to powinni udostępnić wszystkim abonentom WSZYSTKIE nowe kanały. np do świąt. Stać ich na taki gest ? Konkurencja potrafiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czyżby historia zatoczyła koło?

Niepierwsze i pewnie nieostanie deja vu, tylko daruj nam tych sloganów o UE, bo kiedyś i teraz, nasza pozycja była niemal tak samo zła, a kto wie, czy teraz nie jest gorsza z wielu względów.

 

Oczywiście, że trzeba zaczekać, ale nie dziw się że ludziska są wkurzeni, bo to co robi z nami ITI, to zgroza jakaś.

Ten slogan pochodzi nie ode mnie lecz z cytowanego postu ale przyznasz dziwną zbieżność w nazewnictwie i cenach pakietów a dzieli nas ponad 11lat no i oczywiście wtedy też wyleciał CN i TNT z oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad_nar ja miałem tak samo ma c+ kompakt + MR. Zaproponował mi c+ gold + hbo za 82 zl chciałem sport on dawał mi platinum za 99 + MR za 20 zl nie wziąłem.

Największą porażką nc+ jest to, że w gold niema c+ sport

Czyli trochę lipa... no ale z drugiej strony ligi piłkarskie mają być też na canal + family i w takim przypadku Gold nie opłaca się, skoro to jest już w Silver. Pożyjemy - zobaczymy.

 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
.. ale przyznasz dziwną zbieżność w nazewnictwie i cenach pakietów a dzieli nas ponad 11lat no i oczywiście wtedy też wyleciał CN i TNT z oferty.

Przyznaję, że jest to zdumiewające podobieństwo i dlatego użyłem określenia medycznego dla jego opisania, ale Niemcy mają to do siebie, że jak się zafiksują na jakąś ideę, to jest problem, by im to wyperswadować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miała być wielka feta, to powinni udostępnić wszystkim abonentom WSZYSTKIE nowe kanały. np do świąt. Stać ich na taki gest ? Konkurencja potrafiła...

Zgadzam się - taki okres próbny. Dziś np. przeczytałem o zagrywce UPC z odkodowaniem kanałów z wyższego pakietu na jakieś 3 tygodnie. Nie każdy chce brać lepszy pakiet "w ciemno", a nie każdy też miał wcześniej do czynienia z kanałami, których nie miał z N/C+. A umowy jak wiadomo nie podpisuje się na 2 miesiące, a na 12 lub 18, więc jak się coś nie spodoba, to trzeba później za to coś płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

trzeba pamiętać, że TO TYLKO TELEWIZJA.

żadne dobro podstawowe.

na własnym doświadczeniu zrozumiałem już, że nie ma się co napalać.

teraz mam - do lipca - "wepchnięty" mi naiwnemu full pakiet z c+ za 129 zł.

więc mogłem prześledzić te różne opcje. Filmbox do wy[beep]a z miejsca. HBO i Cinemax - od czasu do czasu, ale życia bym za to nie oddał, jakkolwiek parę naprawdę dobrych filmów tam znalazłem, o dziwo, częściej na Cinemaxach niż na HBO.

Canalplus, Alekino, Planete, History, Travel i NationalG. - wystarczyłyby mi w zupełności. W sumie 9 kanałów (licząc canalplus x 4). maksymalnie 60-70 zł powinno to kosztować miesięcznie.

w życiu więcej za to nie dam.

a poza tym: kupić se Kindla i wrócić do czytania, kupić se stereo i zacząć znów słuchać muzyki. nie ogłupiać się telewizją bez umiaru.

co piszę po to, żeby nie dać się wkręcić w te ich gadki ile to kanałów za te kosmiczne pieniądze nam łaskawie zaoferują. w tym [beep]ie do oglądania jest tylko kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...