Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę, to dyskutujemy tutaj o naszych przypuszczeniach na temat kształtu przyszłej oferty nc+. Nie znamy nawet oficjalnej daty startu nc+, ani szczegółów oferty odnośnie pakietów i ich zawartości, cen, rozwiązań technologicznych.

... bo nawet na tym forum pojawiły się zupełnie odmienne informacje na ten temat, wiadomo - z "wiarygodnych źródeł"...

...@cyfra.tv podał jakiś miesiąc temu, część informacji odnośnie nc+, ale od tego czasu pojawiło się tutaj, tyle różnych "rewelacji", częściowo dementujących, to o czym poinformował @cyfra.tv, że trudno jest do tego podchodzić inaczej, jak do zwykłych plotek. Jedynym pewnikiem jest dla mnie na dzień dzisiejszy fuzja i nic poza tym. Reszta to tylko domysły i spekulacje. Nie ukrywam, śledzę ten wątek na bieżąco, ale do większości postów podchodzę z dystansem.

 

To prawda, choć i tak sporo zostało tu napisane, lub/i w pośredni sposób dopowiedziane. Dobrze, że chociaż ktoś interesuje się fuzją dwóch platform TV. Bo w gruncie rzeczy przysłowiowy "Iksiński" nie ma bladego pojęcia o fuzji i tak naprawdę zaakceptuje w nim każde zaoferowane mu rozwiązanie. Musimy cierpliwie poczekać na c.d. z nc+.

 

A tak przy okazji ad vocem tych "nie"pewnych ;-) informacji uzyskanych przeze mnie 19 lutego:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30095&start=45#p718355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ jeszcze przed świętami może się nie zobaczyć. bo przed połączeniem z wizją tv , długo przed nową ofertą były spoty informujące . programy zapoznawcze z nową ofertą . z nc+ nie ma prawie, żadnych informacji .

może na nc+ szukają nowego właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w nowej platformie tak jak teraz będzie pakiet coś na kształt obecnego Canal+StartHD ?

Trudno by nie było taniego pakietu. Pytanie jak taniego czy raczej jak drogiego. Nie wiadomo jak podzielą Canal+. Jeśli będzie uniwersalny Canal+ i dodatkowe sportowe, filmowe to taki pakiet C+Start HD z uniwersalnym C+ może się pojawić. Jeśli będą tylko sportowe i filmowe C+ to może być tylko pakiet StartHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną władze nc+ zachowują się tak, jakby transakcji dokonali całkiem przypadkiem i teraz w panice próbowali ulepić z tego coś, co będzie mieć ręce i nogi. O ile się orientuję, to o transakcji było wiadomo od dawna, czekali na pewne decyzje od regulatora, ale przygotowania mogli czynić, zbudować pewien szkielet oferty, przemyśleć wszystko a potem ewentualnie dopinać pewne kosmetyczne szczegóły, co nie powinno zająć więcej jak miesiąc. Tymczasem "[beep]ą" się z tym, jak matka z łobuzem, święta za pasem a oni nie za bardzo wiedzą co mają zrobić, temat kręci się wokół dwóch kanałów, zupełnie jakby chodziło o co najmniej 200 kanałów. Moim zdaniem, od strony marketingowej, osoby od tego odpowiedzialne w platformie nc+, powinni polecieć w piz... w niebyt, bo to pachnie zaawansowaną amatorszczyzną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem we wcześniejszym poście, dwa maile napisałem w piątek wieczorem. W sobotę popołudniu jedna odpowiedź mailowa negatywna (zapytanie z formularza). Telefon około 18:00 z informacją o włączeniu tych kanałów (MIlan z Lazio już zdążyłem zobaczyć). Niezły bajzel tam jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pisemka, które dotarło w piątek mamy takie informacje: 5 kwietnia b.r. zaprzestanie nadawania kanałów nPremium 1, 2, 3, 4; oraz WiP HD/Sundance. Zmienią się nazwy serwisów z grupy Canal+

Dokumentów nie wkleję, bo nie jestem upoważniony ale nie są to przecieki a oficjalna informacja od nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pisemko to mogli wysłać do jakiejś kablówki, niekoniecznie dużej.

 

@szwyr uprzedziłeś mnie

 

zawsze podawałeś dobre informację, dlatego ja wierzę w to co mówisz i nie potrzebuję skanu

 

zaprzestanie nadawania, czyli całkowite wyłączenie?

jeśli tak to przecież będzie można wypowiedzieć umowę

 

byłby to dziwny ruch z ich strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...