Skocz do zawartości

"grzejący się" recorder


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w nBoxach tak jest - tak więc trzeba mu zapewnić możliwie dobrą wentylację. Ogólnie tunery nagrzewają się, ale stopień tego zjawiska jest różny. Teoretycznie nie ma się co przejmować - producent (chyba) tesował swój produkt i wie, że to mu nie zaszkodzi, jeśli wypuścił go na rynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

heheh microsoft'owi widocznie zabrakło czasu na testy ADB chyba nie popełniło tego samego błędu choć ciekaw jestem jak to będzie z żywotnością dysków twardych w recorderach?

 

Edycja RafiX: Usunąłem zbędny cytat. Nie cytuj posta gdy odpowiadasz tuż pod nim!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce teraz mowic z pamieci (jesli ktos czytal to co ja a sie myle to niech poprawi) ale kiedys firma zajmujaca sie odzyskiwaniem danych napisala ze obnizenie o 1 stopien temperatury dysku (czyli zapewnienie mu jakiegos lepszego chlodzenia) zmniejsza ryzyko awarii o 5% (AZ!!) wiec nie wiem czy to takie funy jak Mr. Orbita mowisz.. A dysk jak i przy 50 stopniach bedzie dzialal jak i przy 20 a to 30 stopni roznicy jest.......

 

Pamietajcie tez o tym ze to dekodery bez dysku tez sie grzeja a recorder ma 2 glowice i do tego jeszcze dysk ktory tez swoje ciepelko wydziela.... A dekoder nie ma dzialac rok....

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...